Çift Bileşenli Bale Mayosu - Çocuk - Pembe

Ref.
8399596
YORUMLARINIZ
5 / 5 4 Yorumlar
Ürün avantajı
Boyun bölgenizi göz önüne çıkaran bir mayoyla dans etmek ister misiniz? Tüllü kare yakası ve sırt kesimiyle vücudunuzu göz önüne çıkarır ve hafifliğiyle tacınızı olağanüstü bir hale getirir!

3 MEVCUT RENK(LER)

Hareket serbestliği
Vücudu mükemmel saran ve her hareketinize uyum sağlayan kumaş.
Tahrişi önleme
Zikzak düz dikişler tahriş oluşumunu engeller.
Teri dışarı atma özelliği
Kumaşı hızlı kurur ve antrenman sırasında maksimum nefes alabilirlik sunar.

ÖZELLİKLERİ

Beden
4 - 16 yaş
Renk
7 rengi bulunmaktadır
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 82.0% Polyester, Ana kumaş : 18.0% Elastan Astar : 100.0% Polyester Roba : 90.0% Polyester, Roba : 10.0% Elastan
Approved by
Bale eğitmenlerine stüdyolarındaki tüm seviyeleri için yeterli çeşitlikte renk seçeneği sunmak istedik. Bunun için stüdyolarla iş birliği içinde 4 yaştan 16 yaşa kadar bütün bedenlerin denemesini yaptık ve ürünlerimizin olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenmek için öğrencilerin pratik esnasında ürünlerimizi denemesini sağladık. Bugün birçok stüdyo ürünlerimizi tavsiye ettiği için amacımıza ulaşmış olduk.
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Bale kıyafeti nelerden oluşur?
Dans kıyafetleri genellikle eğitmenler tarafından tavsiye edildiği hatta zorunlu kılındığı için gerekli kıyafetler hakkında dans stüdyonuzdan bilgi edinmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kıyafet bale mayosu ve külotlu çorapla birlikte giyildiğinde hangi hareketi yaparsanız yapın sabit kalır! Tercihe bağlı olarak etek giyebilirsiniz. Point ya da demi-pointlerinizi eğitmeninize danışın. Kaslarınızı sıcak tutmanız için önerimiz nedir?Çapraz hırka giyin!
Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Sloganımız: Uyum ve rahatlık. Ne çok sıkı ne de çok gevşek olan bale mayonuz ve külotlu çorabınız ile gülümseyerek dans edin! Emin olmak için kıyafetinizi denerken birkaç hareket yapın: kolunuzu kaldırın ve öne eğilin. Kıyafetin üstünüzde sabit kalması gerekir. Giyilmesi zorunlu olmayan etek ise tamamen tarz meselesidir!Yine de bedene tam oturmalıdır ve hareketlerinizde size eşlik etmelidir.Hazır mısınız? Hadi dansa!
Ekipmanımı istediğim gibi harmanlayıp eşleştirebilir misiniz?
Tabii ki bütün bale kıyafeti koleksiyonumuz bu amaç için tasarlandı! 7 renk seçeneği arasından size en çok yakışan bale mayosunu seçin: - Vücut çizgilerinizi öne çıkaran ince askılı mayo, - Optimum destek ve dikkat çekici boyun duruşu için yaka bölgesi kalın askılı mayo - Daha fazla konfor için daha kapalı kısa kollu mayo. Etek ya da tütü de giyebilirsiniz!
Ekipmanımı taşımam için çok mu küçük?
Dans derslerinize giderken ekipmanınızı taşıyabileceğiniz çekici, zarif ve küçük bir çanta tasarladık! Farklı bölmeleri sayesinde ayakkabılarınızı diğer eşyalarınızdan ayrı taşıyabilirsiniz ve saçınızı topuz yapmak için tokalarınızı saatlerce aramak zorunda kalmazsınız. İki farklı beden vardır: küçük olan pembe kız çocukları için, daha büyük olan gri (AW19'da siyah) kadınlar için. Ayrıca siyah payetli küçük silindir çanta da çok kullanışlıdır!

YORUMLARINIZ

 • 24 Haziran 2019
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Bale kiyafeti

  Birebir aynı ürün çocuğunuzun bedenine göre geliyor biraz büyük alın rahat edersiniz

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  20 Mart 2019
  Use since 2 yıldan daha fazla
  That review has been deposited on this product version
  Bale kiyafeti

  2 senedir bale kiyafetimizi mağazanızdan alıyoruz. Gerek kumaşın kalitesi gerekse rahatlığı mükemmel.Fiyatı makul ve defalarca yıkandı ve hiç deforme olmadi.Corabindan eteğine kadar çok memnunuz.
  7 yaşındaki kızım çok memnun kaldi

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  19 Aralık 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Bale mayosu

  Kesinlikle beklediğimden çok iyi

SAYFA ÜST KISMI