Erkek Bordo Şort - Gym / Pilates 500

Ref.
8489798
YORUMLARINIZ
4.58 / 5 12 Yorumlar
Ürün avantajı
Hareketlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlayan diz üstü şort. Düz yapıdaki sıkma ipi zeminde yaptığınız hareketlerinizde sizi rahatsız etmez.

3 MEVCUT RENK(LER)

Yumuşaklık
Yüksek oranlı pamuk iplikler yumuşaklık ve rahatlık sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Teri dışarı atar.
Esneklik
Dokuma şekli sayesinde doğal olarak esnek kumaş

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 76.0% Pamuk, Ana kumaş : 24.0% Polyester Cep : 100.0% Pamuk
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır. Ayrıca kullanıcılardan oluşan bir panelde, mühendis ekibi tarafından kullanım koşullarının yansıtıldığı testler gerçekleştirilmiştir. Ürün mühendisi olarak memnun kalmanız adına tasarım ekibimizle teknik ürünler geliştiriyorum.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

EN İYİ FİYATA KALİTELİ ÜRÜNLER, SİZE HER ŞEYİ AÇIKLIYORUZ!
Decathlon'da ürünlerimizi tüm dünya çapında tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Her şey burada başlar!Bu da ürünlerimizin yaşam döngüsünün; tasarım, ambalaj, nakliyat, iletişim gibi aşamalardan geçerek bir taslaktan bir ürün haline getirilmesine kadar bütün aşamaları kontrol etmemizi sağlıyor.Amacımız oldukça basit: Hafif yoğunluklu pilates ve jimnastik antrenmanlarınız için her zaman size en kaliteli ürünleri en adil fiyattan sunmak ve birçok kişiye ulaşmaktır.
500 düz kesim Gym / Pilates şortunun avantajları nelerdir?
500 hafif yoğunluklu Gym / Pilates şortu, düzenli ve orta yoğunluklu antrenman yapanlar için idealdir. Tam dizinizin üstünde biten uzunluğunu, hareket özgürlüğü sağlayan kesimini ve belde bulunan düz yapıdaki sıkma ipini çok seveceksiniz.
500 Gym / Pilates şortunun avantajları nelerdir?
Bakım kolaylığı ve uzun ömürlülük. Çamaşır makinesinde tekrarlanan yıkamalara karşı dayanıklıdır, rengini ve şeklini korur. Kumaşı oldukça hızlı kurur ve kolayca ütülenir. Günlük antrenmanlarınızda kolaylık sağlayacak, vazgeçemeyeceğiniz ürün!
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
Hafif yoğunluklu Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı:
Tüm giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta düzenli Gym / Pilates antrenmanları (fitness, hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Domyos tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  18 Mayıs 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  süper

  çok iyi bir kesim. Başka renkleri de olmalı.

 • 23 Aralık 2019
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Rahat ve güzel bir ürün

  Evde gitmek için aldım gayet rahat

 • Erkek
  16 Ekim 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Alınır

  Rahat bir kullanımı var...Fiyat performans açısından ideal

SAYFA ÜST KISMI