BALE TAYTI - ÇOCUK - SİYAH

Ref.
4726830
Ürün avantajı
Yarı opak şeffaf bale taytının ağ bölgesinde bulunan çift katlı pamuktan ek kumaş, maksimum rahatlık ve dayanıklılık sağlar. Bale ve modern dans antrenmanlarına uygundur.
26,99 TL*
Hareket serbestliği
Kesimi ve bileşeni sayesinde hareket kolaylığı sağlar.
Sağlamlık
Düz bel kısmı ve güçlendirilmiş ağ bölgesi.
Yumuşaklık
Ağ bölgesinde bulunan çift katlı pamuktan ek kumaş, maksimum rahatlık sağlar.

ÖZELLİKLERİ

Beden
4 - 14 yaş / XS - XL
Renkler
çocuk bedeninde siyah ve pembe
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 90.0% Poliamit, Ana kumaş : 10.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Bale yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Makinede 30°C'de yıkanır.

İLAVE BİLGİLER

Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Bale kıyafetleri, genellikle bale eğitmeni tarafından önerilir, hatta giyilmesi zorunlu tutulur. Genellikle iç çamaşırı olmadan giyilir. Bale mayosu, bale çorabı ya da bale taytıyla takım olarak giyildiğinde, her harekette mükemmel kolaylık sağlar. Balerinler için en uygun kıyafetler: bale mayosu, külotlu çorap, bale ayakkabıları ve antrenman öncesi ve sonrasında vücudu sıcak tutacak çapraz hırka giyilmesi önerilir.
Neden Domyos bale taytını seçmeliyim?
Domyos bale taytı, teknik özellikleri ve tasarımı ile maksimum kavrama ve rahatlık sunar. Bacak hareketlerini iyi bir şekilde gösterir. Pamuk bileşenli ağı ve güçlendirilmiş ayak bölgeleri ile maksimum dayanıklılık sağlar. Bu bale taytı, sahneye olduğu kadar antrenmana da mükemmel uyum sağlar.
Bale taytları nasıl seçilir?
Domyos'ta pembe ve beyaz renkli, basic bale külotlu çorapları gibi bir çok ürünü bulabilirsiniz. Modern danslar kadar bale antrenmanlarında da kullanılabilen, siyah ve pembe renklerde bale taytları da mevcuttur. Antrenman sırasında ayaklarınıza kolayca ulaşmanız için, ayak kısımları açık değiştirilebilir bale taytını öneriyoruz. Antrenman boyunca, ayak parmaklarını korumanıza imkan tanıyan, parmaklarınızı hareket ettirebileceğiniz ideal bale taytı.
SAYFA ÜST KISMI