DEMI - POINT ÇİFT TABANLI BEZ BALE AYAKKABISI - SİYAH

Ref.
8327039
Ürün avantajı
Demi pointe bez bale ayakkabısı, ayak kemerine maksimum yumuşaklık ve esneklik sağlar. Giyildikçe açılan yumuşak bez kumaş. Topuğa dikili elastik bantlar.

2 MEVCUT RENK(LER)

44,99 TL*
Ayak hareketleriyle uyumluluk
Çift tabanı sayesinde daha fazla yumuşaklık ve esneklik sağlar.
Bakım kolaylığı
Makinede 30°C'de yıkanabilir.

ÖZELLİKLERİ

Bedenler
28 - 42.
Renkler
somon ve siyah
BİLEŞENLER
Üstü : 100.0% Pamuk Astar ve çorap : 100.0% Pamuk Dış taban : 100.0% Dana derisi
Tests
Ürün, tabi tutulduğu testler sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Bale yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Makinede 30°C'de yıkanır.
Kullanım kısıtlamaları
Dışarıda kullanmaya uygun değildir.

İLAVE BİLGİLER

Demi pointe bale ayakkabıları nasıl seçilir?
Dans süresince mutlaka ihtiyaç duyacağınız bale ayakkabısı. Ayakkabının başlıca ayırt edici 2 özelliği, tabanı ve bileşenidir. Tam taban bale ayakkabıları, genellikle baleye yeni başlayan tüm yaş grupları için önerilir. Ayağı iyi bir şekilde kavrar. Çift tabanlı bale ayakkabılarında, ayak tabanı kemerine denk gelen bölüm daha esnektir ve ayağı daha güzel gösterir. Genellikle tekniği iyi olan orta veya ileri seviyedeki öğrencilere önerilir.
Neden demi pointe bez bale ayakkabısı seçilmeli?
Seçimler kişiye özeldir. Eğitmenler, deri bale ayakkabıları yerine bez olanları seçmenizi önermektedir. Oldukça yumuşaktır ve kullanım sırasında daha da fazla esner. Kullanım ömürlerinin sonunda, demi pointe çift tabanlı bez bale ayakkabılarında delikler oluşabilir.
Doğru numarayı nasıl seçerim?
Ayak parmakları, ayakkabının içerisinde boşta kalmamalı ve ayakkabı, parmakları sıkmadan desteklemelidir. Yapılması gereken antrenman türü: Deneme sırasında, ayakta durmak ve flex – pointe gibi hareketler yaparak ayakkabının rahatlığını test etmek gerekir. Ayakkabıyı, ayağa uyacak şekilde ayarlayabilmek için, tüm bale ayakkabılarında bağcık bulunur. Bağcığın boyu, ayağınıza göre ayarlandıktan sonra kesilebilir. Bu bağcık, bale ayakkabısının boyunu aşmamalı ve fiyonk yapılmamalıdır.
SAYFA ÜST KISMI