ENERGY + FITNESS KARDİYO SPORCU SÜTYENİ - KADIN - BEYAZ / SİYAH / BASKILI

Ref.
8393884
YORUMLARINIZ
4.57 / 5 14 Yorumlar
Ürün avantajı
Fitness kardiyo kıyafetlerinizin vazgeçilmezi olacak! Nefes alan entegre süngerler, terin dışarı atılmasını sağlayan yüzücü sırt kesim, renk seçeneği ve modern baskılar.

5 MEVCUT RENK(LER)

₺44,99*
Göğüs desteği
ORTA: ORTA YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğüs hareketlerini %45 azaltır.
Şekillendirici
Entegre süngerler göğsü toparlayarak ön plana çıkarır.
Havalandırma
Nefes alan ek kumaşı terin dışarı atılmasını sağlar
Teri dışarı atma özelliği
Bileşeni sayesinde teri emer ve dışarı atar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 90.0% Polyester, Ana kumaş : 10.0% Elastan Sırt kumaşı : 76.0% Poliamit, Sırt kumaşı : 24.0% Elastan İkinci astar : 100.0% Poliamit Ped : 60.0% Poliüretan, Ped : 40.0% Polyester Elastik bant : 80.0% Poliamit, Elastik bant : 20.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Kardiyo boks, aero dans vb orta yoğunlukta fitness kardiyo antrenmanı yapanlar için tasarlandı Dansa ve crosstraining'e uygundur
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

500 sporcu sütyeni orta yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?
Bu 500 ORTA KAVRAMA SEVİYESİNE* sahip sporcu sütyeni, orta yoğunluklu (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri, cross training) fitness antrenmanları için önerilmektedir. Teknik tasarımı sayesinde tek başına giyilebilir, yumuşak ve rahat geniş elastik bandı bulunur. Yüzücü sırt kesimli, teri daha iyi dışarı atmak için hava alabilen yapıda sırt. Balensizdir, daha fazla rahatlık için pedleri çıkarılabilir * Klasik sütyene göre oluşan darbeleri, ORTA YOĞUNLUKLU aktivitelerde %45 azaltır.
Spor ekipmanınızın ayrılmaz parçası:
Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Zıplayıp hareket ettikleri için antrenman yoğunluğuna göre başlangıçtaki ağırlıklarının 5 kat üzerine çıkabilirler Fiziksel aktivite sırasında göğüslerinizin ihtiyacı olan rahatlığı ve desteği sağlayan bir sporcu sütyeni giyin.
Göğsünüzü koruyun:
Yaşınız veya kup ölçünüz ne olursa olsun, spor antrenmanı sırasında göğsünüz darbelere maruz kalır. Neredeyse sadece cilt ile tutulan hassas bu organ için özel ve uygun bir kavrama gereklidir. Klasik bir sütyen giymek, kısmen kavrama sağladığı için ağrı oluşumuna ve uzun vadede göğüs sarkmalarına neden olur. Sporcu atleti de kıyafet ve ayakkbılarınız kadar önemlidir. Göğsünüzü oluşacak darbelere karşı korur.
Spor antrenmanına göre üç kavrama seviyesi:
- Göğüs hareketinin hafif olduğu aktiviteler için düşük seviye kavrama (Yoga, esneme, kas geliştirme…) - Orta şiddetli ve tekrarlanmayan göğüs zıplamalarının olduğu aktiviteler için orta seviye kavrama (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri…) - Yoğun şekilde yapılan hareketlere bağlı aktiviteler için yüksek seviye kavrama (step, koşu bandı, trambolin…)
Doğru bedeni nasıl seçeceğim?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Sporcu sütyeninizin bedenini seçmek için "göğüs çevrenizi" ölçmelisiniz. * Sütyen giymeden göğüs çevrenizi ölçün. * Aynanın karşısına geçin. * Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün. * Mezurayı, göğüsleriniz bitimine kadar getirin. Daha sonra, sıkmadan mezurayı kaldırın. Bu ölçüm sayesinde beden tablosunu kullanarak beden ölçünüzü bulabilirsiniz.
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?
Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı: * balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı. Değerlendirildi ve sınıflandırıldı: 1: hafif kavrama 3: orta kavrama 5: yüksek kavrama *Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. minimum %10'dan (seviye 1) maksimum %50'ye (seviye 5) kadar.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  07 Mayıs 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  Ürün hakkında

  Çok güzel bir ürün

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  05 Şubat 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  Düşüncelerim

  Beklediğim gibi çıkması süper

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  15 Ocak 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Kullanışlı

  Tutuşu çok iyi vücuda tam oturuyor hatta alt lastiği fazla bile sıkıyor fiyatına göre çok iyi. Tam bedeninizde alın, ara bedenseniz bir büyüğünü alın. Tavsiye ederim

SAYFA ÜST KISMI