Çift Bileşenli Bale Mayosu - Çocuk - Pembe

Ref.
8399596
YORUMLARINIZ
5 / 5 4 Yorumlar
Ürün avantajı
Boyun bölgenizi göz önüne çıkaran bir mayoyla dans etmek ister misiniz? Tüllü kare yakası ve sırt kesimiyle vücudunuzu göz önüne çıkarır ve hafifliğiyle tacınızı olağanüstü bir hale getirir!

3 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
Vücudu mükemmel şekilde saran ve her hareketinize uyum sağlayan kumaş.
Teri dışarı atma özelliği
Kumaşı hızlı kurur ve antrenman sırasında maksimum nefes alabilirlik sunar.

ÖZELLİKLERİ

Beden
4 - 16 yaş
Renk
7 rengi bulunmaktadır
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 82.0% Polyester, Ana kumaş : 18.0% Elastan Astar : 100.0% Polyester Roba : 90.0% Polyester, Roba : 10.0% Elastan
Approved by
Saha araştırma mühendisimiz, ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi giyerler ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı ve ilerleme noktalarımızı buluyor ve dansçıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde çalışıyoruz. Aynı zamanda ürün müdürü size doğru bedenleri sunmak için her yeni ürünün her bedeni üzerinde deneme çalışmaları yapar.
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Bale kıyafeti nelerden oluşur?
Dans kıyafetleri genellikle eğitmenler tarafından tavsiye edildiği hatta zorunlu kılındığı için gerekli kıyafetler hakkında dans okulunuzdan/kursunuzdan bilgi edinmenizi öneriyoruz. Bu kıyafet bale mayosu ve külotlu çorapla birlikte giyildiğinde hangi hareketi yaparsanız yapın sabit kalır! Tercihe bağlı olarak etek giyebilirsiniz. Point ya da demi-pointlerinizi eğitmeninize danışın. Kaslarınızı sıcak tutmanız için önerimiz nedir?Çapraz hırka giyin!
Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Sloganımız:Uyum ve rahatlık. Ne çok sıkı ne de çok gevşek olan bale mayonuz ve külotlu çorabınız ile gülümseyerek dans edin! Emin olmak için kıyafetinizi denerken birkaç hareket yapın: kolunuzu kaldırın ve öne eğilin. Kıyafetin üstünüzde sabit kalması gerekir. Giyilmesi zorunlu olmayan etek ise tamamen tarz meselesidir!Yine de bedene tam oturmalıdır ve hareketlerinizde size eşlik etmelidir.Hazır mısınız? Hadi dansa!
Ekipmanımı istediğim gibi harmanlayıp eşleştirebilir misiniz?
Tabii ki bütün bale kıyafeti koleksiyonumuz bu amaç için tasarlandı! 7 renk seçeneği arasından size en çok yakışan bale mayosunu seçin: - Vücut çizgilerinizi öne çıkaran ince askılı mayo, - Optimum destek ve dikkat çekici boyun duruşu için yaka bölgesi kalın askılı mayo, - Daha fazla rahatlık için daha kapalı kısa kollu mayo. Etek ya da tütü de giyebilirsiniz!
Ekipmanımı taşımam için çok mu küçük?
Dans derslerinize giderken ekipmanınızı taşıyabileceğiniz çekici, zarif ve küçük bir çanta tasarladık! Farklı bölmeleri sayesinde ayakkabılarınızı diğer eşyalarınızdan ayrı taşıyabilirsiniz ve saçınızı topuz yapmak için tokalarınızı saatlerce aramak zorunda kalmazsınız. İki farklı beden vardır: daha küçük olan pembe çocuklar, daha büyük olan gri (AW19'da siyah) yetişkinler için. Çok kullanışlı olan siyah payetli silindir çanta kendi içine katlanabilir!

YORUMLARINIZ

 • 24 Haziran 2019
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Bale kiyafeti

  Birebir aynı ürün çocuğunuzun bedenine göre geliyor biraz büyük alın rahat edersiniz

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  20 Mart 2019
  Use since 2 yıldan daha fazla
  That review has been deposited on this product version
  Bale kiyafeti

  2 senedir bale kiyafetimizi mağazanızdan alıyoruz. Gerek kumaşın kalitesi gerekse rahatlığı mükemmel.Fiyatı makul ve defalarca yıkandı ve hiç deforme olmadi.Corabindan eteğine kadar çok memnunuz.
  7 yaşındaki kızım çok memnun kaldi

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  19 Aralık 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Bale mayosu

  Kesinlikle beklediğimden çok iyi

SAYFA ÜST KISMI