Bale Mayosu - Pembe

Ref.
8501013
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Baleyi çok uygun bir fiyata keşfetmek ister misiniz?Kolayca giyilebilen kalın askılı, iki katlı bu mayo size rahatlık sağlayacak.
Hareket serbestliği
Yumuşak ve esnek kumaşı tüm hareketlerinize eşlik eder.
Yumuşaklık
Pamuk bazlı bileşeni daha fazla rahatlık sağlar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 92.0% Pamuk, Ana kumaş : 8.0% Elastan Astar : 95.0% Pamuk, Astar : 5.0% Elastan
Approved by
Bale eğitmenlerine stüdyolarındaki tüm seviyeleri için yeterli çeşitlikte renk seçeneği sunmak istedik. Bunun için stüdyolarla iş birliği içinde 4 yaştan 16 yaşa kadar bütün bedenlerin denemesini yaptık ve ürünlerimizin olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenmek için öğrencilerin pratik esnasında ürünlerimizi denemesini sağladık. Bugün birçok stüdyo ürünlerimizi tavsiye ettiği için amacımıza ulaşmış olduk.
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Baleyi keşfetmek için en ideal kıyafet nasıl olmalıdır?
Kıyafetler genellikle eğitmenler tarafından önerilir. Güvenlik hissi ve konfor sağlayan, ayaklı ya da ayaksız, pembe ya da ten rengindeki bu pamuklu mayo dans pratiklerini keşfetmeniz için idealdir.Çocuğunuzun ayaklarının korunması için keten ya da deri tabanlar tavsiye edilir. Kaslarınızı sıcak tutmanız için önerimiz nedir?Kurs öncesinde ve sonrasında çapraz hırka giyin!
Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Sloganımız: Uyum ve konfor. Ne çok sıkı ne de çok gevşek olan bale mayonuz ve külotlu çorabınız ile gülümseyerek dans edin! Emin olmak için kıyafetinizi denerken birkaç hareket yapın: kolunuzu kaldırın ve öne eğilin. Kıyafetin üstünüzde sabit kalması gerekir. Giyilmesi zorunlu olmayan etek ise tamamen tarz meselesidir!Yine de bedene tam oturmalıdır ve hareketlerinizde size eşlik etmelidir.Hazır mısınız? Hadi dansa!
Ekipmanımı taşımam için çok mu küçük?
Dans derslerinize giderken ekipmanınızı taşıyabileceğiniz çekici, zarif ve küçük bir çanta tasarladık! Farklı bölmeleri sayesinde ayakkabılarınızı diğer eşyalarınızdan ayrı taşıyabilirsiniz ve saçınızı topuz yapmak için tokalarınızı saatlerce aramak zorunda kalmazsınız. İki farklı beden vardır: küçük olan pembe kız çocukları için, daha büyük olan gri (AW19'da siyah) kadınlar için. Ayrıca siyah payetli küçük silindir çanta da çok kullanışlıdır!

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  09 Ocak 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  kullanisli

  gayet kullanisli bir mayo.. tamamen pamuktan oldugu icin de yumusacik.. beden olarak da biraz kucuk. 8 yas bedeni 6.5 yasindaki kizima tam oldu diyebilirim

SAYFA ÜST KISMI