Bale Külotlu Çorabı - Çocuk - Pembe

Ref.
8490216
YORUMLARINIZ
5 / 5 4 Yorumlar
Ürün avantajı
Yarı opak tül bale çorabı, güçlendirilmiş parmak uçları sayesinde ayakkabının içinde toplanmaz. Ağ bölgesindeki çift katlı pamuk kumaş rahatlık ve dayanıklılık sağlar. Hazır mısınız? Hadi dansa!

2 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
Kesimi ve bileşenleri sayesinde hareketlerinizin çoğuna kolayca uyum sağlar.
Sağlamlık
Düz bel bölgesi ve güçlendirilmiş ağı bu çorabın dayanıklılığını artırır.
Yumuşaklık
Ağ bölgesinde bulunan çift katlı pamuk ek kumaş maksimum rahatlık sağlar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 89.0% Poliamit, Ana kumaş : 11.0% Elastan Kaynak noktası : 82.0% Pamuk, Kaynak noktası : 18.0% Poliamit
Approved by
Saha araştırma mühendisimiz, Inès, ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi giyerler ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı tespit ediyoruz ve dansçıların ihtiyaçlarını daha fazla karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde tekrar çalışıyoruz. Aynı zamanda ürün müdürü Caroline size doğru bedenleri sunmak için her yeni ürünün her bedeni üzerinde deneme çalışmaları yapar.
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Bale kıyafetleri, genellikle bale eğitmeni tarafından önerilir, hatta giyilmesi zorunlu tutulur. Genellikle iç çamaşırı olmadan giyilir. Bale mayosu, bale çorabı ya da bale taytıyla takım olarak giyildiğinde, her harekette mükemmel kolaylık sağlar. Balerinler için en uygun kıyafetler: bir mayo, bir tayt, demi-pointler ve kaslarınızın aktivite öncesinde ve sonrasında ısınmasını sağlamak için giyilmesi önerilen bir çapraz hırka.
Neden bir bale çorabı seçmeliyim?
Teknik özellikleri ve dikişleri sayesinde bale yaparken ideal kavrama ve rahatlık sağlar. Bacak hareketlerini mükemmel şekilde gösterir. Pamuk bileşenli ağı ve güçlendirilmiş parmak uçları ile maksimum dayanıklılık sağlar. Bu bale çorabı, sahnede olduğu kadar antrenman da kullanmak için de oldukça uygundur.
Bale taytları nasıl seçilir?
Reyonda farklı türde bale çoraplarını bulabilirsiniz. Bale çorapları gibi en temel ürünler yer alır. Modern danslar kadar bale antrenmanlarında veya jimnastikte de kullanılabilen bale taytları da mevcuttur. Antrenman sırasında ayaklarınıza kolayca ulaşmanız için, ayak kısımları açık değiştirilebilir bale taytını öneriyoruz. Antrenman boyunca, ayak parmaklarını korumanıza imkan tanıyan, parmaklarınızı hareket ettirebileceğiniz ideal bale taytı.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • 30 Eylül 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Cok rahat

  Kizim icin aldik butun velilerde sizden aldi cok memnunuz

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  06 Mayıs 2019
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Güzel

  Mukavemeti yüksek, baska yerde aramayın

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  01 Ekim 2018
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Nice one

  Surprisingly good quality, made in Italy.

SAYFA ÜST KISMI