Demi-Point Bale Ayakkabısı - Çift Tabanlı - Beyaz - 28/40

Ref.
8527693
Ürün avantajı
Ayak hatlarını güzel gösteren bir çift demi-point mi arıyorsunuz? Esnek kumaşı ile ayağı ve ayak kemerini harika bir şekilde sarar!Avantajı: üzerine dikili olan lastikler.

2 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
Ayrı tabanlar ve esnek malzeme, ayağın iyi bir şekilde kavranmasını sağlar.
Kullanım kolaylığı
Ayarlanabilir çapraz lastikler ayağın üst kısmına uyum sağlar.
Farklı kullanım çeşitleri
Sıkma ipi sayesinde ayakkabı, ayağın morfolojisine uygun hale getirilebilir.
Esneklik
Elastan içeren esnek kumaş, ayağın morfolojisine uyum sağlar.
Yumuşaklık
İç astar ve lastikler konfor sunar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Üstü : 71.0% Pamuk, Üstü : 23.0% Poliamit, Üstü : 6.0% Elastan Astar ve çorap : 50.0% Domuz derisi, Astar ve çorap : 40.0% Poliamit 6 (PA6), Astar ve çorap : 10.0% Elastan Dış taban : 100.0% Yarma Deri - Sığır
Approved by
Ürünlerimizin birlikte geliştirilmesine önem verdiğimiz için demi-pointler, birlikte çalıştığımız bale eğitmenleri ve profesyonel dansçılar ile birlikte geliştirilmiş ve test edilmiştir.Bu tasarım ve ürün test aşamalarını Decathlon ekipleri ve dans eğitmenleriyle de paylaştık.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Neden çift tabanlı demi-point tercih edilmeli?
Çift tabanlı kumaş demi-pointler klasik tekniğe sahip olan usta ve ileri seviye dansçılar için uygundur.Ayrı tabanlar sayesinde, ayağın daha iyi kavranmasını sağlayacak şekilde ayak kemeri bölgesi daha esnektir. Çift tabanlı demi-pointler esnekliği ile ayağın hatlarını ve üst kısmını ortaya çıkarır. Bale ayakkabılarınızı almadan önce dans eğitmeninize danışın.
Neden esnek bir demi-point tercih edilmeli?
Ayağın morfolojisine uyum sağlayan esnek demi-point almak istiyorsanız seçiminiz esnek kumaşlı dans ayakkabıları olmalıdır. Bu esnek malzeme ayağın iyi bir şekilde sarılmasını ve ayağın üst kısmın ortaya çıkmasını sağlar. Çift tabanlı esnek demi-pointler kuru temizleme yapmadan elde yıkanabilir. Ürünün dayanıklılığını arttırmak için çift tabanlar deriden üretilir.
Neden bağcıklar var?
Görüşlerinizi önemsiyoruz: Bu ayakkabı modelinde mevcut olan sıkma ipleri, ayakkabının genişliğinin ayağın morfolojisine uyum sağlamasını sağlar. Sıkma iplerini ayarladıktan sonra bağlamayı ve iplerin ucunu kesmeyi unutmayın. Ayakkabıları her giydiğinizde uçlarını ayakkabını içine gizlemeniz gerekir. İpucu: Bant yardımıyla ipleri ayakkabının üzerine de sabitleyebilirsiniz.
Yetişkin erkek ve kadınlar ve çocuklar için farklı ayakkabılar var mı?
Yetişkinlerde olduğu gibi çocuklar için de seviyeye uygun demi-pointler tercih edilmelidir. Genel olarak, başlangıç seviyesindekiler tek tabanlı demi-point giyerek başlarlar. Sonra çift tabanlı demi-pointlere geçilir. yetişkin ve çocuk ayakkabılarındaki ayrım renklerine göre yapılır. Pembe ve füme rengi demi-pointler kadınlar için, beyaz ve siyah olanlar ise erkekler için önerilir.
Ayakkabı numarası nasıl ölçülür?
Bale ayakkabınızın numarasını öğrenmek için ayağa kalkın ve ayaklar birbirine yapışıkken ya da ilk pozisyonda birkaç hareket deneyin. Bu deneme sırasında ayak parmaklarınız sıkışmamalı ve kıvrılmamalıdır. Ayak parmaklarınızın iyi bir şekilde kavrandığı ve rahat olduğunu hissetmelisiniz. Eğer ayakkabıyı denemeyecekseniz çift tabanlı bez demi-pointlerde normal ayak numaranıza göre seçim yapmanızı öneriyoruz.
Ayakkabılarınızı taşıyabileceğiniz küçük bir çantaya mı ihtiyacınız var?
Decathlon'un dans reyonunda bütün aksesuarlarınızı içine yerleştirebileceğiniz siyah simli harika bir çanta da bulunuyor. İki bölmeden oluşan bu çantanın bir bölmesine dans ayakkabılarınızı diğerine de topuz seti,reçine ve bandaj gibi diğer bütün aksesuarlarınızı koyabilirsiniz.
SAYFA ÜST KISMI