Elektriksiz Motorlu Eliptik Bisiklet EL520

Ref.
8503081
YORUMLARINIZ
4.19 / 5 68 Yorumlar
Ürün avantajı
Pratiklerinizi yoğunlaştırmak ister misiniz? Hareket genişliği sayesinde EL520 antremanlarınızın etkisini artırır. Tamamen kendinden motorlu, bağlantı gerektirmeyen eliptik!
₺3.200,00*
eco-participation dahil
2,25 €
Pedal dönüş kolaylığı
9 kg volan ağırlığı
Koçluk
6 fonksiyon, 9 program E CONNECTED uygulaması ile kişiselleştirilmiş koçluk.
Kontrol kolaylığı
Yer değiştirme kolaylığı sağlayan tekerlekleri vardır. Fişe takmanıza gerek yok.
Rahatlık
Ergonomik gidon ve ayarlanabilir pedallar. Pedalları sabitlenebilir.
Kurulum süresi
60 dakika

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Koruma kılıfı : 100.0% Poliüretan
Approved by
Bu ürün size spora uygun, motive eden ve güvenli bir antrenman sunabilmek adına Decathlon mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.
Garanti
Parçalar ve işçilik 2 yıl garantili. Metal gövde 5 yıl garantili.Yedek parçalar 10 yıl garantili.
Download user manual link

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Nemli bir ortamda bırakmayın; açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg. Sadece evde kullanım içindir.

İLAVE BİLGİLER

AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Boyutlar Ürün U 146 x G 63 x Y 159 cm Ürün ağırlığı 52 kg Boyutlar Koli U 118.5 X G 64 X Y 33 cm Toplam ağırlık 62 kg
ELİPTİK BİSİKLETİN SİZE FAYDALARI NELERDİR?
Eliptik bisiklet ile yapacağınız pratikler kardiyovasküler aktivite için mükemmeldir. Olumsuz bir etkisini görmeden eliptik bisiklet ile yapabilecekleriniz: - dayanıklılığın arttırılması - vücudun tamamının sıkılaşması Dünya Sağlık Örgütü, kardiyo - solunum dayanıklılığınızı geliştirmek, kas ve kemik durumunuzu iyileştirmek ve sağlığınızı korumak için haftada en az 2.5 saat orta derecede dayanıklılık aktivitesi yapmanızı önermektedir.
HAREKETLERİN GENİŞLİĞİ NEDEN ÖNEMLİ?
Genişlik: 39 cm Eliptik, tüm kas gruplarınızı (alt ve üst uzuvlar, gövde, sırt ve vücut merkezi) güçlendirir. Bu yüzden hareketleriniz büyüdükçe kaslarınız daha çok çalışır ve daha fazla kardiyo yoğunluğu ortaya çıkar. Sonuç: EL 520 ile daha fazla kalori yakarsınız ve daha çok sıkılaşırsınız!
VOLAN
Volan: 9 Kg Volanların ağırlığı arttıkça, pedal çevirme daha akışkan ve daha keyifli hale gelir!
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
EL520 6 fonksiyonu ile antrenmanlarınızda size eşlik eder: yakılan kaloriler, katedilen mesafe, antrenman süresi, hız, "Hand Pulse" sensörleri sayesinde kalp atış hızı ve ritmi. Kendinize uygun seviyeyi seçebileceğiniz toplamda 9 programı vardır. Motivasyonunuzu korumanın iyi bir yolu!
BAĞLANTILI ELİPTİK
Motive olmak, kendinizi geliştirmek ve eğlenmek için cihazınızı Econnected ya da Kinomap uygulamalarına bağlayın. Econnected ile haftalık zaman, mesafe veya kalori hedefi belirleyin: performansınızı kaydeder ve istatistiklerinizi takip edersiniz. Cihazınızla tam senkronize olan Kinomap ile gerçek manzaralarda gezin. Kendi hızınızda veya zorluk modunda, tek başınıza veya Kinomap topluluğu ile benzersiz bir deneyim yaşayın.
KALP ATIŞ HIZINIZI ÖLÇÜN
EL520 eliptik bisikletinizin kalp atışını ölçen sensörleri bulunur. Kemeri taktıktan bir kaç saniye sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz. Hand-Pulse fonksiyonu (elden kalp atışını ölçer) kalp pili takan kişilerin kullanımına uygun değildir.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN AYARLARI İÇİN ÖNERİLER
Eliptik bisikletinizin farklı ayarları bulunur: - Pedal pozisyonunu gidona yakın, merkezde veya gidona uzak şekilde ayarlayabilirsiniz. Gidona yakın pozisyon, boyu 175 cm'den kısa kullanıcılar için önerilir. Gidona uzak pozisyon ise boyu 185 cm'den uzun kullanıcılar için idealdir. - Sabitlenebilen kol ve pedalları sayesinde güvenle bisikletinizi binip inebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde ürün çalışmadığı zamanlarda bloke olur.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN DENGE AYARLARI İÇİN ÖNERİLER
Eliptik bisikletinizi özel bir zemin döşemesi (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu köpük zemin matları sayesinde: Bisikletiniz kullanım esnasında sabit kalır, titreşimler ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos eliptik bisikletler, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN YERİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletin ön tarafında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti sabitleyin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru itin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru yavaşça taşıyın.
BAKIM VE TAMİR
Parçalar ve işçilik 2 yıl Metal parçalar 5 yıl Ürününüzün bakımını yapmak ve tamir etmek için tüm önerilerimizi bu ürün sayfasının altındaki HİZMETLERİMİZ kısmında bulabilirsiniz.
KULLANIM SINIRLAMASI
Hand-Pulse fonksiyonu (elden kalp atışını ölçer) kalp pili takan kişilerin kullanımına uygun değildir. Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg. Sadece evde kullanım içindir.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  25 Kasım 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Fiyat / Performans Ürünü Değil

