ENERGY + FITNESS KARDİYO SPORCU SÜTYENİ - KADIN - BEYAZ / SİYAH / BASKILI

Ref.
8393884
YORUMLARINIZ
4.6 / 5 5 Yorumlar
Ürün avantajı
Fitness kardiyo kıyafetlerinizin vazgeçilmezi olacak! Nefes alan entegre süngerler, terin dışarı atılmasını sağlayan yüzücü sırt kesim, renk seçeneği ve modern baskılar.

4 MEVCUT RENK(LER)

44,99 TL*
Göğüs desteği
ORTA: ORTA YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğüs hareketlerini %45 azaltır.
Teri dışarı atma özelliği
Bileşeni sayesinde teri emer ve dışarı atar.
Şekillendirici
Entegre süngerler göğsü toparlayarak ön plana çıkarır.
Havalandırma
Nefes alan ek kumaşı terin dışarı atılmasını sağlar

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 90.0% Polyester, Ana kumaş : 10.0% Elastan Astar : 76.0% Poliamit, Astar : 24.0% Elastan İkinci astar : 100.0% Polyester Dolgu - İç kumaş : 100.0% Poliüretan Dolgu - Dış kumaş : 82.0% Poliamit, Dolgu - Dış kumaş : 18.0% Elastan Elastik bant : 80.0% Poliamit, Elastik bant : 20.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Kardiyo boks, aero dans vb orta yoğunlukta fitness kardiyo antrenmanı yapanlar için tasarlandı Dansa ve crosstraining'e uygundur
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Energy+ sporcu sütyeni orta yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?
Bu Energy+ ORTA KAVRAMA SEVİYESİNE* sahip sporcu sütyeni, orta yoğunluklu (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri, cross training) fitness antrenmanları için önerilmektedir. Teknik tasarımı sayesinde tek başına giyilebilir, yumuşak ve rahat geniş elastik bandı bulunur. Yüzücü sırt kesimli, teri daha iyi dışarı atmak için hava alabilen yapıda sırt. Balensizdir, daha fazla rahatlık için pedleri çıkarılabilir * Klasik sütyene göre oluşan darbeleri, ORTA YOĞUNLUKLU aktivitelerde %41 azaltır
Neden bir sporcu sütyeni giyilmelidir?
Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Eforun yoğunluğuna ve etkisine bağlı olarak normal halinden 3 - 5 kat daha ağır hale gelir. Buna karşılık, birçok kadın spor yaparken göğüsleri için yeterli desteği sağlamayan klasik sütyenler kullanır. Sporcu sütyeni göğsün hareketlerini ve oluşacak baskıları azaltır.
Göğüs sağlığı:
Göğüslerinizin ölçüsü ne olursa olsun ağırlık derinizi ve bağ dokularını etkiler ve yeterli kavrama sağlanamazsa acı veya erken göğüs sarkması riskleri bulunmaktadır. Öte yandan, gereğinden fazla destek de uzun vadede zararlı olabilir: Sütyeninizin göğüs ölçünüze ve maruz kalınan baskı seviyesine uygun olması gerekir. Amaç, göğsün doğal hareketini bozmadan göğüsleri korumaktır.
Hangi kavrama yaptığım spora uygundur?
Yaptığınız antrenmana uygun olarak size uygun olan kavramaya sahip ürünü bulabilirsiniz: - düşük (yoga, esneme, kas geliştirme...), - orta (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri), - ya da yoğun (step, koşu bandı, trambolin...). Kavramanın yaptığınız antrenman ile uyumlu olması önerilir: Örneğin, gerekmediği takdirde yoğun antrenmanlar için uygun bir sütyen takmayın (göğsün doğal hareketini bozmadan koruma sağlayan bir ürün kullanmak önemlidir).
Doğru bedeni nasıl seçeceğim?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Sporcu sütyeninizin bedenini seçmek için "göğüs çevrenizi" ölçmelisiniz. * Sütyen giymeden göğüs çevrenizi ölçün. * Aynanın karşısına geçin. * Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün. * Mezurayı, göğüsleriniz bitimine kadar getirin. Daha sonra, sıkmadan mezurayı kaldırın. Bu ölçüm sayesinde beden tablosunu kullanarak beden ölçünüzü bulabilirsiniz.
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?
Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı: * balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı. Değerlendirildi ve sınıflandırıldı: 1: hafif kavrama 3: orta kavrama 5: yüksek kavrama *Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. minimum %10'dan (seviye 1) maksimum %50'ye (seviye 5) kadar.

YORUMLARINIZ

4.6 / 5 5 Yorumlar
5 users recommended this product
 • Bayan
  30-39 yaş arası
  16 Ekim 2017
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  beden sorunu

  beden seçim klavuzuna göre 2xs almam gerekiyordu fakat ben xs aldım. yine de ürün dar geldi.normalde decathlonun üst giyiminde xs kullanırım,bu kalıp için tutmadı. ürün kaliteli,beklentilerimi karşılıyor.

 • Bayan
  30-39 yaş arası
  04 Ekim 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Superrrr

  Bir aydır kullanıyorum günlükte süper spordada süper tavsiye ederim herkese...

 • Bayan
  30-39 yaş arası
  02 Ekim 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Rahat ürün

  Ürün genel olarak rahat sadece bazen kumlar hareket ediyor gibi geliyo belki sabitlemek için biraz daha dikilebilir. Onun dışında spor yaparken gayet kullanışlı

SAYFA ÜST KISMI