Ayarlanabilir Yumruk Topu - Yetişkin - Siyah

Ref.
8392371
YORUMLARINIZ
4.33 / 5 12 Yorumlar
Ürün avantajı
Yumruk topu, kaçınma tekniği ve koordinasyon çalışması yapmanızı sağlar. Art arda vuruşlar ve hassasiyet çalışması için size eşlik edecek ideal bir üründür.
Dayanıklılık
Armut biçiminde köpük top Mükemmel dayanıklılık sunan çelik gövde.
Sabitlik
Su veya kum ile doldurulabilen tabanı mükemmel denge sağlar.
Çok işlevlilik
Ayarlanabilir yükseklik (160 - 130 cm)

ÖZELLİKLERİ

Boyu ayarlanır
130 - 160 cm
BİLEŞENLER
Ana kumaş : Alt : 100.0% Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE) Yumak : 100.0% Termoplastik Polietilen (TPE) Ana Kumaş - Alt Kısım : 100.0% Çelik Boru : 100.0% Demir
Tests
Deneme? Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin ve kum torbalarımızın çoğu mağazalarımızda satılmaktadır. Boks deneyimini yaşayın!
Için tasarlandı
Başlangıç seviyesinde ingiliz boksu yapan yetişkinler için tasarlandı. Kendi kendine duran yumruk topunu evde kullanabilirsiniz.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
Yumruk çalışmalarını geliştirmek için ideal yumruk topu. Köpük topu ve metal yaya sahip dengeli tabanı ile vuruş sırasında dinamizm sağlar. Yüksekliği (130 - 160 cm), metalik gövdesinin ortasında bulunan sıkma mekanizması ile kolayca ayarlanabilir.
BOYUTLAR
Ayarlanabilir yumruk topu yüksekliği: 130 - 160 cm Çap: 50 cm
KULLANIM ÖNERİLERİ
Destek ekipmanları kullanmadan yumruk topuna asla vurmayın, kendinizi yaralama (yanma, elde sakatlanma) riskiniz bulunmaktadır.
BAKIM ÖNERİLERİ
Yumruk topunuzu nemli bir bez ve sabunlu su ile temizleyin duru su ile yıkayın. İç veya dış mekanlarda nemli bir alanda saklamayın.
BOKS YAPMANIN FAYDALARI
Boks, şiddeti ve saygıyı dengeleyip fiziksel kondisyonunuzu geliştirmenizi sağlayan bir spordur, boks ile sınırlarınızı zorlayabilir hatta kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Boks, enerjinizi harcayabileceğiniz, sıkılaşabileceğiniz ve dayanıklılığınızı artırabileceğiniz, eksiksiz bir disiplindir. Fazla enerjinizi atmak için bu ilginç deneyimi yaşayabilirsiniz. Kum torbası ile çalışmak boksörün kaslarını sıkılaştırarak vuruş gücünü artırır.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  20 yaş altı
  16 Ağustos 2019
  Use since 1 yıldan daha fazla
  That review has been deposited on this product version
  Yay

  Yayın aşağda olması mekanizmanın gidip gelmesini yavaşlatmış. Eğer yay ortada olasaydı mekanizma daha hızlı gidip geleceğini düşünüyorum. Ben yayı ortaya gelecek şekilde ayarladım ve yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Sadece yayın al tarıfandaki parça kırıldı ve gıcırdatma yapıyor.

  Markanın cevabı :

  Merhaba Ömer Bey;

  Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Daha önce yayın gerginliğinin fazla olduğu üzerine bir dönüş almadık. Bu sebeple yaşadığınız sorunu daha iyi anlayabilmek adına iletişim bilgilerinizi benimle paylaşabilirseniz size yardımcı olmaktan çok memnun olurum.

  Sporla Kalın!

  Duygu Bingöl - Ülke Boks Spor Lideri

 • Erkek
  50-59 yaş arası
  29 Temmuz 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Ben tavsiye ediyorum

  11 yaşında kick boksa giden kızım için aldım. Yumruk ile beraber tekme için de ideal. Ürün tahminimden daha kaliteli çıktı. Refleks ve eskivler için güzel ama bir kum torbası ile karşılaştırmamak lazım.
  Olumsuz yönlerini sıralayacak olursam;
  Boyunu ayarlayan vida belli bir sürede gevşiyor ama biz de pek sorun olmuyor çünkü herkes zırt pırt yumruk atmaya karşısına geçtiği için yüksekliği devamlı değişiyor.
  Şu an için değil ama ileride yayın bidona vidalandığı yerden açılma yaparmı acaba diyorum ama şu an için sağlam görünüyor.
  Ürünün açılış ve kurulumunu videoya çektik. Merak edenler için o da burada;
  https://www.youtube.com/watch?v=EAsp_PZvIgU&t=10s

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  24 Haziran 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Strese bire bir

  Ürün kaliteli, kurması bir o kadar kolay.Tabanını kum ile doldursanız daha sağlam olur ancak etrafı kirletmek istemessiniz,tıpkı benim gibi su ilede doldurabilirsiniz.Ürünün top kısmı gayet sert ve sağlam bu nedenle çıplak elle vurulduğunda ağrı yapabiliyor,yaptığınız yada ilgilendiğiniz branşa göre eldiven öneririm,yanında mutlaka bandajda alın.

SAYFA ÜST KISMI