FKT 180 BOKS ELDİVENİ - KIRMIZI

Ref.
8313161
YORUMLARINIZ
4.27 / 5 30 Yorumlar
Ürün avantajı
Bu eldiven başlangıç seviyesinde İngiliz Boksu, Thai Kick, Kick Boks, Tam Temaslı Boks antrenmanları yapanlar için darbeleri emerek mükemmel destek sağlamak amacıyla tasarlandı.
₺49,99*
Darbe emici özellik
İdeal darbe emicilik için kalıplı yumuşak köpük Dolgulu ve cırt cırtlı bilek
Eklem desteği
Cırt cırtlı kapama sistemi mükemmel kavrama sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Avuç içi ve baş parmakta hava alan mikro delikli kumaş
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
Daha uzun kullanım ömrü sağlayan poliüretan dış yüzey (0,5 mm)

ÖZELLİKLERİ

Beden
6 - 14 Oz.
Renk
Kırmızı
BİLEŞENLER
Dolgu malzemesi : 60.0% Poliüretan, Dolgu malzemesi : 5.0% Kauçuk, Dolgu malzemesi : 0.0% Polivinil Klorür (pvc) - ftalat içermez Dış kumaş : 75.0% Poliüretan, Dış kumaş : 25.0% Polyester İç kumaş : 100.0% Polyester
Için tasarlandı
Başlangıç seviyesinde İngiliz boksu, Thai Kick, Kick Boks, Tam Temaslı Boks antrenmanları yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Antrenmandan sonra, eldivenlerin içine boş bir tuvalet kağıdı veya kağıt havlu rulosu yerleştirebilirsiniz. Böylece eldiven açık kalarak daha fazla hava alır ve karton teri emer. Ayrıca, eldivenlerinizin daha hızlı kurumasını sağlamak amacıyla Domyos tarafından özel olarak tasarlanan GLOVE DRYER ürününü de satın alabilirsiniz.
Depolama İpuçları
Havadar bir yerde saklayın.

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
FKT 180 boks eldiveni, vuruşlar sırasında mükemmel destek sağlayan kalıplı yumuşak köpüklerden oluşmuştur. Sentetik deri kaplamaya sahip eldivenler daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olur. Avuç içi ve baş parmakta bulunan file kumaş (AIR COOLING sistemi) dövüş antrenmanı ve vuruşlar sırasında dayanıklılık ve nefes alabilirlik sunar.
BOKS ELDİVENLERİ NASIL SEÇİLİR?
- BOKS YAPMAYA YENİ BAŞLAYANLAR için (haftada 1-2 kere) bilek kavraması ve teri dışarı atma özelliği olan bir eldiven seçilmelidir - Bir kulüpte veya kum torbası kullanarak İLERİ SEVİYEDE BOKS YAPANLAR İÇİN (haftada 2-3 kere) deri veya sentetik deri türü kalın bir kaplamaya sahip ve yüksek ya da orta yoğunluklu köpük içeren bir eldiven seçilmelidir - UZMAN SEVİYEDE BOKS YAPANLAR İÇİN (haftada 4 kereden fazla) doğal veya sentetik deri türü kalın kaplamaya sahip dayanıklı bir eldiven seçilmelidir
HANGİ BEDEN SEÇİLMELİDİR?
Boks eldivenlerinin bedeni, tüm dünyada boks eldivenlerinin ağırlığını ifade etmek için kullanılan İngiliz ölçü birimi "Ons"un kısaltması OZ ile ifade edilir. Boksörler yaptıkları antrenmana göre kendi vücut ağırlıklarını göz önünde bulundurarak boks eldivenlerini seçerler: - kum torbasına vuruş, - dövüşte vuruş (Sparring). Daha fazla bilgi için beden tablosuna göz atın.
KULLANIM ÖNERİLERİ
Uygun şekilde boks yapabilmek için aşağıdakileri kullanabilirsiniz: - PARMAKSIZ İÇ ELDİVEN, giyip çıkarması kolaydır. Ellerinizin tahriş olmasını engeller ve teri emerek eldivenlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. VEYA - BOKS BANDAJLARI, her boksörün aksesuarı! Bu bandajlar, teri tamamen emerek vuruşlarda (bilekler ve el tarağı) destek sağlar
BAKIM ÖNERİLERİ
Eldivenlerinizi, kullanım ömrünü artırmak için her antrenmandan sonra kurumaya bırakın. Bunun için eldiven kurutma aparatı kullanabilirsiniz Eldiven kurutma aparatı çiftli olarak satılır.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  09 Nisan 2018
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  fiyatı makul, ürün kalitesi iyi

  Makul fiyat, iyi ürün

 • Erkek
  04 Nisan 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  F/P

  F/P açısından gayet başarılı tavsiye ederim.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  27 Mart 2018
  Use since 1 yıldan daha fazla
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  1 yıldır kullanıyorum.

  İlk başlarda biraz sıkabilir. Zamanla açılıyo. Çamaşır makimesinde yıkandı sorun olmadı. Çok dayanıklı. Piyasadaki ürünlerden daha ucuz ve daha kaliteli. Tavsiye ederim.

SAYFA ÜST KISMI