Error message
  • Unable to get reviews Operation timed out after 3001 milliseconds with 0 bytes received
  • Unable to get reviews Operation timed out after 3000 milliseconds with 0 bytes received

Demi-Point Bale Ayakkabısı - Tek Tabanlı - Deri - 25/40 - Pembe

Ref.
8527682
Ürün avantajı
Dayanıklı bir dans ayakkabısı mı arıyorsunuz? Tek tabanlı deri demi-pointler ayağın stabilitesini korur. Avantajı: Ayakkabıya dikili lastikler.
Esneklik
Esnek deri, hareket özgürlüğü sunar.
Kullanım kolaylığı
Dans ayakkabısının üzerindeki lastikler sabittir.
Farklı kullanım çeşitleri
Sıkma ipi sayesinde ayakkabı, ayağın morfolojisine uygun hale getirilebilir.
Denge
Tek taban iyi zemin desteği sunar ve ayak bileğinin burkulmasını önler.
Sağlamlık
Ana malzemesi ve tabanı deri olan bu ayakkabılar oldukça dayanıklıdır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Üstü : 100.0% Dana derisi Dış taban : 100.0% Dana derisi Astar ve çorap : 100.0% Pamuk Elastik bant : 55.0% Poliamit, Elastik bant : 45.0% Elastan
Approved by
İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun ürünler sunabilmek için ürün mühendislerimiz ve müdürlerimiz bu modeli anlaşmalı dans okullarımızdaki eğitmen ve yeni başlayan öğrencilerle birlikte deniyor. Öğrenciler bale kursu boyunca ayakkabıları giyiyor ve biz de ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilmek için düşüncelerini paylaşıyoruz.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Neden tek tabanlı demi-point tercih edilmeli?
Tek tabanlı demi-pointler bale öğrenmeye başlayanlar için tasarlanmıştır. Ayak bileğinin burkulmasını önlemek için ayağı iyi bir şekilde kavrar.Böylece baleye kendinizden emin bir şekilde başlayabilirsiniz. Bale ayakkabılarınızı seçerken dans eğitmeninizin tavsiyelerine uymaya özen gösterin.
Neden deri dans ayakkabısı tercih edilmeli?
Dans ayakkabısının kanvas ya da deri olmasını genellikle dans eğitmenleri önerir. Ayrıca demi-pointleri denerken ürünün rahatlığı ve tercihlere göre seçim yapılır. Dayanıklı bir malzeme olan deri ile ürünü uzun ömürlüdür. Bakım için nemli bir bezle temizleyin. Deri taban ile demi-pointler oldukça dayanıklıdır.
Neden bağcıklar var?
Ayakkabının genişliğini, her ayağın morfolojisine göre ayarlayabilmek için dans ayakkabılarının etrafında sıkma ipi bulunur. Ayarlamak için, ipin her iki tarafını aynı anda çekmeyi unutmayın. Bu sayede ayak, ayakkabının içinde kaymaz. Ayakkabı ayarlandığında ipler bağlanmalı ve kesilmelidir. İpleri ucu ayakkabının içine gizlenmelidir. Bale ayakkabınızı her giydiğinizde unutmamanız gereken bir detay!
Ayakkabı numarası nasıl ölçülür?
Pointleri denerken ayak parmaklarınızı sıkmadan kavramasına dikkat etmelisiniz. Ayak parmaklarınızın sıkışmadan pointin içinde rahat etmesi gerekir. Her giydiğinizde ayağınızı kavraması gerekir. Ayaklarınız inceyse deri pointleri bir numara küçük almanızı tavsiye ediyoruz. Deri ayakkabıların zaman içinde gevşeyebileceğini ve ayağın şeklini alacağını unutmayın.Ayak numaranızdan emin olmak için demi-pointleri giydiğinizde birkaç kez parmak ucunda yükselip alçalın.
Ayakkabılarınızı taşıyabileceğiniz küçük bir çantaya mı ihtiyacınız var?
Dans reyonunda bütün aksesuarlarınızı içine yerleştirebileceğiniz harika bir çanta da bulunuyor. İki bölmesi vardır. Topuz setinizi, giysi, reçine ve diğer önemli eşyalarınızı koyabileceğiniz bir bölme bulunur. Alt tarafında ayakkabılarınızı ayrı koyabileceğiniz ikinci bölme bulunur.
SAYFA ÜST KISMI