Dans Çantası - Parlak Pembe

Ref.
8516668
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Dans eşyalarınızı taşıyabileceğiniz bir çanta mı istiyorsunuz? Farklı bölmeleri olan parlak pembe çanta dans kıyafetleri ve aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde taşımak için idealdir.
Hafiflik
Kullanışlı ve hafif bu dans çantasını tüm derslerde yanınızda taşıyabilirsiniz.
Açma / kapama kolaylığı
Daha fazla kolaylık için şerit fermuarı vardır.
Kapasite
10 L
Çok gözlü
5 bölmeli çanta.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester
Approved by
Saha araştırma mühendisimiz ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi kullanırlar ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı tespit ediyoruz ve dansçıların ihtiyaçlarını daha fazla karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde tekrar çalışıyoruz. Doğru bedenleri sunmak için her yeni ürün üzerinde çalışıyoruz.
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Neden bu dans çantasını seçmeliyim?
Dans kıyafetinizi, topuz setinizi, bandajlarınızı, kolofan ve dans ayakkabılarınızı kolayca saklamak için çeşitli bölmeleri olan hafif ve çekici bir çanta sunuyoruz. Parlak pembe rengine bayılacaksınız!
Çantanın boyutları nedir?
Dans çantasının boyutu: 34 cm uzunluk x 26 cm yükseklik x 16 cm derinlik Böylece dans kıyafetlerinizin hepsini içine koyabilirsiniz.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  16 Ağustos 2019
  That review has been deposited on this product version
  Tavsiye edebileceğim bir ürün

  Harika rengi dokusu kumaşı .çok kullanışlı sadece dans içindeğil günlük hayattada
  kullanılabilir . Bebek çantası olarakta kullanabilirsinizYetişkinler için birazdaha büyük olmasını isterdim . Çok memnunum

SAYFA ÜST KISMI