CONFORT FITNESS SPORCU SÜTYENİ - KADIN - PEMBE

Ref.
8365511
YORUMLARINIZ
4.56 / 5 32 Yorumlar
Ürün avantajı
Pamuğun yumuşaklığı sayesinde çok rahat sporcu sütyeni. Feminen kesimli sırt askıları. Küçük göğüsler için uygundur.

2 MEVCUT RENK(LER)

₺17,99*
Göğüs desteği
HAFİF: DÜŞÜK YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğüs hareketlerini %15 azaltır.

ÖZELLİKLERİ

Ürün türü
Balensiz sporcu sütyeni
Ped
Dolgu takılabilir
Sırt yapısı
Çapraz askılar
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 96.0% Pamuk, Ana kumaş : 4.0% Elastan Elastik bant : 78.0% Poliamit, Elastik bant : 22.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları: yoga, esneme, pilates, kas geliştirme yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

CONFORT sporcu sütyeni düşük yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?
Bu sporcu sütyeni, hafif fitness* antrenmanları için idealdir (yoga, esneme, kas geliştirme...). Özellikle küçük göğüslü kişiler için uygundur. Bu sporcu sütyeni sünger pedlerin yerleştirilebilmesi için açıklığa sahiptir. * Klasik sütyenle oluşan darbeleri, DÜŞÜK YOĞUNLUKLU aktivitelerde %15 azaltır.
Spor ekipmanınızın ayrılmaz parçası:
Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Zıplayıp hareket ettikleri için antrenman yoğunluğuna göre başlangıçtaki ağırlıklarının 5 kat üzerine çıkabilirler Fiziksel aktivite sırasında göğüslerinizin ihtiyacı olan rahatlığı ve desteği sağlayan bir sporcu sütyeni giyin.
Göğsünüzü koruyun:
Yaşınız veya kup ölçünüz ne olursa olsun, spor antrenmanı sırasında göğsünüz darbelere maruz kalır. Neredeyse sadece cilt ile tutulan hassas bu organ için özel ve uygun bir kavrama gereklidir. Klasik bir sütyen giymek, kısmen kavrama sağladığı için ağrı oluşumuna ve uzun vadede göğüs sarkmalarına neden olur. Sporcu atleti de kıyafet ve ayakkbılarınız kadar önemlidir. Göğsünüzü oluşacak darbelere karşı korur.
Spor antrenmanına göre üç kavrama seviyesi:
- Göğüs hareketinin hafif olduğu aktiviteler için düşük seviye kavrama (Yoga, esneme, kas geliştirme…) - Orta şiddetli ve tekrarlanmayan göğüs zıplamalarının olduğu aktiviteler için orta seviye kavrama (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri…) - Yoğun şekilde yapılan hareketlere bağlı aktiviteler için yüksek seviye kavrama (step, koşu bandı, trambolin…)
Doğru bedeni nasıl seçeceğim?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Sporcu sütyeninizin bedenini seçmek için "göğüs çevrenizi" ölçmelisiniz. * Sütyen giymeden göğüs çevrenizi ölçün. * Aynanın karşısına geçin. * Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün. * Mezurayı, göğüsleriniz bitimine kadar getirin. Daha sonra, sıkmadan mezurayı kaldırın. Bu ölçüm sayesinde beden tablosunu kullanarak beden ölçünüzü bulabilirsiniz.
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?
Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı: * balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı. Değerlendirildi ve sınıflandırıldı: 1: hafif kavrama 3: orta kavrama 5: yüksek kavrama *Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. minimum %10'dan (seviye 1) maksimum %50'ye (seviye 5) kadar.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  13 Ağustos 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Cok iyi

  Urun cok kullanisli ama bedeni L den butuk olsaydi ya da biraz daha buyuk turulsaydi daha kullanisli olacakti.

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  11 Haziran 2018
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  GÜZEL

  BEĞENDİM

 • Erkek
  50-59 yaş arası
  21 Mayıs 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kızım kullaniyor çok memnun hata daha sonra başka

  Kızım kullanıyor çok memnun hatta başka renk almayı dusunuyor

SAYFA ÜST KISMI