Bale Çapraz Hırka- Çocuk - Açık Pembe

Ref.
8352802
YORUMLARINIZ
4.67 / 5 9 Yorumlar
Ürün avantajı
Anneler ve küçük dansçılar için güven verici bu çapraz hırka ısınma sırasında sizi sıcak tutar. Bağları unutun, rahatlık için artık düğmeler var.
Hareket serbestliği
Üzerindeki düğmeler sayesinde kullanımı kolaydır.
Yumuşaklık
Isınma hareketleri sırasında maksimum rahatlık sağlayan yumuşak kumaş.
Isı yalıtımı
Kasları dans öncesinde ve sonrasında sıcak tutmaya yarayan bileşen.

ÖZELLİKLERİ

Beden
4 - 16 yaş
Renk
Açık pembe, siyah ve beyaz.
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 100.0% Polyester
Approved by
Bale eğitmenlerine stüdyolarındaki tüm seviyeleri için yeterli çeşitlikte renk seçeneği sunmak istedik. Bunun için stüdyolarla iş birliği içinde 4 yaştan 16 yaşa kadar bütün bedenlerin denemesini yaptık ve ürünlerimizin olumlu ve olumsuz yönlerini öğrenmek için öğrencilerin pratik esnasında ürünlerimizi denemesini sağladık. Bugün birçok stüdyo ürünlerimizi tavsiye ettiği için amacımıza ulaşmış olduk.
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Bale kıyafeti nelerden oluşur?
Dans kıyafetleri genellikle eğitmenler tarafından tavsiye edildiği hatta zorunlu kılındığı için gerekli kıyafetler hakkında dans stüdyonuzdan bilgi edinmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kıyafet bale mayosu ve külotlu çorapla birlikte giyildiğinde hangi hareketi yaparsanız yapın sabit kalır! Tercihe bağlı olarak etek giyebilirsiniz. Point ya da demi-pointlerinizi eğitmeninize danışın. Kaslarınızı sıcak tutmanız için önerimiz nedir?Çapraz hırka giyin!
Bale kıyafetleri nasıl seçilir?
Sloganımız:Uyum ve konfor. Ne çok sıkı ne de çok gevşek olan bale mayonuz ve külotlu çorabınız ile gülümseyerek dans edin! Emin olmak için kıyafetinizi denerken birkaç hareket yapın: kolunuzu kaldırın ve öne eğilin. Kıyafetin üstünüzde sabit kalması gerekir. Giyilmesi zorunlu olmayan etek ise tamamen tarz meselesidir!Yine de bedene tam oturmalıdır ve hareketlerinizde size eşlik etmelidir.Hazır mısınız? Hadi dansa!
Ekipmanımı taşımam için çok mu küçük?
Dans derslerinize giderken ekipmanınızı taşıyabileceğiniz çekici, zarif ve küçük bir çanta tasarladık! Farklı bölmeleri sayesinde ayakkabılarınızı diğer eşyalarınızdan ayrı taşıyabilirsiniz ve saçınızı topuz yapmak için tokalarınızı saatlerce aramak zorunda kalmazsınız. İki farklı beden vardır: küçük olan pembe kız çocukları için, daha büyük olan gri (AW19'da siyah) kadınlar için. Ayrıca siyah payetli küçük silindir çanta da çok kullanışlıdır!

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  30 Kasım 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Pamuklu kumaş dokusu

  Pamuklu kumaş dokusu çok güzel

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  28 Şubat 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  kesinlikle tavsiye ediyoruz

  kızım için aldık çok rahat yumuşacık memnun kaldık.

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  22 Kasım 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  kaliteli

  gayet kaliteli ve kullanışlı

SAYFA ÜST KISMI