  Öncelikle ürünle ilgili birkaç bilgi vermek isterim:
  Ürün kademe sayısı 15. Fakat bu kademeler ile sizin spor salonlarınızda kullandığınız uzay bisikletlerindeki kademeler aynı değil. Spor salonunda 17. kademeyle yapan bendeniz, bu cihazda 8. kademeye zor gelebiliyorum.
  Tutma kısımları biraz dar. Yani cihazı kullanırken kollarınız biraz birbirine yaklaşıyor ama bu büyük bir sorun değil.
  Ürün sessiz çalışıyor. İleriki aşamalarda hafif "tık tık" sesi duyulmakta.
  Suluk kısmına arada sırada ayağınız çarpabiliyor. Bu bir sorun.
  Dinlenme aralarınızda ekran ve çalışma ayarlarınız çok beklemiyor. Yani 1 dakikayı pek geçiremiyorsunuz dinlenmek için. Aksi halde cihaz kapanıyor, tekrar açıp baştan başlamanız gerekiyor.
  Nabızölçer çalıştığında dakika göstergesi kayboluyor, geri getirmek için tekrardan düğmeye basmanız gerekiyor. Gösterge sistemi pek kullanışlı değil.
  Ürünü alalı 1 ay olmasa da henüz ciddi bir sorunla karşılaşmadım. Fakat Mayıs Haziran aylarında 2,500 TL olan ürüne 3,200 TL verilir mi; bilemem. Aşırı pahalı.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  28 Ekim 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  10. Gününde arızalandı

  16.10.2020 tarihinde online alışveriş üzerinden "Domyos EL520 eliptik bisiklet" satın aldım. 26.10.2020 tarihinde (10.gün) cihaz ekranında "e3" hata koduyla karşılaştım ve destek sayfasındaki adımları uyguladım. (kabloların kontrol edilmesi, çıkarıp takma gibi.) Halen aynı hata kodunu alıyorum ekran üzerinde, iletişim numarası yok. Domyos'a da ulaşamıyorum. Whatsapp üzerinden decathlon müşteri temsilcisiyle yazıştık ve "talebinizi oluşturdum" dedi. Ne arayan var, ne soran. Decathlon kalitesine yakışmadı.

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  23 Ekim 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  İlk birkaç hafta çok iyi

  Ürünü ilk kurduğumuzda harikaydı. Sonra ses çıkarmaya başladı. Şimdi de ekranı çalışmıyor. Belki de alıp kendi kendine kurmak doğru bir sistem değil. Eğer bu tür aletlerle deneyiminiz azsa benim gibi, teknik servisi olan, ürünü hem kuran hem de sorun yaşadığınızda destek çağırabileceğiniz bir markayı tercih etmekte fayda var. Ayrıca kargo firması da teslimatta çok sorun çıkarıyor.

SAYFA ÜST KISMI