Elektriksiz Motorlu Eliptik Bisiklet EL520

Ref.
8503081
YORUMLARINIZ
4.15 / 5 41 Yorumlar
Ürün avantajı
Pratiklerinizi yoğunlaştırmak ister misiniz? Hareket genişliği sayesinde EL520 antremanlarınızın etkisini artırır. Tamamen kendinden motorlu, bağlantı gerektirmeyen eliptik!
₺2.400,00*
eco-participation dahil
2,25 €
Pedal dönüş kolaylığı
9 kg volan ağırlığı
Koçluk
6 fonksiyon, 9 program E CONNECTED uygulaması ile kişiselleştirilmiş koçluk.
Kontrol kolaylığı
Yer değiştirme kolaylığı sağlayan tekerlekleri vardır. Fişe takmanıza gerek yok.
Rahatlık
Ergonomik gidon ve ayarlanabilir pedallar. Pedalları sabitlenebilir.
Kurulum süresi
60 dakika

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Koruma kılıfı : 100.0% Poliüretan
Approved by
Bu ürün size spora uygun, motive eden ve güvenli bir antrenman sunabilmek adına Decathlon mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.
Garanti
Parçalar ve işçilik 2 yıl garantili. Metal gövde 5 yıl garantili.Yedek parçalar 10 yıl garantili.
Download user manual link

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Nemli bir ortamda bırakmayın; açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg. Sadece evde kullanım içindir.

İLAVE BİLGİLER

AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Boyutlar Ürün U 146 x G 63 x Y 159 cm Ürün ağırlığı 52 kg Boyutlar Koli U 118.5 X G 64 X Y 33 cm Toplam ağırlık 62 kg
ELİPTİK BİSİKLETİN SİZE FAYDALARI NELERDİR?
Eliptik bisiklet ile yapacağınız pratikler kardiyovasküler aktivite için mükemmeldir. Olumsuz bir etkisini görmeden eliptik bisiklet ile yapabilecekleriniz: - dayanıklılığın arttırılması - vücudun tamamının sıkılaşması Dünya Sağlık Örgütü, kardiyo - solunum dayanıklılığınızı geliştirmek, kas ve kemik durumunuzu iyileştirmek ve sağlığınızı korumak için haftada en az 2.5 saat orta derecede dayanıklılık aktivitesi yapmanızı önermektedir.
HAREKETLERİN GENİŞLİĞİ NEDEN ÖNEMLİ?
Genişlik: 39 cm Eliptik, tüm kas gruplarınızı (alt ve üst uzuvlar, gövde, sırt ve vücut merkezi) güçlendirir. Bu yüzden hareketleriniz büyüdükçe kaslarınız daha çok çalışır ve daha fazla kardiyo yoğunluğu ortaya çıkar. Sonuç: EL 520 ile daha fazla kalori yakarsınız ve daha çok sıkılaşırsınız!
VOLAN
Volan: 9 Kg Volanların ağırlığı arttıkça, pedal çevirme daha akışkan ve daha keyifli hale gelir!
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
EL520 6 fonksiyonu ile antrenmanlarınızda size eşlik eder: yakılan kaloriler, katedilen mesafe, antrenman süresi, hız, "Hand Pulse" sensörleri sayesinde kalp atış hızı ve ritmi. Kendinize uygun seviyeyi seçebileceğiniz toplamda 9 programı vardır. Motivasyonunuzu korumanın iyi bir yolu!
BAĞLANTILI ELİPTİK
Motive olmak, kendinizi geliştirmek ve eğlenmek için cihazınızı Econnected ya da Kinomap uygulamalarına bağlayın. Econnected ile haftalık zaman, mesafe veya kalori hedefi belirleyin: performansınızı kaydeder ve istatistiklerinizi takip edersiniz. Cihazınızla tam senkronize olan Kinomap ile gerçek manzaralarda gezin. Kendi hızınızda veya zorluk modunda, tek başınıza veya Kinomap topluluğu ile benzersiz bir deneyim yaşayın.
KALP ATIŞ HIZINIZI ÖLÇÜN
EL520 eliptik bisikletinizin kalp atışını ölçen sensörleri bulunur. Kemeri taktıktan bir kaç saniye sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz. Hand-Pulse fonksiyonu (elden kalp atışını ölçer) kalp pili takan kişilerin kullanımına uygun değildir.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN AYARLARI İÇİN ÖNERİLER
Eliptik bisikletinizin farklı ayarları bulunur: - Pedal pozisyonunu gidona yakın, merkezde veya gidona uzak şekilde ayarlayabilirsiniz. Gidona yakın pozisyon, boyu 175 cm'den kısa kullanıcılar için önerilir. Gidona uzak pozisyon ise boyu 185 cm'den uzun kullanıcılar için idealdir. - Sabitlenebilen kol ve pedalları sayesinde güvenle bisikletinizi binip inebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde ürün çalışmadığı zamanlarda bloke olur.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN DENGE AYARLARI İÇİN ÖNERİLER
Eliptik bisikletinizi özel bir zemin döşemesi (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu köpük zemin matları sayesinde: Bisikletiniz kullanım esnasında sabit kalır, titreşimler ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos eliptik bisikletler, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN YERİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletin ön tarafında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti sabitleyin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru itin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru yavaşça taşıyın.
BAKIM VE TAMİR
Parçalar ve işçilik 2 yıl Metal parçalar 5 yıl Ürününüzün bakımını yapmak ve tamir etmek için tüm önerilerimizi bu ürün sayfasının altındaki HİZMETLERİMİZ kısmında bulabilirsiniz.
KULLANIM SINIRLAMASI
Hand-Pulse fonksiyonu (elden kalp atışını ölçer) kalp pili takan kişilerin kullanımına uygun değildir. Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg. Sadece evde kullanım içindir.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  01 Haziran 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Kilo vermek için ideal...

