DEMI - POINT ÇİFT TABANLI BEZ BALE AYAKKABISI - SOMON

Ref.
8327040
YORUMLARINIZ
3 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Demi pointe bez bale ayakkabısı, ayak kemerine maksimum yumuşaklık ve esneklik sağlar. Giyildikçe açılan yumuşak bez kumaş. Topuğa dikili elastik bantlar.

2 MEVCUT RENK(LER)

54,99 TL*
Ayak hareketleriyle uyumluluk
Çift tabanı sayesinde daha fazla yumuşaklık ve esneklik sağlar.
Bakım kolaylığı
Makinede 30°C'de yıkanabilir.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Üstü : 100.0% Pamuk Astar ve çorap : 100.0% Pamuk Dış taban : 100.0% Dana derisi
Tests
Ürün, tabi tutulduğu testler sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Bale yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Makinede 30°C'de yıkanır.
Kullanım kısıtlamaları
Dışarıda kullanmaya uygun değildir.

İLAVE BİLGİLER

Demi pointe bale ayakkabıları nasıl seçilir?
Dans süresince mutlaka ihtiyaç duyacağınız bale ayakkabısı. Ayakkabının başlıca ayırt edici 2 özelliği, tabanı ve bileşenidir. Tam taban bale ayakkabıları, genellikle baleye yeni başlayan tüm yaş grupları için önerilir. Ayağı iyi bir şekilde kavrar. Çift tabanlı bale ayakkabılarında, ayak tabanı kemerine denk gelen bölüm daha esnektir ve ayağı daha güzel gösterir. Genellikle tekniği iyi olan orta veya ileri seviyedeki öğrencilere önerilir.
Neden demi pointe bez bale ayakkabısı seçilmeli?
Seçimler kişiye özeldir. Eğitmenler, deri bale ayakkabıları yerine bez olanları seçmenizi önermektedir. Oldukça yumuşaktır ve kullanım sırasında daha da fazla esner. Kullanım ömürlerinin sonunda, demi pointe çift tabanlı bez bale ayakkabılarında delikler oluşabilir.
Doğru numarayı nasıl seçerim?
Ayak parmakları, ayakkabının içerisinde boşta kalmamalı ve ayakkabı, parmakları sıkmadan desteklemelidir. Yapılması gereken antrenman türü: Deneme sırasında, ayakta durmak ve flex – pointe gibi hareketler yaparak ayakkabının rahatlığını test etmek gerekir. Ayakkabıyı, ayağa uyacak şekilde ayarlayabilmek için, tüm bale ayakkabılarında bağcık bulunur. Bağcığın boyu, ayağınıza göre ayarlandıktan sonra kesilebilir. Bu bağcık, bale ayakkabısının boyunu aşmamalı ve fiyonk yapılmamalıdır.

YORUMLARINIZ

3 / 5 1 Yorum
1 users recommended this product
 • Bayan
  30-39 yaş arası
  05 Eylül 2017
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Taban sikintisi

  2 kez ayni urunu kullandim. Patigin kumasi ve lastikleri cok guzel olmasina karsin altina dikilmis olan deri taban kisimlari cok kalin ve bu da yukseklik yaratiyor (topuklu ayakkabi giymis gibi). On tabanda yumusak yastikcik bir pay var. Bu olumlu bir etki yaratirmis gibi dursa da benim ilk kullanimlarda epey canimi acitti ve performansimi olumsuz etkiledi. Yine de cok saglam bir kumasi oldugunu eklemek lazim. Cok zorda kalirsaniz alin ama kendi ayak yapiniza uygun daha konforlu patikler bulacaginizi dusunuyorum.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir

SAYFA ÜST KISMI