Erkek Bordo Baskılı Spor Şortu / Pilates 520

Ref.
8549329
YORUMLARINIZ
4.33 / 5 9 Yorumlar
Ürün avantajı
Diz üstü ve fermuarlı ceplere sahip şort, rahatça hareket etmenizi sağlar. Slim kesimi sayesinde bacaklarınızı kaldırdığınızda paçaları kaymaz. Şortun belinizi kavramasını sağlayan düz kordon.

3 MEVCUT RENK(LER)

Yumuşaklık
Yüksek oranlı pamuk iplikler yumuşaklık ve rahatlık sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Teri dışarı atar.
Esneklik
Dokuma şekli ve ağ kısmı sayesinde esnek kumaş.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 76.0% Pamuk, Ana kumaş : 24.0% Polyester Cep : 100.0% Pamuk Lastik bant : 100.0% Elastan Exclusive of decoration (only of US) : 100.0% Polyester
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır. Ayrıca kullanıcılardan oluşan bir panelde, mühendis ekibi tarafından kullanım koşullarının yansıtıldığı testler gerçekleştirilmiştir. Ürün mühendisi olarak memnun kalmanız adına tasarım ekibimizle teknik ürünler geliştiriyorum.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

EN İYİ FİYATA KALİTELİ ÜRÜNLER, SİZE HER ŞEYİ AÇIKLIYORUZ!
Decathlon'da ürünlerimizi tüm dünya çapında tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Her şey burada başlar!Bu da ürünlerimizin yaşam döngüsünün; tasarım, ambalaj, nakliyat, iletişim gibi aşamalardan geçerek bir taslaktan bir ürün haline getirilmesine kadar bütün aşamaları kontrol etmemizi sağlıyor.Amacımız oldukça basit: Hafif yoğunluklu pilates ve jimnastik antrenmanlarınız için her zaman size en kaliteli ürünleri en adil fiyattan sunmak ve birçok kişiye ulaşmaktır.
520 düz kesim Gym / Pilates şortunun avantajları nelerdir?
520 Gym / Pilates şortu, düzenli ve orta yoğunluklu antrenman yapanlar için idealdir. Tam dizinizin üstünde biten uzunluğunu, hareket özgürlüğü sağlayan kesimini ve belde bulunan düz yapıdaki sıkma ipini hemen benimseyeceksiniz. Ayrıca şortun iki adet fermuarlı cebi vardır.
520 Gym / Pilates şortunun avantajları nelerdir?
Bakım kolaylığı ve uzun ömürlülük. Çamaşır makinesinde tekrarlanan yıkamalara karşı dayanıklıdır, rengini ve şeklini korur. Kumaşı oldukça hızlı kurur ve kolayca ütülenir. Günlük antrenmanlarınızda kolaylık sağlayacak, vazgeçemeyeceğiniz ürün!
Hafif yoğunluklu Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı:
Tüm giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta düzenli Gym / Pilates antrenmanları (fitness, hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Domyos tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  06 Temmuz 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Şort

  Kullanışlı rahat

 • Erkek
  18 Mayıs 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  güzel

  tam oturdu. başka renkleri de olmalı

 • Erkek
  18 Mayıs 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  çok iyi

  tam üstüme oturdu. Başka renkleri de olmalı.

SAYFA ÜST KISMI