Cross Training

Tüm seviyelerde
performans

Biliyor musunuz?

Başarılı bir sporcu olmak için cross training'i denemeye ne dersiniz?

Bu antrenman metodu, vücut formunu mükemmelleştiren bir disiplindir. Herkes tarafından, farklı sportif aktivitelerinize (yüzmeden tutun atletizme kadar...) destek olması için yapabilir. Ayrıca aynı antrenman seansı içerisinde farklı kas gruplarınızı çalıştırabilirsiniz. Seanslarınız kısa, eğlenceli ve hareketli; hem fiziksel hem zihinsel performansınızı arttırmaya yönelik. Yılın her günü yapabileceğiniz, fiziksel kondüsyonunuz için ideal antrenman. Yoğun olarak hareketlerin zincirleme şekilde yapılması, farklı kas gruplarının aynı anda çalışmasını sağlar.

Cross training'in başlıca yararlarını sıralamakta fayda var: Sağlığınızın ve özellikle kalp-akciğer sisteminizin daha iyi duruma gelmesi, günlük hareketlerinizde mükemmel etkiyi yakalama, kas gücü gelişimi, vücut yağ oranının düşmesi, ideal kas oranını yakalama.

Bu disiplin hakkında daha fazla bilgi için, cross training'i denemek için 5 iyi nedeni keşfedin!

Cross training
aksesuarlari

CROSS TRAINING'İ
DENEYİN

Cross training'e başlamak için, Domyos koçumuz Jimmy'nin size önerdiği programı inceleyin. Günlük fitness programınızın yanında tamamlayıcı olarak veya tamamen kullanabilirsiniz. Haftalık 2 seans ile 4 haftalık bir program.

CROSS TRAINING
İÇİN HAZIRLANIN

Egzersiz yaparken konfor için donanımları unutmayın ! Cross training için uygun kıyafetlerimizi inceleyin. Keyifli antrenmanlar dileriz!

ÜRÜN ŞEFİNİN SİZE SÖYLEYECEKLERİ VAR

Guillaume Costes

« Bugün; aranızdan çoğunuz kendi sportif aktivitesine tamlayıcı bir antrenman aramakta. Vücut şeklinizi düzenlemek veya kendi spor alanınızda daha iyi performans göstermek istemeniz gayet normal. Bu sebeple, güvenli ve kolay egzersizler yapmanızı amaçlayan en iyi çözümlere ulaşmayı düşündük. Dünyanın önde gelen sporcularıyla fikir alışverişi yaptık, onların ihtiyaçlarını dinledik ve öne çıkartacağımız kas geliştirme materyallerini belirlemeye çalıştık. Bu arayış sonucunda, eksiksiz bir cross training aksesuarları çeşitliliğine ulaştık: Kettlebellden DST'lere (elastik bantlar); ağırlık yelekleri, AB Wheel ve DS Compact... Domyos koçlarımızın yardımları sayesinde, size seanslarınızda yardımcı olacak onlarca video hazırladık. »

SAYFA ÜST KISMI