DEMI - POINT ÇİFT TABANLI BEZ BALE AYAKKABISI - SOMON

Ref.
8327040
YORUMLARINIZ
4 / 5 6 Yorumlar
Ürün avantajı
Ayak kemeri seviyesinde daha çok yumuşaklık ve esneklik sağlayan çift tabanlı demi - point bez bale ayakkabısı. Giydikçe açılan oldukça yumuşak kumaş. Topuğa dikili elastik bantlar.
Ayak hareketleriyle uyumluluk
Çift tabanı sayesinde daha fazla yumuşaklık ve esneklik sağlar.
Bakım kolaylığı
Makinede 30°C'de yıkayın.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Üstü : 100.0% Pamuk Astar ve çorap : 100.0% Pamuk Dış taban : 100.0% Dana derisi
Tests
Ürün, tabi tutulduğu testler sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
İleri ve uzman seviyede bale yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Makinede 30°C'de yıkayın.
Kullanım kısıtlamaları
Dış mekanda kullanıma uygun değildir.

İLAVE BİLGİLER

Demi-point bale ayakkabıları nasıl seçilir?
Dans süresince mutlaka ihtiyaç duyacağınız demi-point bale ayakkabısı. Ayakkabının başlıca ayırt edici 2 özelliği, tabanı ve bileşenidir. Tam taban bale ayakkabıları, genellikle baleye yeni başlayan tüm yaş grupları için önerilir. Ayağı iyi bir şekilde kavrar. Çift tabanlı bale ayakkabılarında, ayak tabanı kemerine denk gelen bölüm daha esnektir ve ayağı daha güzel gösterir. Genellikle tekniği iyi olan orta veya ileri seviyedeki öğrencilere önerilir.
Neden demi-point bez bale ayakkabısı seçilmeli?
Seçimler kişiye özeldir. Eğitmenler, deri yerine bez demi-point bale ayakkabılarını seçmenizi önermektedir. Oldukça yumuşaktır ve kullanım sırasında daha da fazla esner. Kullanım ömürlerinin sonunda, demi point çift tabanlı bez bale ayakkabılarında delikler oluşabilir.
Doğru numarayı nasıl seçerim?
Ayak parmakları, ayakkabının içerisinde boşta kalmamalıdır: ayakkabı, parmakları sıkmadan desteklemelidir. Doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak için ayakkabıyı ayakta durarak deneyin ve esneme / parmak ucunda durma gibi birkaç hareket yaparak test edin. Ayakkabıyı, ayağa uygun şekilde ayarlayabilmek için, tüm bale ayakkabılarında bağcık bulunur. Bağcığın boyu, ayağınıza göre ayarlandıktan sonra kesilebilir. Bu bağcık, bale ayakkabısının boyunu aşmamalı ve fiyonk yapılmamalıdır.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  07 Ocak 2019
  Use since 2 yıldan daha fazla
  That review has been deposited on this product version
  Bale patiği

  Bale batiği için alabileçeğimiz iyi kalite ve en iyi fiyat birarada. Sürekli aldığımız bir ürün. Rahatlık olarak iyi. Memnun kalınabilecek bir ürün. Tavsiye ederim.

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  24 Aralık 2018
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  1 numara büyük sipariş edilmeli !

  Ürün çok hızlı ulaştı çok teşekkürler fakat 1 numara büyük sipariş etmenizi öneririm kendi numaram ayağımı sıktı ve değişim yapmak zorunda kalacağım :(

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  22 Ekim 2018
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel

  Profesyonel değilim kendi kendime dans edebilmek için aldım tabanı fena değil kayıyor bu iyi. Çünkü dönerken yapışması tam bir kabus olurdu. Ama nedensizce o iki ince ipin olduğu yer ayak üstümü ağrıtıyor arada.

SAYFA ÜST KISMI