Demi-Point Bale Ayakkabısı - Çift Tabanlı - Deri - 28 / 40

Ref.
8527699
Ürün avantajı
Lastikler ve gizli sıkma ipiyle kullanıma hazırdır! Ayrı tabanlar ayağın üst kısmına maksimum esneklik sağlar. Hazır mısınız? Hadi dansa!
Esneklik
Ayağın üst kısmında maksimum esneklik için tabanlar arasına streç yerleştirin.
Kullanım kolaylığı
Giyip çıkarması kolaydır, lastikler ayakkabının üzerine dikilidir.
Esneklik
Çift tabanın esnekliği, ayağınızın üst kısmını göz önüne çıkarır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Dış taban : 100.0% Yarma Deri - Sığır Üstü : 100.0% Dana derisi Astar ve çorap : 100.0% Domuz derisi Elastik bant : 55.0% Poliamit, Elastik bant : 45.0% Elastan
Approved by
Saha araştırma mühendisimiz, Inès, ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi giyerler ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı ve ilerleme noktalarımızı buluyor ve dansçıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde çalışıyoruz. Aynı zamanda ürün müdürü Caroline size doğru bedenleri sunmak için her yeni ürünün her bedeni üzerinde deneme çalışmaları yapar.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Yetişkin erkek ve kadınlar ve çocuklar için farklı ayakkabılar var mı?
Bu istisna dışında, çocuklar da yetişkinler gibi seviyelerine göre point seçmeliler. Genel olarak, başlangıç seviyesindekiler tek tabanlı demi-point giyerek başlarlar. Sonra çift tabanlı demi-pointlere ve en son pointlere geçerler. Aralarındaki ayrım genellikle renklerine ve materyaline göre yapılır. Çift tabanlı demi-pointleri siyah, füme rengi ve beyaz renklerinde üretmemizin de sebebi budur.
Demi-pointler tek tabanlı mı çift tabanlı mı olmalı?
Tam taban bale ayakkabıları, genellikle baleye yeni başlayan tüm yaş grupları için önerilir. Ayağı iyi bir şekilde kavrar. Bu yüzden artık daha fazla eğitmen başlangıçtan itibaren çift tabanlı pointleri öneriyor. Çift tabanlı bale ayakkabılarında, ayak tabanı kemerine denk gelen bölüm daha esnektir ve ayağı daha güzel gösterir. Genellikle tekniği iyi olan orta veya ileri seviyedeki öğrencilere önerilir. Dans eğitmeninizden fikir alın.
Deri ve bez arasındaki seçim nasıl yapılır?
Deri ve bez arasındaki tercih genellikle dans eğitmenlerinin önerilerine göre yapılır. Ayrıca bu, ürünün rahatlığı ve ömrü arasındaki tercihe de bağlıdır. Daha esnek olan bez demi-pointler (üst düzey eşofman altları üzerinde test edilmiştir) makinede 30 derecede yıkanabilir. Daha sağlam olan deri demi-pointlerin kullanım ömrü daha uzundur.
Ayakkabı numarası nasıl ölçülür?
Pointlerinizi seçerken pointin ayak parmaklarınızı sıkmadan kavramasına dikkat etmelisiniz! Ayak parmaklarınızın sıkışmadan pointin içinde rahat etmesi gerekir. Yine de pointin ayağınızı kavradığını hissetmelisiniz. Bez pointlerde normal ayak numaranıza göre seçim yapmanız önerilir. Ayaklarınız inceyse deri pointleri bir numara küçük almanızı tavsiye ediyoruz. Deri ayakkabıların zaman içinde gevşeyebileceğini unutmayın.
Ayak numarasından emin olmak için yapılabilecek hareketler var mı?
Evet, tabii ki! Pointleri denerken birkaç kez demi-pointler ile ayaklarınızın üzerinde yükselip alçalın. Demi-point ve point arasında geçiş yaparak da deneyebilirsiniz. Bu sayede ayak parmaklarınız büküldüğünü veya rahat olduğunu anlayabilirsiniz. Dikkat, ayakkabının bol gelmeden ayakları iyi bir şekilde kavraması gerekir.
Ayakkabılarınızı taşıyabileceğiniz küçük bir çantaya mı ihtiyacınız var?
Dans derslerine giderken tüm aksesuarlarınızı içine koyabileceğiniz küçük ve çekici bir çanta tasarladık. Bir tarafta topuz setinizi, giysi, reçine ve diğer eşyalarınız koyabileceğiniz bir bölüm bulunur. Alt tarafında ayakkabılarınızı ayrı ayrı koyabileceğiniz fermuarlı özel bir bölüm bulunur.
SAYFA ÜST KISMI