Bale Topuzu Seti - Kahverengi - Yetişkin / Çocuk

Ref.
8490215
Ürün avantajı
Topunuzu yapabilmek için eksiksiz bir sete mi ihtiyacınız var? 2 topuz filesi, 2 lastik, 5 tel toka, 10 siyah firkete... İhtiyacınız olan her şey bu sette! Hazır mısınız? Hadi dansa!

2 MEVCUT RENK(LER)

Destek
Bale yaparken saçların yüze düşerek rahatsızlık vermesini önler.

ÖZELLİKLERİ

Boy
Standart
BİLEŞENLER
Elastik bant : 90.0% Elastodien, Elastik bant : 10.0% Polyester Cırt Cırtlı Bant : 100.0% Çelik Ana kumaş : 80.0% Poliamit, Ana kumaş : 20.0% Elastan
Approved by
Saha araştırma mühendisimiz, Inès, ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi kullanırlar ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı tespit ediyoruz ve dansçıların ihtiyaçlarını daha fazla karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde tekrar çalışıyoruz. Aynı zamanda ürün müdürü Caroline size doğru bedenleri sunmak için her yeni ürün üzerinde çalışmaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Kullanım
Antrenman sırasında sizi rahatsız eden saçları toplamak için spor çantanızda taşıyabileceğiniz ideal set.
Ekipmanınızı taşıyabileceğiniz küçük bir çantaya mı ihtiyacınız var?
Dans derslerinize giderken ekipmanınızı taşıyabileceğiniz çekici, zarif ve küçük bir çanta tasarladık! Farklı bölmeleri sayesinde ayakkabılarınızı diğer ekipmanınızdan ayrı taşıyabilirsiniz ve saçınızı topuz yapmak için tokalarınızı saatlerce aramak zorunda kalmazsınız. İki farklı beden vardır: Kız çocukları için daha küçük beden olan pembe, yetişkinler için gri (AW19'da siyah). Siyah payetli, katlanabilir, küçük silindir çanta da çok kullanışlı!
SAYFA ÜST KISMI