Eliptik Bisiklet EL120

Ref.
8484396
YORUMLARINIZ
4.37 / 5 19 Yorumlar
Ürün avantajı
Daha ince bir görünüme kavuşmanızı sağlayan hafif bir fiziksel aktivite yapmak ister misiniz? Domyos EL 120 eliptik bisiklet küçük bir ücret karşılığında size antrenman programları sunuyor!
₺1.300,00*
eco-participation dahil
2,25 €
Pedal dönüş kolaylığı
6 kg volan ağırlığı
Koçluk
5 fonksiyon: kalori, süre, mesafe, hız, kalp ritmi. 7 program
Kontrol kolaylığı
Tekerlekleri sayesinde taşınması oldukça kolaydır.
Kurulum süresi
30 dakika

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Koruma kılıfı : 100.0% Polistren (PS)
Approved by
Bu ürün size spora uygun, motive eden ve güvenli bir antrenman sunabilmek adına Decathlon mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.
Garanti
Parçalar ve işçilik 2 yıl garantili. Metal gövde 5 yıl garantili.Yedek parçalar 10 yıl garantili.
Download user manual link

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Nemli bir ortamda bırakmayın; açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 100 kg. Sadece evde kullanım içindir.

İLAVE BİLGİLER

AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Boyutlar Ürün U 115 x G 63 x Y 155 cm Ürün ağırlığı 34 kg Boyutlar Koli U 83,5 x G 31,5 x Y 45 cm Toplam ağırlık 38 kg
ELİPTİK BİSİKLETİN SİZE FAYDALARI NELERDİR?
Eliptik bisiklet ile yapacağınız pratikler kardiyovasküler aktivite için mükemmeldir. Olumsuz bir etkisini görmeden eliptik bisiklet ile yapabilecekleriniz: - dayanıklılığın arttırılması - vücudun tamamının sıkılaşması Dünya Sağlık Örgütü, kardiyo - solunum dayanıklılığınızı geliştirmek, kas ve kemik durumunuzu iyileştirmek ve sağlığınızı korumak için haftada en az 2.5 saat orta derecede dayanıklılık aktivitesi yapmanızı önermektedir.
HAREKETLERİN GENİŞLİĞİ NEDEN ÖNEMLİ?
Genişlik: 33 cm Eliptik, tüm kas gruplarınızı (alt ve üst uzuvlar, gövde, sırt ve vücut merkezi) güçlendirir. Bu yüzden hareketleriniz büyüdükçe kaslarınız daha çok çalışır ve daha fazla kardiyo yoğunluğu ortaya çıkar. Sonuç: Daha fazla kalori yakarsınız ve daha çok sıkılaşırsınız!
VOLAN
Volan: 6 Kg Volanların ağırlığı arttıkça, pedal çevirme daha akışkan ve daha keyifli hale gelir!
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
EL120 eliptik bisiklet konsolunun içindekiler: - 5 fonksiyon içerir: yakılan kaloriler, kat edilen mesafe, antrenman süresi, gidon üzerinde bulunan sensörler sayesinde ölçülen kalp atışı ve hızı. -7 program içerir: Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız bu programlar antrenmanlarınızda size eşlik eder. Böylece, kilo verme, forma girme, vücut sıkılaştırma gibi farklı hedeflerinize göre, aldığınız keyfi çeşitlendirebilirsiniz.
KALP ATIŞ HIZINIZI ÖLÇÜN
EL120 eliptik bisikletinizde kalp atışlarınızı ölçen sensörler bulunur. Kemeri taktıktan birkaç saniye sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz. Hand-Pulse fonksiyonu (elden kalp atışını ölçer) kalp pili takan kişilerin kullanımına uygun değildir.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN YERİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletin ön tarafında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru yavaşça taşıyın.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN DENGE AYARLARI İÇİN ÖNERİLER
Eliptik bisikletinizi özel bir zemin döşemesi (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu köpük zemin matları sayesinde: Bisikletiniz kullanım esnasında sabit kalır, titreşimler ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos eliptik bisikletler, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
BAKIM VE TAMİR
Parçalar ve işçilik 2 yıl Metal parçalar 5 yıl Ürününüzün bakımını yapmak ve tamir etmek için tüm önerilerimizi bu ürün sayfasının altındaki HİZMETLERİMİZ kısmında bulabilirsiniz.
KULLANIM SINIRLAMASI
Hand-Pulse fonksiyonu (elden kalp atışını ölçer) kalp pili takan kişilerin kullanımına uygun değildir. Maks. kullanıcı ağırlığı: 100 kg. Sadece evde kullanım içindir.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  20 Şubat 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Kullanışlı

  Öncelikle çok kullanışlı, kurulumu da çok açık ve kolay. Tek basıma kolay bir şekilde kurdum. Tek sorun 40.5 kg nedeniyle kargo apartmanın girişinde bıraktı . Üst kata çıkarmadı. Ekranda kolay takip ediyorsun. Ayrıca tel. veya tablet tutucu özelliği çok güzel.

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  16 Şubat 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Eliptik

  2-3 gün içerisinde elime ulaştı. Paketleme aşırı güzel. Kurulum çok basit 45 dakika da kurdum. Ev için mükemmel bir alet. İçinde programlar var yeni başlayanlar en basit programdan başlayıp ilerlesin bir üst programa geçme hissiyatı oluşur zaten insanın kendinde. Malzeme kalitesi güzel. Mükemmel bir alet. Yeni olduğu için güzel ama sonrası nasıl olur bilemiyorum. Sessiz bir alet aynı zamanda. Dediğim gibi sonradan ses çıkarır mı veya bozulmalar olur mu bilmem. Ama herşey şuan güzel.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  14 Şubat 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Gayet yeterli ve sessiz

  Ürün gayet sessiz ve yeterli. Zorluk derecesi ekrandan dokunmatik olarak artırılıp azaltılabiliyor bu çok güzel bir özellik. 40 dk da kendim kurdum. Zaten kullanım kılavuzunda gösteriliyor. Sağlam görünüyor.

SAYFA ÜST KISMI