E SHAPE "E CONNECTED*" UYGULAMASI İLE UYUMLU ELİPTİK BİSİKLET

Ref.
8363893
YORUMLARINIZ
4.74 / 5 23 Yorumlar
Ürün avantajı
Kullanımı kolay ve rahat eliptik bisiklet "E CONNECTED*" uygulaması ile istatistiklerinizi takip edin ve hedefinize ulaşın
Pedal dönüş kolaylığı
6 kg volan ağırlığı
Koçluk
6 fonksiyon, 9 program E CONNECTED uygulaması ile kişiselleştirilmiş koçluk
Rahatlık
Gidon yüksekliğini vücut yapınıza uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
Kontrol kolaylığı
Tekerlekleri sayesinde taşınması oldukça kolaydır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Dış kaplama : 100.0% Polikarbonat (PC)
Için tasarlandı
Tüm vücudunu iyileştirmek ve kalori yakmak isteyenler için tasarlandı (düzenli kullanım).
Garanti
Gövde 5, parçalar 2 yıl garantili Yedek parçaların uygun kullanımda garanti süresi: 2 yıl
Download user manual link

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Somun ve cıvataların sıkılığını düzenli olarak kontrol edin. Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silmeye özen gösterin; Yumuşak bir bezle düzenli olarak tozunu alın.
Depolama İpuçları
Nemli bir ortamda bırakmayın; açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 130kg Sadece evde kullanım içindir.

İLAVE BİLGİLER

AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Boyutlar Ürün U.130 X G.65 X Y.160 cm Ürün ağırlığı 41 kg Boyutlar Kutu U.110 X G.24 X Y.55 cm Toplam ağırlık 45 kg
ELİPTİK BİSİKLETİN FAYDALARI
Darbe almadan eksiksiz bir antrenman yapmanızı sağlar Şunları sağlar: - DAYANIKLILIĞI artırır. - Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR Formunuzu korumanız için, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) bu antrenmanı düzenli ve ölçülü bir şekilde yapmanızı öneriyor (hafif terleme, antrenman sırasında konuşmayı sürdürebilmelisiniz): Günde 22 dakika Kilo kaybetmek ve yağ kütlenizi azaltmak için WHO bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
VOLAN VE PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI
Eliptik bisikletin volanı, pedalı daha rahat çevirmenizi sağlar. Volan ağırlığı artıkça pedalı daha rahat çevirirsiniz ve antrenmanınız daha keyifli hale gelir.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
E SHAPE eliptik bisikletin konsolu: - 6 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi, hız ve kalp atışı ile kardiyo kemeri ve RPM ürüne dahildir. - 9 program içerir: Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız bu programlar antrenmanlarınızda size eşlik eder.
* ÜCRETSİZ "E CONNECTED" UYGULAMASI
Yeni E-Connected uygulaması şu şekilde çalışır: Her hafta, FITNESS KARDİYO antrenmanı yapmaya zaman ayırmak, bir koşu mesafesi veya yakılacak kaloriler olsun kendinize bir hedef belirleyin. Antrenmanınız boyunca DOMYOS cihazınızda bu hedef, yapacağınız antrenman türü ne olursa olsun yerine getirilecektir. Artık istatistiklerinizi takip edebilecek ve ilerlemenizi mümkün olan en kapsamlı şekilde analiz edebileceksiniz. IOS ve ANDROID üzerinde mevcuttur
KALP ATIŞ HIZINIZIN ÖLÇÜMÜ
E SHAPE eliptik bisiklet kardiyo kemeri ile birlikte satılır. Bu kemer, kalp atış hızınızı ölçmek için en güvenilir yöntemdir. Kemeri, göğsünüzün hemen alt kısmına bağlamadan önce sensörleri nemlendirin. Kemeri vücudunuza göre ayarlayın. Kemeri taktıktan bir kaç saniye sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN AYARLARI İÇİN ÖNERİLER
Eliptik bisikletinizde vücut yapınıza uyum sağlayacak çeşitli ayarlar bulunur: - Gidonun yüksekliği ayarlanabilir - Pedallar ayarlanabilir. Önde (gidona yakın), merkezde veya arkada (gidona uzak) olacak şekilde ayarlanabilir. En iyi pozisyon genelde merkez pozisyonudur. Gidona yakın pozisyon, boyu 175 cm'den kısa kullanıcılar için daha iyi bir performans sağlar. Gidona uzak pozisyon ise boyu 185 cm'den uzun kullanıcılar için idealdir.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Eliptik bisikletinizi özel bir zemin döşemesi (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger döşemeler sayesinde: Bisikletiniz kullanım esnasında sabit kalır, titreşimler ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos eliptik bisikletler, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
ELİPTİK BİSİKLETİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletin ön tarafında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru yavaşça taşıyın.
ONARIM
Parçalar 10 yıl süreyle onarılabilir

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  31 Ağustos 2018
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Hızlı teslimatı mükemmel

  Öncelikle başka bi siteden eliptik bisiklet almak istemiştim mağdur olmam sebebiyle decathlona geldim eve kurulumunu kendileri yaptıkları için çok memnun oldum. Ürünü seçerken denemenizi tavsiye ederim çünkü ayak uzunluğunuza göre seçeceğiniz ürün değişebiliyor. Aldıktan bir gün sonra teslimatın olması ve 10 dk içinde kurulumunun yapılması çok harikaydı. Ayrıca ürünün kullanımı ve ses çıkarmaması da çok güzel tavsiye ediyorum

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  24 Mayıs 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Tavsiye edilir ürün

  Ürünü almadan önce farklı marka ve satılan yerleri de araştırdım, sonun uygun fiyat ve performans olarak bunu almaya karar verdim. Ürünü almadan önce mağazada bununla beraber alt ve üst modelini de inceledim. Alt modeli bana göre alınmaz, çünkü pedalı çevirirken sertliğini hissediyorsunuz mekanik ayar olduğu için. Ama bu modelde manuel ayar değil ve volan ağırlığı olması gereken min bence. Yer probleminiz varsa bunu tavsiye ederim, ama yer sıkıntınız yoksa üst modelinin volan ağırlığı 9 olduğu için daha iyi. 2 haftadır ürünü kullanıyorum ve çok memnunum, kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün. Kuruluma da randevulu gelmeleri avantaj, kargo gibi evde olma zorunluluğunuz bulunmuyor sürekli.

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  07 Mayıs 2018
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Guzel.bir uygulama

  Turkce olsa idi daha iyi olacakti genel anlamada iyi

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI