HOME KAS GELİŞTİRME İSTASYONU

Ref.
8287391
YORUMLARINIZ
4.5 / 5 4 Yorumlar
Ürün avantajı
Çok yönlü presi ile maksimum 60 kg ağırlığa kadar güvenle antrenman yapın. Katlanan kolları ve oturma yeri ile çok az yer kaplar. Ağırlığı kolayca ayarlayabilirsiniz.
1.099,99 TL*
eco-participation dahil
6,02 €
Çok işlevlilik
Vücudunuzda bulunan kasların tamamını güvenle çalıştırın
Ayarlanabilir yapi
Tüm ağırlıklar maks. 60 kg'a kadar 5'er kilo ayarlanabilir
Yer kaplamama
Kolları ve oturma yerleri katlandığında zeminde minimum yer kaplayan yapı.
Sağlamlık
Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg %100 çelik yapı
Sabitlik
Ürünün dengeli olmasını sağlamak için arkada bulunan 2 ayağı ayarlanabilir
Farklı kullanım çeşitleri
Oturma yeri 3 farklı yükseklikte ayarlanabilir ve katlanabilir.
Takma / çıkarma kolaylığı
Kurulum videosu: https://www.youtube.com/watch?v=HZ-mxMHiLQsdY6Usq1r7VY

ÖZELLİKLERİ

Ürün boyutu
U140 X G93 X Y198 cm
BİLEŞENLER
Ağırlık Plakası : 100.0% Kum Yapı : 100.0% Çelik Oturma Yeri : 50.0% Polivinil Klorür (pvc) - ftalat içermez, Oturma Yeri : 50.0% Ahşap
Için tasarlandı
Evde, haftada 3 kere hobi amaçlı - düzenli olarak kas geliştirme antrenmanları yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Sadece evde kullanım içindir. Maks. kullanıcı ağırlığı 130 kg

İLAVE BİLGİLER

Boyutlar
Kullanım sırasında ürün Uzunluk 146 cm Genişlik 110 cm Yükseklik 200 cm Koliler 1. koli: 195 cm X 45 cm X 21 cm 2. koli: 31 cm X 19 cm X 29 cm 3. koli: 31 cm X 19 cm X 29 cm
Ağırlık
Kurulu ürünün tamamı: 114 kg Koliler 1. koli: 66 kg 2. koli: 25 kg 3. koli: 25 kg
Aksesuarlar
Latismus barı (dikey çekme barı) Çekme sapı Bilek kayışı Makara uzatma kablosu
Yapılabilecek egzersizler: 1
- Göğüs kasları: Oturarak ya da kelebek pozisyonu - Boyun kasları: Alçak makara ve barı kullanarak sırtınızın üst kısmını da çalıştırabilirsiniz. - Sırt kasları: Yüksek makara ve latissimus barını kullanarak çalıştırabilirsiniz. - Omuzlar: Alçak makarayı kullanarak omuz delta kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. - Triseps: Yüksek makarayı yukarıdan aşağıya doğru çekerek triseps kaslarınızı geliştirebilirsiniz.
Yapılabilecek egzersizler: 2
- Biseps: Alçak makarayla kol esnetme çalışması yaparak fleksör kaslarınızı geliştirebilirsiniz. - Uyluklar: Bacaklarınızı esnetmenize ve uzatmanıza, adüktör ve abdüktör kaslarınızı, kuadrisepslerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

YORUMLARINIZ

4.5 / 5 4 Yorumlar
4 users recommended this product
 • Erkek
  40-49 yaş arası
  06 Kasım 2017
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Mükemmel - Harika - Daha ne olsun.

  Denizciyim sefer sırasında buna benzer bir alet ile form tutmuştum. Tamam daha iyileri de var ama inanın çok daha kötülerini de gördüm. İstasyonu ilk defa mağazada gördüğümde şaşırdım. Fiyatını görünce de "yok artık" dedim. İnceledim. Malzeme hiç te öyle tel maşa değil. İnsana güven veriyor bir kere. Ayrıca dizilim o kadar güzel ki şu ana kadar 20 den fazla hareket listeledim. Nİhayet eşime "ben bunu alıcam" dedim. O da meraklı biraz "al"dedi. Aldık. Aradan bir hafta geçti malzeme gelmedi. Benden fazla meraklı ya sordu "ne oldu senin istasyon?" "Merak etme yoldadır DECATHLON dan aldık bir şey olmaz" dedim. Dayanamadı aradı callcenter ı. Çok kısa bir araştırmadan sonra "ürününüz gönderilmiş ama sanırım yolda kaybolmuş" dediler. Esas ilginci sonrası "derhal yeni ürününüzü kargoya veriyoruz lütfen kusura bakmayın" demişler. :)) Ben alışkınım da eşim alışkın değil DECATHLON a. "adamlar sorgusuz sualsiz bir şey söylememe fırsat vermeden yeni ürünü gönderiyoruz dediler iyi mi" dedi şaşkın bir ifadeyle. Yarış bisikleti aldıydım ben. Pedalı bir ay sonra yalama oldu. Pedalı değiştiremeyince bisikleti değiştirmişlerdi :) Ciddiyim... Neyse efendim bugün kargo geldi. Aradık "sağolun" dicez öğrendik ki gelen kaybolan kargoymuş. "İkincisini geri alın göndermeyin" dedik. "Tamam o zaman, kargo şirketini mahkemeye verecektik onu da geri çekelim madem" dediler. Sonra paketi açtım. Tamam aptala göre yaparsın da her şey bu kadar mı düzenli tertipli olur. kurulum şemasındaki numara sırasına göre kullanacağın civata somunu bile numaralamışlar. Kartona yapıştırmışlar yanlış pul bile kullanamıyorsun. HEr şey pırıl pırıl özenle paketlenmiş. TEk bir çizik yok. Tamire takıma meraklıyımdır alet çantasını bir kere bile açmadım. Her şeyi paketle göndermişler alyan anahtar tornavida ne ararsan içinde. 2 saatte güle oynaya kurdum. Kurarken güvenim bir kat daha arttı. minik de bir set yaptım hemen. İyi ki DECATHLON diye bir şey var. DECATHLON un başındaki adam veya kadın ATLAS SİLKİNDİ de ki John Galt bence.

 • Erkek
  50-59 yaş arası
  09 Kasım 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  HOME GYM COMPACT VÜCUT GELİŞTİRME İSTASYONU

  1.5 aydır kullanıyorum. Şu ana kadar ciddi bir problemle karşılaşmadım. Genel olarak memnun olduğumu söyleyebilirim.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  03 Ekim 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  Spor için vakit ayıramıyorum diyenlere!!!

  Selamlar,

  Spor yapmak isteyipte vakit bulamayanlar için gayet kullanışlı, çok yer kaplamayan, pratik, ev ve işyeri için uygun, çok fonksiyonlu bir Spor ünitesi. Şu an için memnunum tavsiye edebilirim.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI