Artistik Jimnastik Şortu - Çocuk - Pullu Pembe

Ref.
8490172
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Bu artistik jimnastik kadın şortu hafiftir, 30 derecede makinede yıkanabilir ve benzersiz hareket özgürlüğü sunar. Parlak yapısı ile antrenmanlarınız ve müsabakalarınızda vücut hatlarınızı vurgular!

2 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
Elastan içeren ve oldukça yumuşak olan bu bileşen hareket özgürlüğü sağlar!
Bakım kolaylığı
30°C'de tersten yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın ve kuru temizleme yapmayın.
Teri dışarı atma özelliği
Antrenman sırasında nefes alabilirlik sağlar.
Çevre dostu
E PUANI - Karşılaştırma: çocuk şort - teknik bilgiler

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 85.0% Polyester, Ana kumaş : 15.0% Elastan
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Şortun hikayesi...
Jimnastik laboratuvarları araştırma alanlarımızdır! Tasarım ekibimiz bu şortu tutkuyla jimnastik yapan kullanıcıların antrenmanları ve müsabakaları sırasında gerçek kullanım koşullarında test etmiştir.
Jimnastik kıyafetleri nasıl seçilir?
Tasarım ekibimizin önerisi: antrenman amaçlı jimnastik yapan kullanıcılar için ideal ekipman kolsuz bir mayo, bir şort ya da tayttır, bu sayede tüm aksesuarlarını benzersiz bir hareket özgürlüğü ile kullanabilirler. Mayonun antrenmanlarda kullanımı isteğe bağlıdır ancak müsabakalarda zorunludur.
Neden şort giyilmelidir?
Bu şort hareketlerin düzgün bir şekilde yapılabilmesini, jimnastikçilerin sıcak kalarak özgürce hareket etmesini sağlar.
Jimnastik kıyafetinin bakımı nasıl yapılır?
Zamanınızın değerli olduğunu bildiğimizden tüm kıyafet ürün gamımızı makinede yıkanabilecek şekilde tasarladık! Yine de ürünlerin yıpranmaması için birkaç önlem alabilirsiniz: ürünleri tersten, 30 derecede kısa programda yıkamanızı ve hassas programda sıkmanızı öneriyoruz. Kurutma makinesinde kurutmayın.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırmak için puanlama
Ürünün çevresel etkileri tüm yaşam döngüsü ve farklı göstergelere göre hesaplanmaktadır.En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için:http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  06 Aralık 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Tayt

  Harika bir urun

SAYFA ÜST KISMI