HAFİF YOGA İÇİN YOGA MATI - 5 MM - MAVİ

Ref.
8346967
Ürün avantajı
Rahat ve hafif olan bu yoga matı en yumuşak matlarımızdan biridir: 5mm kalınlığa ve PVC içermeyen iki renkli TPE bileşene sahiptir. Boy: 185 cm X 61 cm Ağırlık: 750 g, taşıma sapı dahildir!

2 MEVCUT RENK(LER)

89,99 TL*
Rahatlık
5 mm kalınlığı sayesinde rahatlık ve dengeyi birleştirir. Ağırlık: 750 g.
Kaymazlık
Entegre kumaş ile çift katmanlı TPE bileşeni sayesinde sabit kalır ve kaymaz.
Sabitlik
Denge duruşları için ideal.
Taşıma kolaylığı
Taşıma kayışı bulunur.
Bakım kolaylığı
Tek sünger darbesi ile tertemiz olur! Hızlı kurur. Yırtılmaz.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Köpük : 100.0% Stiren Bütadien Stiren Köpük
Için tasarlandı
Hatha, Nidra, Geleneksel, Yin, Restoratif, Doğum öncesi vb. gibi hafif yoga çeşitleri için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Matı nemli bir süngerle temizleyebilir, dezenfekte etmek ve kötü kokuları gidermek için suya birkaç damla aromatik yağ damlatabilirsiniz.
Kullanım kısıtlamaları
Ashtanga gibi oldukça dinamik yoga türleri için uygun değildir.

DOMYOS ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLARINI NASIL KULLANACAĞINIZI VİDEOLARLA ÜCRETSİZ ÖĞRENİN

Domyos Yoga Matı sayesinde, Yoga seansınız boyunca maksimum konforu yakalayın.
Domyos size, Domyos Club fitness merkezinde, diplomalı, profesyonel sportif koçlarımızın tasarlayıp gerçekleştirdiği egzersiz videolarını öneriyor. 
 

İLAVE BİLGİLER

Hangi yoga matını seçmeliyim?
Hatha ,Yin, Nidra, rahatlama vb. hafif yoga çeşitleri için: rahatlığı ön planda tutun. Dizleri, eklemleri, bilekleri korumak için ya da yarım omuz, saban duruşu vb. gibi boyun, boyun kaslarının ve omuzların rahat olmasını gerektiren ters duruşlarda: 4 - 8 mm kalınlığında bir mat seçin. Ashtanga, Vinyasa, Hot yoga vb. gibi genellikle ayakta duruş ve denge hareketleri gerektiren dinamik yoga çeşitleri için: Dengeyi ön planda tutarak matın 3-5 mm kalınlığında olmasına ve kaymamasına dikkat edin.
TPE nedir?
TPE Elastomer termoplastik köpük, daha kolay dönüştürülebilir olması nedeniyle PVC bileşene iyi bir alternatif oluşturur. Denge ve destek duruşları için ideal kaymazlık ve yumuşaklık hissi sunar. Eğer yine de daha fazla nefes alırlık ve kaymazlık istiyorsanız, 1,5 mm’lik kauçuk bir mat üzerinde antrenman yapmanızı öneriyoruz.
Neden yoga yapmalıyım?
Kökleri eski çağ Hindistan bilgeliğine dayanan yoga, bedenin ve ruhun bütünleşmesini amaçlayan bir öğretidir. Düzenli olarak yoga yaparak kendinizi ruhen ve bedenen daha iyi hissedebilirsiniz. Vücudunuz daha esnek, güçlü ve sıkı olur. Hafif ve stresten arınmış hissederek kendinize daha çok güvenirsiniz.
Yoga ürünlerinin tasarımı:
Yoga antrenmanlarınızda rahatlık en önemli unsurdur. Bu nedenle, Domyos yoga ürünleri yelpazemiz tüm duruşlarınızda size kolaylık sağlaması için tasarlandı. Ürünlerimiz, duruşlarınıza ve nefesinize odaklanabilmeniz için geliştirildi.
SAYFA ÜST KISMI