  İlk yorumumda ekran görüntüsü gelmiyor demiştim. Ve pedallardan biri takılmıyor diye yorum atmıştım. Decathlon voit servis güvencesi ile anlaşma yapmış ve taleplerimi dinledikten sonra servis yolladı. Ekrandaki görüntü problemi ve pedal problemi çözüldü. 10 gündür 5 dk olarak aralıklı olarak e connect uygulaması ile kullanıyorum. Şu an için çok rahatsız edici bir ses gelmedi. Umuyorum gezmez uzun vadede... Nabız ölçeri benim fikrimce doğru ölçmüyor. Ayrıca kullandığım nabız ölçerim var. Eşit değil. Ama fiyat performans açısından şimdilik mükemmel...!!!

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  28 Mayıs 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Terlemek için bire bir...

  Ürün bekleneni veriyor, gayet sessiz ve 15 farklı güç seçeneği sunuyor ki ben 7-8' in üzerine çıkamadım henüz. Kurulumu el beceriniz varsa çok kolay, tek başıma 40-45 dakikada kurdum zorlanmadan... 10 dakikadan sonra terlemeye başlayınca anlıyorsunuz ki doğru yoldasınız :)

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  27 Mayıs 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel ürün tavsiye ederim.

  1 haftadır kullanıyorum. Ürün kalitesi güzel sorunsuz bluetoothdan telefona baglaniyor. Tefondan e connected yazilimiyla bisikleti yönetebiyor ve telefonun ekranını bisiklet degerlerini gostermesi için kullanabiliyorsunuz. Ürünün yanındaki kitapcı kurulumu acıklıyor. Ama spor nasıl yapılır kitapçığı ürünle ayrıca verilse iyi olur. 40 yaşında yağ yakmak veya kardio yapmak isteyen biri hızını kaçta , nabzını kaçta tutması , antreman süresi ne olması gerektiğini bilmiyor. Kas agrısı hamlama olursa veya spordan sonra hangi soguma hareketlerini yapmalı gibi bilgiler iyiolurdu.

SAYFA ÜST KISMI