1.099,99 TL*

Reviews on

HOME KAS GELİŞTİRME İSTASYONU

4.5 / 5 4 Yorumlar
4 users recommended this product
 • Erkek
  40-49 yaş arası
  06 Kasım 2017
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Mükemmel - Harika - Daha ne olsun.

  Denizciyim sefer sırasında buna benzer bir alet ile form tutmuştum. Tamam daha iyileri de var ama inanın çok daha kötülerini de gördüm. İstasyonu ilk defa mağazada gördüğümde şaşırdım. Fiyatını görünce de "yok artık" dedim. İnceledim. Malzeme hiç te öyle tel maşa değil. İnsana güven veriyor bir kere. Ayrıca dizilim o kadar güzel ki şu ana kadar 20 den fazla hareket listeledim. Nİhayet eşime "ben bunu alıcam" dedim. O da meraklı biraz "al"dedi. Aldık. Aradan bir hafta geçti malzeme gelmedi. Benden fazla meraklı ya sordu "ne oldu senin istasyon?" "Merak etme yoldadır DECATHLON dan aldık bir şey olmaz" dedim. Dayanamadı aradı callcenter ı. Çok kısa bir araştırmadan sonra "ürününüz gönderilmiş ama sanırım yolda kaybolmuş" dediler. Esas ilginci sonrası "derhal yeni ürününüzü kargoya veriyoruz lütfen kusura bakmayın" demişler. :)) Ben alışkınım da eşim alışkın değil DECATHLON a. "adamlar sorgusuz sualsiz bir şey söylememe fırsat vermeden yeni ürünü gönderiyoruz dediler iyi mi" dedi şaşkın bir ifadeyle. Yarış bisikleti aldıydım ben. Pedalı bir ay sonra yalama oldu. Pedalı değiştiremeyince bisikleti değiştirmişlerdi :) Ciddiyim... Neyse efendim bugün kargo geldi. Aradık "sağolun" dicez öğrendik ki gelen kaybolan kargoymuş. "İkincisini geri alın göndermeyin" dedik. "Tamam o zaman, kargo şirketini mahkemeye verecektik onu da geri çekelim madem" dediler. Sonra paketi açtım. Tamam aptala göre yaparsın da her şey bu kadar mı düzenli tertipli olur. kurulum şemasındaki numara sırasına göre kullanacağın civata somunu bile numaralamışlar. Kartona yapıştırmışlar yanlış pul bile kullanamıyorsun. HEr şey pırıl pırıl özenle paketlenmiş. TEk bir çizik yok. Tamire takıma meraklıyımdır alet çantasını bir kere bile açmadım. Her şeyi paketle göndermişler alyan anahtar tornavida ne ararsan içinde. 2 saatte güle oynaya kurdum. Kurarken güvenim bir kat daha arttı. minik de bir set yaptım hemen. İyi ki DECATHLON diye bir şey var. DECATHLON un başındaki adam veya kadın ATLAS SİLKİNDİ de ki John Galt bence.

 • Erkek
  50-59 yaş arası
  09 Kasım 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  HOME GYM COMPACT VÜCUT GELİŞTİRME İSTASYONU

  1.5 aydır kullanıyorum. Şu ana kadar ciddi bir problemle karşılaşmadım. Genel olarak memnun olduğumu söyleyebilirim.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  03 Ekim 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  Spor için vakit ayıramıyorum diyenlere!!!

  Selamlar,

  Spor yapmak isteyipte vakit bulamayanlar için gayet kullanışlı, çok yer kaplamayan, pratik, ev ve işyeri için uygun, çok fonksiyonlu bir Spor ünitesi. Şu an için memnunum tavsiye edebilirim.

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  02 Ekim 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  HERŞEY GÜZEL PARASINA GÖRE

  Alalı 2 hafta kadar oluyor gayet güzel malzemeleri kullanışlı . parasına göre bir ürün verdiğiniz paraya acımazsınız .ben memnun kaldım ürün sıfır hatasız geldi ve .kuruluma gelen arkadaslarda geyet efendiydiler. ama çalışırken ağırlık iniş kalkışında ufaktan ses geliyor makara sesi azaltılmalı .

SAYFA ÜST KISMI