Erkek Siyah Tişört - Fitness / Kardiyo - 100

Ref.
8404991
YORUMLARINIZ
4.72 / 5 36 Yorumlar
Ürün avantajı
Antrenmanlara başlamak için rahat, yumuşak ve nefes alan bir tişörte ihtiyacınız var. Bu tişört bu şekilde tasarlanmıştır. Kumaşı teri dışarı atar, yüzeyi oldukça yumuşaktır ve esnektir.

3 MEVCUT RENK(LER)

Teri dışarı atma özelliği
Nefes alan ve kolayca kuruyan kumaş sayesinde kuru kalın.
Hareket serbestliği
360° tasarımıyla hareket özgürlüğü için kesim, kumaş ve tasarımı incelenmiştir.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester Roba : 100.0% Polyester
Garanti
1 year

İLAVE BİLGİLER

Fitness tişörtü ile koşu tişörtüarasındaki farklar nelerdir?
Fitness yaparken tam anlamıyla 360° özgürce hareket edersiniz. Bu nedenle kollarınızı kaldırdığınızda ya da eğildiğinizde göbeğinizin ya da kalçanızın açılmaması için uygun uzunlukta bir tişört ve alt giyime ihtiyacınız var. Kumaşın, hareketlerinize eşlik etmesi ve teri daha iyi bir şekilde dışarı atabilmesi için esnek olması ve nefes alması gereklidir. Tüm ürünlerimiz, koşu yaparken gerekli olan özelliklerden farklı olan ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır!
360° tasarımı ilesiz hareket ederken kıyafetiniz de sizinle beraberdir!
Örneğin:Hareket özgürlüğü sağlaması için tişörtlerimizin %100'ü özel omuz kesimine sahiptir. Bu fikirleri nasıl buluyoruz? Ekibimiz fitness salonlarında sizi gözlemler ve bu gözlemleri Ar-Ge laboratuvarımızda temellendirir. Fitness'ta tarz önem taşıdığı için tasarımcılarımız da bu spordan esinlenerek size dinamik kesimler sunar. Sonuç? Sporunuza uyum sağlayan bileşenler ve estetik! Teknik özellikler zevkin hizmetinde: işte bu 360° tasarımıdır.
Ürünler satılmadan önce mi test edilir?
Tabii ki! Size memnuniyet ve güvenlik sağlamak için kumaşlarımızın %100'ü laboratuvarlarda sıkı testlerden geçirilmiştir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz. Sonra? Hepsi bu kadar mı? Hayır, henüz bitmedi. Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi test ediyor. Sizi dinleyip görüşlerinizi analiz ediyoruz ve olması gereken değişiklikleri yapıyoruz. İşte, spor kıyafetiniz hazır!

YORUMLARINIZ

 • 06 Ocak 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Tam beklediğim gibi

  Evet bu şekilde bir tişört arıyordum uzunluk gayet iyi ama sanki biraz beden kısmı bol ama genel olarak baktığımda gayet başarılı

 • 01 Ocak 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Çok beğendim

  hafjfliği "yok" gibi.. Çok rahat ve terletmiyor... Kapalı mekanların yanı sıra dış mekanda da kullandım ve memnun kaldım. Birkaç tane daha almayı düşünüyorum.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  26 Aralık 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Fiyat performans ürünü

  Gerçekten harika ürün fiyatına göre muhteşem oldi

SAYFA ÜST KISMI