Error message
Unable to get reviews Operation timed out after 3001 milliseconds with 0 bytes received

Erkek Gri Eşofman Altı / Gym 540 Spacer Slim

Ref.
8544007
Ürün avantajı
Serin ortamlarda antrenman yaparken teknik, yumuşak ve rahat bu eşofman altını seveceksiniz.
Yumuşaklık
Yüksek oranlı pamuk iplikler yumuşaklık ve rahatlık sağlar.
Isı yalıtımı
Pamuklu kumaşı sayesinde vücudu sıcak tutar.
Esneklik
Dokuma şekli ve elastan sayesinde doğal olarak esnek kumaş.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 77.0% Pamuk, Ana kumaş : 15.0% Polyester, Ana kumaş : 8.0% Elastan Cep : 100.0% Pamuk Exclusive of decoration (only of US) : 100.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır. Ayrıca kullanıcılardan oluşan bir panelde, mühendis ekibi tarafından kullanım koşullarının yansıtıldığı testler gerçekleştirilmiştir. Ürün mühendisi olarak memnun kalmanız adına tasarım ekibimizle teknik ürünler geliştiriyorum.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Hafif yoğunluklu Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı:
Hafif yoğunluklu Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı: Tüm giyim ürün gamı düzenli Gym / Pilates antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı. Formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Tasarım ekipleri rahatlık, esneklik ve sıcaklık arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine önem vererek gelişimi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
SAYFA ÜST KISMI