Eliptik Bisiklet EL100

Ref.
8398006
YORUMLARINIZ
4.31 / 5 42 Yorumlar
Ürün avantajı
Daha ince bir görünüme kavuşmanızı sağlayan hafif bir fiziksel aktivite yapmak ister misiniz?4 göstergeye sahip EL 100 eliptik bisiklet, antrenmanınızı kolayca takip etmenizi sağlar!
₺850,00*
eco-participation dahil
0,15 €
Pedal dönüş kolaylığı
3 kg volan ağırlığı
Koçluk
4 fonksiyonlu konsol: kalori, süre, mesafe, hız
Kurulum süresi
30 dakika

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Koruma kılıfı : 100.0% Polistren (PS)
Approved by
Bu ürün size spora uygun, motive eden ve güvenli bir antrenman sunabilmek adına Decathlon mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.
Garanti
Parçalar ve işçilik 2 yıl garantili. Metal gövde 5 yıl garantili.Yedek parçalar 10 yıl garantili.
Download user manual link

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Nemli bir ortamda bırakmayın; açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 100 kg. Sadece evde kullanım içindir.

İLAVE BİLGİLER

BOYUTLAR VE AĞIRLIK
Boyutlar Ürün U 117 x G 60 x Y 154 cm Ürün ağırlığı 28 kg Boyutlar Koli U 89 x G 27 x Y48 cm Toplam ağırlık 33 kg
ELİPTİK BİSİKLETİN SİZE FAYDALARI NELERDİR?
Eliptik bisiklet ile yapacağınız pratikler kardiyovasküler aktivite için mükemmeldir. Olumsuz bir etkisini görmeden eliptik bisiklet ile yapabilecekleriniz: - dayanıklılığın arttırılması - vücudun tamamının sıkılaşması Dünya Sağlık Örgütü, kardiyo - solunum dayanıklılığınızı geliştirmek, kas ve kemik durumunuzu iyileştirmek ve sağlığınızı korumak için haftada en az 2.5 saat orta derecede dayanıklılık aktivitesi yapmanızı önermektedir.
HAREKETLERİN GENİŞLİĞİ NEDEN ÖNEMLİ?
Genişlik: 31 cm Eliptik, tüm kas gruplarınızı (alt ve üst uzuvlar, gövde, sırt ve vücut merkezi) güçlendirir. Bu yüzden hareketleriniz büyüdükçe kaslarınız daha çok çalışır ve daha fazla kardiyo yoğunluğu ortaya çıkar. Sonuç: Daha fazla kalori yakarsınız ve daha çok sıkılaşırsınız!
VOLAN
Volan: 3 Kg Volanların ağırlığı arttıkça, pedal çevirme daha akışkan ve daha keyifli hale gelir!
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
ESSENTIAL eliptik bisikletin konsolu 4 fonksiyonludur: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi ve hız. Bu fonksiyonlar sayesinde hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı kontrol edebilirsiniz.
BAKIM VE TAMİR
Parçalar ve işçilik 2 yıl Metal parçalar 5 yıl Ürününüzün bakımını yapmak ve tamir etmek için tüm önerilerimizi bu ürün sayfasının altındaki HİZMETLERİMİZ kısmında bulabilirsiniz.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  02 Nisan 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  iyi

  sade, düzgün ve işlevsel bir alet.kurulumu kolay gibi gözüküyor ama uyduruk bir kurulum olmaması için emek gerektiriyor.öyle yarım saat,1 saatlik bi iş değil.sonuçta hayatınızda belki de ilk kez eliptik alet montajı yapıyorsunuz.20 kez yapmış olsam bende bilirim yarım saatte işi bitirmeyi.koşu bandı gibi sesli değil .en sessiz koşu bandında bile özellikle ara katlarda ayak sesine neden olan koşu bandına kıyasla alet müthiş sessiz.2 farklı zamanda koşu bandım vardı ve ne yazık ki pat pat basış sesi yüzünden satmak zorunda kalmıştım.sonuçta eliptik alette bir darbe hareketi değil yumuşak rutin çevirme var.gecenin sessizlğinde bile rahatça spor yapılabilir.ancak akıllı saate adım yansımalarını eksik yapıyor.30 dk lık bir egzersizle 2.8 km civarı yol kat ederken ve normal şartlarda bunun 4.300-4800 adım çıkması gerekirken saate ancak 1250 adım yansıtıyor.belkide bu eliptik spor aletinin genel bir handikapı.bilemiyorum..özetle;kesinlikle tavsiye ederim.alet ,parasının hakkını özellikle evden çıkamamız gereken şu zor corona virüs günlerinde kesinlikle veriyor.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  01 Nisan 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Aniden gürültü yapmaya başladı!

  Gürültünün nedenini bulamadığım gibi, nasıl çözebileceğim hakkında ipucu da bulamıyorum.

  müzik sesini bastıran bir gürültü var öyle söyleyeyim.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  30 Mart 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  benden 3 yıldız neden mi ?

  8 9 aydır kullanıyorum , belli bir zaman sonra ses yapmaya basladı vidalara somunlara baktım gevseme yoktu , sonunda çözdüm galiba sol pedal da pul kırıldı anladıgım kadarıyla sesi oradan yapıyor ama çözümünü bulamadım , müzik acınca sesi bastırıyorum cok rahatsız etmiyor o yüzden 3 yıldız

SAYFA ÜST KISMI