Erkek Siyah Spor Tişört / Pilates 100 Regular

Ref.
8201228
YORUMLARINIZ
3.63 / 5 8 Yorumlar
Ürün avantajı
Düz kesimi ve %100 pamuklu bileşeniyle sadelik ve rahatlık. Bu uzun kollu tişört hafif Gym / Pilates antrenmanlarınız sırasında sizi ısıtır ve hareketlerinizde özgürlük sağlar.

2 MEVCUT RENK(LER)

Yumuşaklık
Esneklik ve konfor sunan %100 doğal pamuk fiber.
Esneklik
Dokuma şekli sayesinde doğal olarak esnek kumaş

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Pamuk
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır. Ayrıca kullanıcılardan oluşan bir panelde, mühendis ekibi tarafından kullanım koşullarının yansıtıldığı testler gerçekleştirilmiştir. Ürün mühendisi olarak memnun kalmanız adına tasarım ekibimizle teknik ürünler geliştiriyorum.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

En iyi fiyata kaliteli ürünler, size her şeyi açıklıyoruz!
Decathlon'da ürünlerimizi tüm dünya çapında tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Her şey burada başlar!Bu da ürünlerimizin yaşam döngüsünün; tasarım, ambalaj, nakliyat, iletişim gibi aşamalardan geçerek bir taslaktan bir ürün haline getirilmesine kadar bütün aşamaları kontrol etmemizi sağlıyor.Amacımız oldukça basit: Hafif yoğunluklu pilates ve jimnastik antrenmanlarınız için her zaman size en kaliteli ürünleri en adil fiyattan sunmak ve birçok kişiye ulaşmaktır.
Hafif yoğunluklu Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı:
Tüm giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta düzenli Gym / Pilates antrenmanları (fitness, hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Domyos tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Hafif yoğunluklu Gym / Pilates uzun kollu tişörtün avantajları nelerdir?
Bakım kolaylığı ve uzun ömürlülük. Çamaşır makinesinde tekrarlanan yıkamalara karşı dayanıklıdır, rengini ve şeklini korur. Kumaşı oldukça hızlı kurur ve kolayca ütülenir. Günlük antrenmanlarınızda kolaylık sağlayacak, vazgeçemeyeceğiniz ürün!
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.İnternet sitesi: sustainability.decathlon.com

YORUMLARINIZ

 • 29 Haziran 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Makul

  Kışın spor salonunda tshirt yetmediği için almıştım. İşimi gördü. Kollarım üşünüyor artık. Rahat da. Fitness yaparken kullanıyorum ben.

 • 08 Mart 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Cok kral

  Cok guzel rahat mis gibi

 • 25 Kasım 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Pilates Tişörtü

  Pilates için uygun.

SAYFA ÜST KISMI