ESSENTIAL KONDİSYON BİSİKLETİ

Ref.
8364829
YORUMLARINIZ
3.67 / 5 3 Yorumlar
Ürün avantajı
Daha ince bir görünüme kavuşmak ve bir spor ile ilgilenmeye başlamak için ideal kondisyon bisikleti! 4 fonksiyonu sayesinde antrenmanınızı takip edin.
Pedal dönüş kolaylığı
Sarsıntı yapmayan pedalları eklemlerinize zarar vermez (volan ağırlığı 3 kg).
Koçluk
4 fonksiyonlu konsol (kalori, mesafe, zaman, hız)

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Kapak : 100.0% Poliamit
Için tasarlandı
Formunuzu korumanız için tasarlandı (hobi amaçlı kullanım)
Garanti
Gövde 5, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış Sonrası Hizmetler: www.domyos.com

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Vida ve cıvataların sıkılığını düzenli olarak kontrol edin. Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silin ve yumuşak bir bezle düzenli olarak tozunu alın.
Depolama İpuçları
Ürünü nemli bir ortamda bırakmayın ve açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maksimum kullanıcı ağırlığı: 110 kg. Sadece evde kullanın.

İLAVE BİLGİLER

AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Boyutlar Ürün U.87 X G.48 X Y.121 cm Ürün ağırlığı 20 kg Boyutlar Koli U.73 X G.25 X Y.55 cm Toplam ağırlık 24 kg
KONDİSYON BİSİKLETİNİN AVANTAJLARI
Eksiksiz bir antrenman sunar: - DAYANIKLILIĞI artırır. - Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR Formunuzu korumanız için, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) bu antrenmanı düzenli ve ölçülü bir şekilde yapmanızı öneriyor (hafif terleme, antrenman sırasında konuşmayı sürdürebilmelisiniz): Günde 22 dakika Kilo kaybetmek ve yağ kütlenizi azaltmak için WHO bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
VOLAN VE PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI
Kondisyon bisikletinin volanı pedalı daha rahat çevirmenizi sağlar. Volan ağırlığı arttıkça pedal akışkanlığını da artar ve böylece antrenmanınız daha keyifli hale gelir.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
ESSENTIAL kondisyon bisikletinin konsolu 4 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi ve hız. Bu fonksiyonlar sayesinde hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı ve antrenmanınızı kontrol edebilirsiniz.
BİSİKLETİNİZİ DOĞRU AYARLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Sele yükseklik ayarının doğru yapılması düzgün pedal çevirme pozisyonu için oldukça önemlidir. Bisikletin yanında ayakta durun ve selenin yüksekliğini kalça hizanızda olacak şekilde ayarlayın.
BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletinizi özel bir zemin matı (DF 920 matı gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger matlar sayesinde: Bisikletiniz kullanım esnasında sabit kalır, titreşimler ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos kondisyon bisikletleri, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  02 Nisan 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Eh işte

  Ürün 1 hafta da elime geçti barkodlama yanlış oluca kargo firması ile 8 10 defa telefon görüşmesimden sonra şerifali-kadıköy-izmir-izmir den kadıköy ve kendim gidip aldım. Kurulumi yaptım 30.dk felan sürdü ev için yeterli eksilerine gelince pedalları kötü biraz daha büyük ve önden aparatı olsa ayakta kaymaz. 15 dk lık kullanım da kasık ve kalçalarda ağrı o da seleden kaynaklı bu fiyata ev için ideal...
  Pedal büyütülür sele de biraz daha yumuşaltılırsa ev kullanımını için ideal.

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  24 Mart 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Çok sessiz ve genel olarak başarılı

  Bu fiyat aralığında çok araştırma yaptım ve daha üst segmentlere çıkmak konusunda çok kararsızdım. Çoğu bisiklette sele boyunun yeterli olmadığını, çok ses çıktığı vb yazıyordu.

  Ürünü 1 haftadır evde kullanıyorum ve gayet az yer kaplıyor. Kurulumu için iki kişi öneririm ama tek kişi de yapılabilir. Sele boyu gayet uzun, 1.80 boyundayım ve rahatlıkla 15 cm daha uzatılabilir diye düşünüyorum. Ağırlık dereceleri gayet başarılı.

  Genel olarak 1 haftalık deneyimim gayet güzel. Ev kullanımı için en iyi fiyat/performans oranına sahip olduğunu söyleyebilirim.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  03 Mart 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  İstenmeyen Ses

  Ürünü bir gün arayla 40-60 dakika arası kullanıyorum. 2 haftalık kullanımdan sonra oldukça rahatsız edici bir ses gelmeye başladı. Ürünü servise gönderdim. Dün itibarıyla ilk kullanımımda herhangi bir ses yoktu. Umarım böyle devam eder.

SAYFA ÜST KISMI