GYM 520 DERİ JİMNASTİK AYAKKABISI - SİYAH

Ref.
8382124
YORUMLARINIZ
3.5 / 5 2 Yorumlar
Ürün avantajı
Oldukça kolay giyilen, esnek tabanı ile zemin ve sabit aletlerle temasta kolaylık sağlayan jimnastik ayakkabıları. Daha fazla rahatlık ve dayanıklılık için deri bileşenli ayakkabılar.

2 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
Zemin ve sabit aletlerle teması kolaylaştırmak için mikrofiber taban
Giyme / çıkarma kolaylığı
Miniklerin bile tek başına rahatça giyebilmesi için elastik.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Üstü : 100.0% Dana derisi Dış taban : 100.0% Polyester Astar ve çorap : 100.0% Polyester
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Antrenman amaçlı veya okulda jimnastik yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Her kullanımdan sonra ayakkabıyı iyice havalandırın.

İLAVE BİLGİLER

Önerilen 3 jimnastik ayakkabısı arasında nasıl seçim yapılmalıdır?
Sert ve soğuk zeminde, okulda yapılan spor aktiviteleri ya da hafif salon aktiviteleri için, yerle teması iyi kesen, yarı sert tabanlı, bez jimnastik ayakkabılarını tavsiye ediyoruz. Artistik Jimnastikte, ayakla basılan jimnastik aletleri ile yeri iyi hissetmek çok önemlidir. Bu nedenle, mikrofiber esnek tabanlı jimnastik ayakkabıları tercih edilmelidir. Ritmik Jimnastikte ise parmak uçlarını korumak için demi-pointe jimnastik patikleri tavsiye edilmektedir.
Artistik Jimnastik'te neden ayakkabı giyilir?
Birçok jimnastikçi, daha fazla rahatlık ve hissetme için çıplak ayakla artistik jimnastik yapmaktadır. Yine de ayakkabı giyilmesi çok genç yaştakiler için en iyisidir. En başta hijyen için çıplak tenin herhangi bir şeye temas etmesinden kaçınmak gerekir. Daha sonra kaymazlık için: ayağın kaymaması amacıyla ayakkabıların çorapla giyilmesi tercih edilebilir. Böylece, çocukların gelişme çağında ortaya çıkan Sever hastalığının kötü semptomları engellenebilir.
Sever sendromu nedir?
Darbe emicilik olmadan tekrarlanan darbelerden dolayı, jimnastikçinin antrenmanına devam etmesini engelleyen ağrılara ve topuk bölgesinde mikro-lezyonlara neden olur. Bu sendrom, çok ciddi olmamakla birlikte gelişme çağında ortaya çıkar ve dinlenme ile geçer. Bununla birlikte, bu durumdan korunmak ve sendromun ortaya çıkmasını önlemek için darbeleri emmek amacıyla topuk kısmına yerleştirilen bir destek ile ayakkabı giyilmesi önerilir.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  30 Nisan 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Fena değil

  Kalıpları biraz küçük bu yüzden buçuklu numara da çalışılması gerekiyor. Ben 37 giydiğim halde 37 sıktı, 38 ise baya büyük geliyor. Derisi yumuşak ve rahat. Tabanının çok uzun süre dayanabileceğini pek sanmıyorum.

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  19 Aralık 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Jimnastik ayyakkabısı

  Dansta kullanması için aldım ancak evde kullanmak zorunda kaldık ancak evde de çok rahat bir ayyakkakbı

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI