Denge Tahtası 500

Ref.
8343000
YORUMLARINIZ
4.73 / 5 11 Yorumlar
Ürün avantajı
Propriosepsiyon duyularınızı tetiklemek mi istiyorsunuz? Denge tahtası alt gövde kaslarını %70 oranında çalıştırır. Çap: 39.5 cm
Çok işlevlilik
Kas geliştirme, denge, sıkılaşma ve daha fazla antrenman.
Kavrama
Zeminde sabit kalma özelliği ile güvenli bir şekilde egzersiz yapmanızı sağlar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Dış kaplama : 100.0% Polipropilen Şasi : 100.0% Sert Odun
Approved by
"Bu aksesuar eksiksiz bir antrenman için epey kullanışlı!" Decathlon Müşterisi
Tests
Toksikolojik test ve ağırlık testi yapılmıştır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Isı kaynaklarından uzak tutun.
Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 110 kg. Sadece evde kullanım içindir.

DOMYOS ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLARINI NASIL KULLANACAĞINIZI VİDEOLARLA ÜCRETSİZ ÖĞRENİN

Domyos Denge Tahtası kaslarınızın ve tendonlarınızın aşırı efor göstermeden güçlenmesini sağlayacak. Domyos size, Domyos Club fitness merkezinde, diplomalı, profesyonel sportif koçlarımızın tasarlayıp gerçekleştirdiği egzersiz videolarını öneriyor. 
 

İLAVE BİLGİLER

Neden dengeyi kontrol etmek gerekir?
Dengenizi kontrol edebilmenizi ve çevik olmanızı sağlamasının yanı sıra daha kaslı bir vücuda kavuşmanızı sağlar. Kayak gibi yoğun fiziksel aktiviteleri yaparken bu gerekli olabilir. Genel olarak, bir sporcu için iyi bir dengeye sahip olmak, daha etkili çalışmasını, yaralanma riskinin azalmasını ve verimli antrenman yapmasını sağlar. Ayrıca, dengenizi kontrol etmek düşmeleri, burkulmaları önleyebilir ve daha dengeli olmanıza yardımcı olabilir.
Denge tahtası ile hangi egzersizleri yapabilirsiniz?
Hangi antrenmanla başlayacağınızı ya da düzgün bir duruşa nasıl sahip olacağınızı bilmiyor musunuz? Aşağıdaki bildirimi inceleyin. Tasarım ekibimiz deneyimli koçlar ile birlikte antrenmanlarınızda size eşlik edecek bir koçluk hizmeti geliştirdi.Bu aksesuar ile yapabileceğiniz birçok ücretsiz egzersizi bilgi bölümündeki indirebileceğiniz broşürde bulabilirsiniz.
AVANTAJI
İlk denemelerde dengenizi bulma konusunda güçlük çekerseniz jimnastik batonu kullanabilirsiniz. Gelişebilmek için batonu kullanmayı yavaş yavaş bırakın.
Önerimiz
Yaralanma ve düşme riskini tamamen ortadan kaldırmak için denge tahtasını halı gibi kaymaz bir zeminin üzerine koyarak denge çalışmanızı yapmanızı öneriyoruz.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  30 Temmuz 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kullanışlı

  Dayanıklı ve kullanışlı ürün

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  15 Şubat 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Denge ve stabilite

  Ben çocuklarım için almıştım fakat biz de sürekli kullanıyoruz. Hem ayakta durarak hem de farklı şınav vb hareketlerle egzersiz yapabilirsiniz. Tek sıkıntısı kaymayı engelleyen taban çorap varsa ayağınıza tabanı eritiyor.

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  19 Haziran 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Multi fonksiyonel bir ürün

  İsterseniz iki eliniz üstünde şınav, istersenz tek eliniz üstünde sırayla şınav deneyimi yaparak kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Ayakarınızı üstüne koyarak elleriniz yerde şınav yapabilirsiniz. Bu şınavların amacı: kasları enine boyuna tamamen kasmaya yöneliktir, extrasan balance ve stamia çalışması yapmış olursunuz. Üstünde iken sabit bir yerden tutup sağa sola twister yaparak belinizi çalıştırabilirsiniz. Yine sabit bir yere tutunarak squat yapabilir, kaslarınızı enine boyuna çalıştırırken stamia ve balance çalışması yapmış olursunuz. Ayak bileklerinizi ileri geri yaparak kalflerinizi çalıştırmış olursunuz. İki elinizle kenarlarından tutup şınav şozisyonu alırsanız ve devamında sağa sola dönme hareketi yaparsanız karın ve üst postür çalışması yapmış olursunuz. Daha faydaları ve yapılacak hareketleri saymakla bitmez, kısacası güzel alet. Daha fazla bilgi için insta: rcpshn

SAYFA ÜST KISMI