GDC 300 PARMAKSIZ BOKS ELDİVENİ - SİYAH

Ref.
8340713
YORUMLARINIZ
3.33 / 5 3 Yorumlar
Ürün avantajı
Kum torbası ve kardiyo boks (barfiks, ip atlama, kum torbası) antrenmanlarında kullanmak için giyip çıkarması kolay parmaksız eldiven. Nefes alabilen kumaşı teri etkili bir şekilde dışarı atar.
54,99 TL*
Darbe emici özellik
Köpük bileşeni el tarağı seviyesinde darbeleri emer.
Eklem desteği
Cırt cırt ile kapatılabilmesi sayesinde ideal kavramayı sunar.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
Sentetik deri bileşeni eli ve parmakları kavrayarak dayanıklılık sağlar

ÖZELLİKLERİ

Bedenler
S - XL.
Renk
siyah
BİLEŞENLER
Dolgu malzemesi : 100.0% EVA Elin üst kısmı : 100.0% Poliüretan Ana astar : 80.0% Pamuk, Ana astar : 20.0% Elastan Avuç : 90.0% Polyester, Avuç : 10.0% Elastan
Tests
Deneme? Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin ve kum torbalarımızın çoğu mağazalarımızda satılmaktadır. Boks deneyimini yaşayın!
Için tasarlandı
Başlangıç seviyesinde kum torbası veya kardiyo boks antrenmanları yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Her antrenman sonrası havalandırın. Ter lekelerini kuru bir bez ile silin.
Kullanım kısıtlamaları
Karma dövüş sporlarında dövüş eldiveni olarak kullanmayın

İLAVE BİLGİLER

GDC 300 PARMAKSIZ BOKS ELDİVENLERİNİN TASARIMI
GDC 300 parmaksız boks eldivenleri yüksek yoğunluktaki köpüğü ve kalın sentetik deri kaplaması sayesinde güçlü vuruşlarınız sırasında eklemleriniz destekler. Bu parmaksız eldivenler cırt cırt ile kapatılabilmesi sayesinde ideal kavramayı sunar. Bu parmaksız eldivenler CE standardına uygun olacak şekilde geliştirilmiştir.
PARMAKSIZ ELDİVENLER NASIL SEÇİLİR?
Piyasada birçok parmaksız boks eldiveni bulunmaktadır. Seçim yaptığınız antrenmanın disiplinine göre yapılmalıdır. - Parmak bölgesi açık parmaksız eldivenler zeminde antrenman yapmanızı sağlar. Parmaksız eldivenlerinizi antrenman boyunca tek başına kullanabilirsiniz. - Dolgulu ve eğimli parmaksız eldivenler yani kum torbası eldivenleri kum torbasında yapacağınız antrenmanlar için idealdir. - Parmaksız iç eldivenler tek başına kullanılmazlar. Boks eldivenin altına giyilirler.
HANGİ BOY PARMAKSIZ ELDİVEN SEÇİLMELİDİR?
Parmaksız eldivenlerin boyu S, M, L, XL olarak gösterilir. Seçim yapmanızı kolaylaştırmak için standart eldivenlerinizi ve ağırlığınızı görebileceğiniz tablo: - S Boy (6 boy eldiven): <65 kg - M Boy (7 boy eldiven): 65 - 75 kg - L Boy (8 boy eldiven): 75 - 85 kg - XL Boy (9 boy eldiven): > 85 kg Parmaksız eldivenlerinizi giyin ve cırt cırtlı bant ile ayarlayın. Parmaksız eldiveniniz ne çok sıkı ne çok gevşek olmalıdır: elinizden kaymamalıdır.
SEVİYEYE UYGUN OLARAK HANGİ PARMAKSIZ ELDİVEN SEÇİLMELİDİR?
- Başlangıç seviyesindeki boksör (haftada 1 günlük antrenman) parmak kısmı açık veya boks eldiveninin içine giyilebilen bir parmaksız eldiven seçmelidir - İleri seviyede boksör (haftada 2 - 3 kez kullanım) aşınmaya karşı dayanıklı ve yüksek yoğunlukta köpüğe sahip bir eldiven seçmelidir. - Müsabakalara katılan bir boksör benzersiz dayanıklılık ve rahatlık özelliklerinden dolayı deri bir eldiven seçmelidir. Bazı antrenmanlar (Grappling/Kardiyo boks) için çok işlevli eldivenler kullanılmalıdır
KULLANIM ÖNERİLERİ
Kullanımdan sonra parmaksız eldivenlerinizin iyice kurumasını sağlayın. Bu sayede kötü koku oluşumunu önler ve eldivenlerinizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
BAKIM ÖNERİLERİ
Parmaksız eldivenlerinizi nemli bir bezle silin. Oda sıcaklığında kurutun. Radyatör benzeri herhangi bir ısı kaynağının yakınına koymayın.

YORUMLARINIZ

3.33 / 5 3 Yorumlar
2 users recommended this product
 • Bay
  30-39 yaş arası
  28 Temmuz 2016
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Hafif ve sağlem

  Ne kalın ne ince. Teması rahat hissettiriyor ancak darbeye karşı yeterli koruma sağlıyor.

 • Bay
  24 Haziran 2016
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  eldiven

  içlik iyi fakat eldivene girmiyor orantısızlık var

 • Bay
  30-39 yaş arası
  02 Kasım 2015
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  OLUMSUZ

  ELDİVEN KALİTESİZ VE KULLANIŞSIZ

  Markanın cevabı :

  Sayın Metin Yavuz,

  Öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilginiz için ve ayrıca yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumlarınız ile ürünlerimizi geliştirmekteyiz . GDC 300 BOKS ELDİVEN İÇLİĞİ DOMYOS ürünümüz kum torbası veya aeroboks antrenmanı yaparken boks eldiveninizin içinden takarak kullanmanız için tasarlanmıştır . Ürünümüzün parmakları ve eli koruyan koruyucu sünger sayesinde darbe emici özellik taşımaktadır . Güçlü kavrayışı ve geniş ağız boşluğu sayesinde daha fazla rahatlık sağlamaktadır.

  Ürünümüzde kalite problemi olduğunu düşünüyor iseniz yaşadığınız sorunu daha yakından anlayabilmemiz için sizi ürünü faturasıyla birlikte en yakın mağazamıza getirmenizi veya internet aracılığı ile aldıysanız internet mağazamızla irtibata geçmesinizi rica ediyoruz. Yetkili kişiler ürünü kontrol ettikten sonra size iade ya da değişim konusunda yardımcı olacaklardır.

  Sizi tekrardan sitemizde ve mağazalarımızda görmek dileğiyle.
  Sporla kalın.
  Decathlon Türkiye Mutlu Müşteri Ekibi DECATHLON

  metin find this answer useful

SAYFA ÜST KISMI