Ayarlanabilir Yumruk Topu - Yetişkin - Siyah

Ref.
8392371
YORUMLARINIZ
3.69 / 5 26 Yorumlar
Ürün avantajı
Yumruk topu, kaçınma tekniği ve koordinasyon çalışması yapmanızı sağlar. Art arda vuruşlar ve hassasiyet çalışması için size eşlik edecek ideal bir üründür.
Dayanıklılık
Armut biçiminde köpük top Mükemmel dayanıklılık sunan çelik gövde.
Sabitlik
Su veya kum ile doldurulabilen tabanı mükemmel denge sağlar.
Çok işlevlilik
Ayarlanabilir yükseklik (160 - 130 cm)

ÖZELLİKLERİ

Boyu ayarlanır
130 - 160 cm
BİLEŞENLER
Ana kumaş : Alt : 100.0% Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE) Yumak : 100.0% Termoplastik Polietilen (TPE) Ana Kumaş - Alt Kısım : 100.0% Çelik Boru : 100.0% Demir
Tests
Deneme? Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin ve kum torbalarımızın çoğu mağazalarımızda satılmaktadır. Boks deneyimini yaşayın!
Için tasarlandı
Başlangıç seviyesinde ingiliz boksu yapan yetişkinler için tasarlandı. Kendi kendine duran yumruk topunu evde kullanabilirsiniz.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

TASARIM
Yumruk çalışmalarını geliştirmek için ideal yumruk topu. Köpük topu ve metal yaya sahip dengeli tabanı ile vuruş sırasında dinamizm sağlar. Yüksekliği (130 - 160 cm), metalik gövdesinin ortasında bulunan sıkma mekanizması ile kolayca ayarlanabilir.
BOYUTLAR
Ayarlanabilir yumruk topu yüksekliği: 130 - 160 cm Çap: 50 cm
KULLANIM ÖNERİLERİ
Destek ekipmanları kullanmadan yumruk topuna asla vurmayın, kendinizi yaralama (yanma, elde sakatlanma) riskiniz bulunmaktadır.
BAKIM ÖNERİLERİ
Yumruk topunuzu nemli bir bez ve sabunlu su ile temizleyin duru su ile yıkayın. İç veya dış mekanlarda nemli bir alanda saklamayın.
BOKS YAPMANIN FAYDALARI
Boks, şiddeti ve saygıyı dengeleyip fiziksel kondisyonunuzu geliştirmenizi sağlayan bir spordur, boks ile sınırlarınızı zorlayabilir hatta kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Boks, enerjinizi harcayabileceğiniz, sıkılaşabileceğiniz ve dayanıklılığınızı artırabileceğiniz, eksiksiz bir disiplindir. Fazla enerjinizi atmak için bu ilginç deneyimi yaşayabilirsiniz. Kum torbası ile çalışmak boksörün kaslarını sıkılaştırarak vuruş gücünü artırır.

YORUMLARINIZ

 • 23 Kasım 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kum

  Kum kanalları daha geniş olabilir di

 • Erkek
  16 Ekim 2020
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Ayarlanabilir Yükseklik Avantajı

  Ürün sorunsuz şekilde elime ulaştı. Yumruk atılan başlığın dış kaplaması oldukça sert (bi spor ayakkabısının tabanı gibi) ben daha yumuşak ve kolay deforme olacak bir şey bekliyordum açıkçası.

  Almadan önce aklımda "ürünün vuruş sertliği ve reaksiyon süresini beğenmezsem ne olur" sorusu vardı. Ürün gövdesinde iki boru parçası iç içe teleskopik olarak geçiyor, ortadaki bir vida ile sıkıyorsunuz. Bu iki boruyu ne kadar uzun şekilde birbirine bağlarsanız tepki süresi ve tepkinin sertliği o oranda düşüyor. Eğer iki boruyu tam iç içe geçirip yarı boyunda kullanırsanız, tepki süresi yaklaşık %50 kısalıyor, tepkinin sertliği de bir o kadar artıyor diyebilirim (örneğin aynı mesafeden serbest bıraktığım başlık 10 kere salınım yapması için geçen süre, uzun boyda 10 saniyeyken, yarı boyunda 7 saniyeye kadar düşüyor. bu da tatmin edici bir refleks oluşturuyor).

  İnternette bir videoda da birisi bu şekilde yarı boyda kullanıyordu, bir sandalye üzerine koyduğu için omuz hizasına denk geliyor böylece.

  Ürünün bi dezavantajı teleskopik boru birleşiminde tek sıkıştırma vidası bulunmakta (ortadaki vida). Uzun süreli kullanımlarda metallerde esneme, uç taraftan tutturma halinde metal başlarında ezilmeye sebep olabilir. Eğer 5 cm kadar bi mesafeden ikinci bir sabitleme vidası olursa ankastreman boyunu artırıp daha mukavim olması sağlanabilir.

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  12 Ekim 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Ürünün genel olarak sağlamlık sorunu var

  18.11.2019 da satın aldım ancak pandemi dolayısıyla 8 aydır ürün kullanılmadı yani 2-3 aylık bir kullanım oldu, daha yeni bir ürün olmasına rağmen ilk kullanımımda orta kısımdan çıkıp cama fırladı ancak yumuşak kısım geldiği için sorun olmadı ve kafaya takmadım çok biraz daha sağlam sıkarak devam ettim ancak ürünün vidaları çok dandik malzemeler birbirine tam oturmuyor kafa kısmı sallanıyor. Geçenlerde ürünün olduğu eve gidince ürünü de alıp geldim ancak gerçekten çok rahatsız ediyor ve güven vermiyor. Kesinlikle decathlon kalitesine yakışan bir ürün değil umarım bendeki ürün hatalıdır ve değişim sağlanabilir çünkü pek alternatifi yok . Tekrar belirtiyorum ürünün hem orta hem de üst bağlantı yerleri tıkır tıkır oynuyor güven vermiyor

  Markanın cevabı :

  Merhaba Can Bey,

  Yaşadığınız olumsuz durumdan ötürü üzgün olduğumu belirtmek isterim.

  Ürünümüz başlangıç seviyesinde İngiliz boksu yapan yetişkinler için, kaçınma tekniği ve koordinasyon çalışması yapma amaçlı tasarlanmıştır. Art arda vuruşlar ve hassasiyet çalışması için size eşlik edecek ideal bir üründür. Sert vuruşlar ve kardiyo boks benzeri hard antrenmanlarınız için kum torbası öneririz.

  Eğer belirtilen şekilde kullandığınız halde bu sorunu yaşadıysanız üretim hatası olma ihtimaline karşı ürünü incelemek için sizleri mağazalarımıza davet etmek isteriz. Boks departmanında çalışan arkadaşlarımız size yardımcı olmaktan mutuluk duyacaklardır.

  Sporla ve Sağlıkla Kalın..

  Ayşenur - Boks Merchandiser

SAYFA ÜST KISMI