Erkek Gri Tişört - Gym / Pilates 500

Ref.
8543988
YORUMLARINIZ
4.42 / 5 12 Yorumlar
Ürün avantajı
Slim fitness tişörtünü vücuda oturan kesimi, yumuşaklığı, nefes alan kumaşı ve esnekliği için tercih edebilirsiniz. Yuvarlak yakalı bu tişört hafif Gym / Pilates antrenmanlarınızın vazgeçilmezidir.

7 MEVCUT RENK(LER)

Yumuşaklık
Yüksek oranlı pamuk iplikler yumuşaklık ve rahatlık sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Teri dışarı atar.
Esneklik
Kumaşındaki elastan bileşeni hareket özgürlüğü sunar.
Ekolojik tasarım
Bu tişörtün bileşeni %34 oranında geri dönüştürülmüş polyester içerir.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 63.0% Pamuk, Ana kumaş : 34.0% Polyester, Ana kumaş : 3.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır. Ayrıca kullanıcılardan oluşan bir panelde, mühendis ekibi tarafından kullanım koşullarının yansıtıldığı testler gerçekleştirilmiştir. Ürün mühendisi olarak memnun kalmanız adına tasarım ekibimizle teknik ürünler geliştiriyorum.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

En iyi fiyata kaliteli ürünler, size her şeyi açıklıyoruz!
Decathlon'da ürünlerimizi tüm dünya çapında tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Her şey burada başlar!Bu da ürünlerimizin yaşam döngüsünün; tasarım, ambalaj, nakliyat, iletişim gibi aşamalardan geçerek bir taslaktan bir ürün haline getirilmesine kadar bütün aşamaları kontrol etmemizi sağlıyor.Amacımız oldukça basit: Hafif yoğunluklu pilates ve jimnastik antrenmanlarınız için her zaman size en kaliteli ürünleri en adil fiyattan sunmak ve birçok kişiye ulaşmaktır.
Slim kesim hafif Gym / Pilates tişörtünün avantajları nelerdir?
Düz kesim Gym / Pilates tişörtü, düzenli ve orta yoğunluktaki antrenmanlar için idealdir. Vücudu saran kesimi ve yuvarlak yakası ile bu tişörte bayılacaksınız. Hafif yoğunluklu Gym / Pilates egzersizlerinize tarzınızı katın! Doğal pamuklu yapısı, nefes alan bileşenleri ile giymekten vazgeçemeyeceğiniz bu tişört antrenmanlarınız sırasında size maksimum rahatlık sunacak. Herkesin zevkine hitap etmek için bu tişörtü farklı renklerde tasarladık.
Hafif Gym / Pilates tişörtünün avantajları nelerdir?
Bakım kolaylığı ve uzun ömürlülük. Çamaşır makinesinde tekrarlanan yıkamalara karşı dayanıklıdır, rengini ve şeklini korur. Kumaşı oldukça hızlı kurur ve kolayca ütülenir. Günlük antrenmanlarınızda kolaylık sağlayacak, vazgeçemeyeceğiniz ürün!
Hafif yoğunluklu Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı:
Tüm giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta düzenli Gym / Pilates antrenmanları (fitness, hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Domyos tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
Birlikte oyun alanımızı koruyalım!
Biliyor muydunuz? Bu tişörtün üretimi için iki plastik şişeyi geri dönüştürdük.

YORUMLARINIZ

 • 23 Kasım 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Ürün güzel

  Ürünü mağazada beğenerek aldım beden konusunda sıkıntı yok bedeniniz ne ise onu alın tam oturuyor

 • 09 Kasım 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel kullanışlı

  Memnun kaldım kullanışlı kalite iyi

 • 19 Ekim 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kalite

  Ürün kaliteli ve uygun.

SAYFA ÜST KISMI