Boks Eldiveni - Gri - 500 ERGO

Ref.
8510245
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Elinizin desteklenmesi için özellikle tasarlanan boks eldivenini keşfedin! Çift yoğunluklu köpük ve bileği çevreleyen manşetli bilek kavraması sayesinde.

2 MEVCUT RENK(LER)

Darbe emici özellik
Kum torbası/sparring için daha fazla darbe emicilik sunan çift yoğunluklu köpük
Eklem desteği
Bileği 360° saran manşet.
Havalandırma
Elinizin hava alması için file iç yüzey.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
PU sentetik kaplaması sayesinde daha uzun süre dayanıklıdır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Dolgu malzemesi : 100.0% Poliüretan Ana kumaş : 100.0% Poliüretan Astar : 100.0% Poliamit Kol yeni : 100.0% Neopren
Tests
Bu ürün, kullanım koşullarına yakın zorlayıcı şartlar altında boksör ekibimiz tarafından test edildi ve onaylandı. Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin çoğu mağazalarımızda mevcuttur. Boks deneyimini yaşayın!
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Eldivenlerinizi her antrenmandan sonra spor çantasından çıkarın ve daha hızlı şekilde kurutmak için GLOVE DRYER eldiven kurutma aparatını kullanın.

İLAVE BİLGİLER

Elinizi mükemmel şekilde saran bir eldiven.
Bu eldiveni tasarlamak için DECATHLON SportsLab ile birlikte el anatomisi üzerine çalıştık. Bununla birlikte, elinizin doğal kıvrımlarına ve el yapınıza (başparmaktan serçe parmağa doğru) mükemmel şekilde uyum sağlayan ergonomik bir eldiven geliştirdik. Böylece, köpük bileşen parmak eklemlerinizle sürekli temas eder ve vuruşlar sırasında size ideal bir darbe emicilik sağlar.
Bileğinize uygun bir eldiven.
İdeal bir bilek kavraması sunmak için eldivenin giyilmesini kolaylaştıran bir manşet elde etmek amacıyla köpük bileşeni eldivenden bileğe kadar uzattık. Eldiveninizi daha kolay bağlamak için bilek çevresinin tümünü saran ve bir kayış gibi sıkılan bir elastik bant geliştirdik. Böylece eldiveniniz el yapınıza mükemmel şekilde uyum sağlayacak ve benzersiz bir kavrama seviyesi sunacak.
Çift yoğunluklu köpük bileşen (DX2)
BG 500 ERGO, sparring ve kum torbası gibi düzenli olarak yaptığınız boks antrenmanınız için uygun bir eldivendir. Antrenmanlarınıza uygun olması için çift yoğunluklu köpük bileşene sahip bir eldiven tasarladık: iç katman size oldukça yumuşak bir yoğunluk ile ideal rahatlık sağlar ve daha yoğun dış katman, sparring ya da kum torbası antrenmanında elinize destek sunar. Daha fazla destek için baş parmak, eldivenin geri kalanına "kaz ayağı" şeklinde dikilmiştir.
Sunmaktan gurur duyuyoruz...
başından beri tasarlanmış bir ürün. İlk istediğimiz şey daha fazla kavrama, rahatlık ve darbe emicilik sağlayan bir eldivendi. Devamında ise 3 kişilik bir tasarım ekibi, SportsLab ile birlikte anatomik çalışmalar, çok sayıda prototip, tedarikçimizle iyi bir ilişki ve ileri seviyede 12 boksörle yapılan kullanım testleri yer aldı. Böylece size çok işlevli, ergonomik ve rahat bir ürün sunmaktan mutluyuz.
Neden bandaj ve iç eldiven giyilmelidir?
İdeal el ve eldiven desteği için kullanabileceğiniz ürün: - PARMAKSIZ İÇ ELDİVEN, giyip çıkarması kolaydır. Ellerinizin tahriş olmasını engeller ve teri emerek eldivenlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. VEYA - BOKS BANDAJLARI, her boksörün aksesuarı! Bu bandajlar, teri tamamen emerek vuruşlarda (bilekler ve el tarağı) destek sağlar.
HANGİ BEDEN SEÇİLMELİDİR?
Boks eldivenlerinin bedeni, tüm dünyada boks eldivenlerinin ağırlığını ifade etmek için kullanılan İngiliz ölçü birimi "Ons"un kısaltması OZ ile ifade edilir. Boksörler yaptıkları antrenmana göre kendi vücut ağırlıklarını göz önünde bulundurarak boks eldivenlerini seçerler: Daha fazla bilgi için beden tablosuna göz atın.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  13 Ağustos 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Başarılı iç dizayn

  Eldiven fiyat performans kalitesi olarak çok yeterli duruyor.Dış tasarımının şıklığı dışında iç tasarımı eli çok iyi kavrıyor ve sanki sizin eliniz için üretilmiş hissi veriyor.Hafif ve rahat bir tarzı var.Kesinlikle öneriyorum fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor.

SAYFA ÜST KISMI