E SHAPE "E CONNECTED*" UYGULAMASI İLE UYUMLU ELİPTİK BİSİKLET

Ref.
8363893
Ürün avantajı
Boyunuz ne olursa olsun en iyi pozisyonda antrenman yapabilmeniz için gidon yüksekliği ayarlanabilen, rahat eliptik bisiklet. "E CONNECTED*" uygulaması ile koçunuza evinizde sahip olabilirsiniz.
1.149,99 TL*
Pedal dönüş kolaylığı
6 kg volan ağırlığı
Koçluk
6 fonksiyon, 9 program E CONNECTED uygulaması ile kişiselleştirilmiş koçluk
Rahatlık
Gidon yüksekliğini vücut yapınıza uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
Kontrol kolaylığı
Tekerlekleri sayesinde taşınması oldukça kolaydır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Dış kaplama : 100.0% Polikarbonat (PC)
Için tasarlandı
Sırtınızı dik tutarak incelmeniz için tasarlandı (düzenli kullanım).
Garanti
Gövde 5, parçalar 2 yıl garantili Yedek parçaların uygun kullanımda garanti süresi: 2 yıl garantili
Download user manual link

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Somun ve cıvataların sıkılığını düzenli olarak kontrol edin; Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silmeye özen gösterin; Yumuşak bir bezle düzenli olarak tozunu alın.
Depolama İpuçları
Nemli bir ortamda bırakmayın; Açık havada muhafaza etmeyin.
Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg. Sadece evde kullanım içindir.

İLAVE BİLGİLER

AĞIRLIK VE BOYUTLAR
Ebat: Ürün U.130 X G.65 X Y.160 cm Ürün ağırlığı 41 kg Boyutlar Kutu U.110 X G.24 X Y.55 cm Toplam ağırlık 45 kg
ELİPTİK BİSİKLETİN FAYDALARI
Eksiksiz ve etkili bir antrenman sunar: Şunları sağlar: - DAYANIKLILIĞI artırır. - Tüm vücut kaslarını SIKILAŞTIRIR Formunuzu korumanız için, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) bu antrenmanı düzenli ve ölçülü bir şekilde yapmanızı öneriyor (hafif terleme, antrenman sırasında konuşmayı sürdürebilmelisiniz): Günde 22 dakika Kilo kaybetmek ve yağ kütlenizi azaltmak için WHO bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
VOLAN VE PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI
Eliptik bisikletin volanı, pedalı daha rahat çevirmenizi sağlar. Volan, pedal akışkanlığını sağladığı ve antrenmanı daha eğlenceli kıldığı için önemlidir.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ
E SHAPE eliptik bisikletin konsolu: - 6 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi, hız ve kalp atışı ile kardiyo kemeri ve RPM ürüne dahildir. - 9 program içerir: Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız bu programlar antrenmanlarınızda size eşlik eder.
*"E CONNECTED" UYGULAMASI
E CONNECTED uygulaması, E SHAPE eliptik bisiklet ile bağlantılıdır ve programlara basit ve etkili bir biçimde ulaşmanızı sağlar. Her program bir ihtiyaca cevap verir ve fiziksel seviyenize uyum sağlar. Bu uygulama şu anda Çince, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Almanca, Portekizce ve Hollandaca dillerinde mevcuttur. Uygulama ve içerikleri %100 ücretsizdir.
KALP ATIŞ HIZINIZI ÖLÇÜN
E SHAPE eliptik bisiklet kardiyo kemeri ile birlikte satılır. Bu kemer, kalp atış hızınızı ölçmek için en güvenilir yöntemdir. Kemeri, göğsünüzün hemen alt kısmına bağlamadan önce sensörleri nemlendirin. Kemeri vücudunuza göre ayarlayın. Kemeri taktıktan bir kaç saniye sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN AYARLARI İÇİN ÖNERİLER
Eliptik bisikletinizde vücut yapınıza uyum sağlayacak çeşitli ayarlar bulunur: - Gidonun yüksekliği ayarlanabilir - Pedallar ayarlanabilir. Önde (gidona yakın), merkezde veya arkada (gidona uzak) olacak şekilde ayarlanabilir. En iyi pozisyon genelde merkez pozisyonudur. Gidona yakın pozisyon, boyu 175 cm'den kısa kullanıcılar için daha iyi bir performans sağlar. Gidona uzak pozisyon ise boyu 185 cm'den uzun kullanıcılar için idealdir.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER
Eliptik bisikletinizi özel bir zemin döşemesi (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger döşemeler sayesinde: Bisikletiniz sabit kalır, titreşim ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos eliptik bisikletleri, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER
Bisikletin ön tarafında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Bisikletinizin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru yavaşça taşıyın.
SAYFA ÜST KISMI