ENERGY EŞOFMAN ALTI - ÇOCUK - SİYAH / SARI

Ref.
8352628
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Nefes alan ve hafif bu eşofman altı sayesinde çocuğunuz fitness antrenmanı sırasında ve sonrasında kuru kalır. Sıkma ipi ve iki yanda cebi mevcuttur. Çok yumuşak ve bakımı kolay kumaş yapısı!
₺39,99*
Teri dışarı atma özelliği
Teri etkili bir şekilde emer ve dışarı atar. Terin, vücutta soğumasını önler.
Yumuşaklık
Sentetik bileşenli olmasına rağmen oldukça yumuşaktır.
Bakım kolaylığı
Düzenli yıkamalara ve kurutmalara karşı dayanıklı, bakımı kolay Çok hızlı kurur
Çevre dostu
Karşılaştırma: hafif çocuk pantolonu - teknik detaylar

ÖZELLİKLERİ

Bedenler
5 - 14 yaş.
Renk
Siyah
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester Roba : 100.0% Polyester
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Orta - yüksek yoğunluklu Jimnastik ve Fitness antrenmanı yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

5 - 14 yaşlarındaki çocuklar için Jimnastik ve Fitness kıyafet ürün gamımız:
Çocuk Jimnastiği ve Fitnessı antrenmanları için (trambolin, step, kas geliştirme parkurları, kas çalıştırma, çekme vs) tasarlanan kıyafet ürün gamı formunu ve sağlığını korumak isteyenler için idealdir. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Bu eşofman altı, fitness antrenmanları veya genel olarak spor yapanlar için idealdir.
Farklı fitness hareketlerinin yapılmasına olanak sağlayan kesim. Bileşeni sayesinde antrenman sırasında ve sonrasında çok hızlı kurur. Bakımı çok kolaydır. Yan cepleri ve kullanım esnasında eşofman altının üzerinizden kaymasını engelleyen sıkma ipi vardır. Yumuşak bileşeni sayesinde giyildiğinde hoş bir his yaratır.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.İnternet sitesi: Sustainability.decathlon.com Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  16 Ekim 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Doğrulanmış Alışveriş
  ÇOCUK ENERGY EŞOFMAN ALTI

  Kızıma aldım. Kullanışlı ve rahat. Kızım çok beğendi ve mutlu oldu. Özellikle bilek kısımlarındaki fermuarlar çok hoşuna gitti.

SAYFA ÜST KISMI