ESSENTIAL KONDİSYON BİSİKLETİ

Ref.
8364829
YORUMLARINIZ
4 / 5 15 Yorumlar
Ürün avantajı
Daha ince bir görünüme kavuşmak ve bir spor ile ilgilenmeye başlamak için ideal kondisyon bisikleti! 4 fonksiyonu sayesinde antrenmanınızı takip edin.
Pedal dönüş kolaylığı
Sarsıntı yapmayan pedalları eklemlerinize zarar vermez (volan ağırlığı 3 kg).
Koçluk
4 fonksiyonlu konsol (kalori, mesafe, zaman, hız)

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Kapak : 100.0% Poliamit
Için tasarlandı
Formunuzu korumanız için tasarlandı (hobi amaçlı kullanım)
Garanti
Gövde 5, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış Sonrası Hizmetler: www.domyos.com
Download user manual link

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Vida ve cıvataların sıkılığını düzenli olarak kontrol edin. Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silin ve yumuşak bir bezle düzenli olarak tozunu alın.
Depolama İpuçları
Ürünü nemli bir ortamda bırakmayın ve açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maksimum kullanıcı ağırlığı: 110 kg. Sadece evde kullanın.

İLAVE BİLGİLER

AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Boyutlar Ürün U.87 X G.48 X Y.121 cm Ürün ağırlığı 20 kg Boyutlar Koli U.73 X G.25 X Y.55 cm Toplam ağırlık 24 kg
KONDİSYON BİSİKLETİNİN AVANTAJLARI
Eksiksiz bir antrenman sunar: - DAYANIKLILIĞI artırır. - Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR Formunuzu korumanız için, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) bu antrenmanı düzenli ve ölçülü bir şekilde yapmanızı öneriyor (hafif terleme, antrenman sırasında konuşmayı sürdürebilmelisiniz): Günde 22 dakika Kilo kaybetmek ve yağ kütlenizi azaltmak için WHO bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
VOLAN VE PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI
Kondisyon bisikletinin volanı pedalı daha rahat çevirmenizi sağlar. Volan ağırlığı arttıkça pedal akışkanlığını da artar ve böylece antrenmanınız daha keyifli hale gelir.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
ESSENTIAL kondisyon bisikletinin konsolu 4 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi ve hız. Bu fonksiyonlar sayesinde hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı ve antrenmanınızı kontrol edebilirsiniz.
BİSİKLETİNİZİ DOĞRU AYARLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Sele yükseklik ayarının doğru yapılması düzgün pedal çevirme pozisyonu için oldukça önemlidir. Bisikletin yanında ayakta durun ve selenin yüksekliğini kalça hizanızda olacak şekilde ayarlayın.
BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletinizi özel bir zemin matı (DF 920 matı gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger matlar sayesinde: Bisikletiniz kullanım esnasında sabit kalır, titreşimler ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos kondisyon bisikletleri, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  17 Haziran 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Ev için ideal

  Spor salonları kapanınca almıştım , yaklasık 3 aydır kullanıyorum. Haftada 4 , 5 kez 45 dk kullanıyorum. Memnun kaldım. Selesi yarım saatten sonra rahatsiz edici ama sporu yarıda biraktiracak kadar da değil. ses yapmıyor. Çok memnun kaldım. Alırken Yorumları okudugumda tereddüt ettim ama iyiki almısım .

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  03 Haziran 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  İnanılmaz Kaliteli Ergonomiden Uzak Ürün

  Sanırım en iyi başlık bu zira sele o kadar rahatsız edici ki açıkçası insan direkt olarak şundan şüpheleniyor. Bilerek selesinin bu kadar rahatsız edici üretilmesi ile sele kılıfının da ürünle satılması hedeflenmiş gibi hissediyor insan. Evet belki bu büyük bir itham ama orta üstü seviyede bir bisiklet kullanıcısı olan ben saatlerce bisiklet bindiğimde dahi bu ürünü yarım saat kullandığım kadar rahatsız hissetmiyorum. Kardeşim için aldım ben kullanmıyorum, elimde kılıf vardı bisikletim için aldığım eve getiriyorum buna takıyorum.

  Son olarak yine selesinin kaplamasında hasar var. Zımbalı kısımda açılma var. 3-5 aylık bir kullanım sonrası ürünün sele kısmındaki kaplama tamamen ayrılacak gibi duruyor.

  Ürünün kalitesi ise çok iyi. Yani iç mekanizması olsun iskelet kalitesi olsun. Muadili sanırım piyasada 1000 tl civarında.

  Alacaklara tavsiyem ise kesinlikle alırken sele kılıfını da alsınlar zira kalçanızda yara bile oluşabilir.

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  24 Mayıs 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Harika.

  Anatomimiz sele üzerinde oturmaya elverişli olmadığı için ağrı yaşamanız normal. Sele harika demiyorum ama abartıldığı kadar kötü değil, 2-3 gün ağrı çekmeniz normal. jel sele kılıfı alıp kullanabilirsiniz fiyatı uygun. Kurulumuna gelirsek ürünü 15 dakika da kurdum basit.
  Hiç ses yapmıyo. Ev için gayet kullanışlı. Düşük ayarda uzun süre yapıyorum ve iş görür.

SAYFA ÜST KISMI