Boks Şortu - Kadın - Siyah - 500

Ref.
8543061
Ürün avantajı
Outshock 500 boks şortu, antrenmanlarınız için ideal bir üründür: hafiflik ve nefes alabilirlik özellikleri ile ideal hareket özgürlüğü sağlar ve geniş beli sayesinde mükemmel kavrama sunar.
Destek
Antrenman sırasında ideal kavrama için geniş bel (5 CM).
Hafiflik
Bileşen: %100 polyester ve yanlarda File ek kumaşlar.
Hareket serbestliği
Esneme hareketleri için yandan yırtmaçlı geniş kesim.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester
Approved by
Bu şort, zorlu kullanım koşulları altında, boksörlerin oluşturduğu bir panelde test edilmiş ve onaylanmıştır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
500 boks ürün takımı, tüm soylu sanat tutkunları için ideal olan antrenman rahatlığını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. En iyi şartlarda antrenman yapabilmenizi sağlayacak bu şort ile bir boksör gibi hissedin: - Oldukça hafif %100 polyester bileşen (hızlı kuruma). - Antrenman boyunca havalandırma sağlamak için file ek kumaşlar - Esneme hareketleri için yandan yırtmaçlı geniş kesim. - Antrenman boyunca kavrama sunmak için geniş bel bölgesi.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: https://www.decathlon.com.tr/ekolojik-tasarim.html
SAYFA ÜST KISMI