ACTIVE FITNESS SPORCU SÜTYENİ - kadın, pembe

Ref.
8326339
YORUMLARINIZ
4.3 / 5 38 Yorumlar
Ürün avantajı
Teri dışarı atan ACTIVE spor sütyeni. Feminen kesimli sırt askıları. Entegre dolgu pedleri.

2 MEVCUT RENK(LER)

14,99 TL*
Teri dışarı atma özelliği
Teknik kumaşı sayesinde tamamen kuru kalarak fitness yapmanızı sağlar.
Göğüs desteği
Klasik sütyenlere göre*, %17,7 oranında daha az şok hissetme (düşük etkili)

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Dış: %82 Polyester, %18 elastan. İç: %100 Polyester.
Için tasarlandı
Hafif fitness egzersizlerine yönelik tasarlandı. (yoga, esneme, pilates ,kas geliştirme).
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Active Sporcu Sütyeni, Düşük yoğunluk
Yoga ve jimnastik gibi hafif fitness aktiviteleri için tasarlanmıştır. Özellikle küçük göğüslüler için tasarlanmıştır. Ürünün sadece alt kısmında, yıkama sonrası kolayca değiştirilebilen dolgu pedleri bulunur. Örgüsü atmayan astarı sayesinde, ürüne zarar vermeden entegre pedlerini değiştirebilirsiniz.
Neden sporcu sütyeni giymeliyim?
Spor antrenmanları sırasında, göğüsler günlük ağırlıklarından daha ağır olurlar. Eforun yoğunluğuna ve etkisine bağlı olarak normal hallerinden 3 - 5 kat daha ağır hale gelirler. Kadınların %59'u spor yaparken göğüslerini yeterince kavrayamayan klasik sütyenlerden kullanırlar (http://bjsm.bmj.com/content/42/8/670.short). Spor sütyenleri göğüslerin hareketlerini sınırlandırır ve göğüslerde oluşacak etkiyi azaltır.
Göğüs sağlığı:
Göğüslerinizin ölçüsü ne olursa olsun ağırlık derinizi be bağ dokularını etkiler ve yeterli kavrama sağlanamazsa acı veya erken göğüs sarkması riskleri bulunmaktadır. Ancak, çok fazla kavrama uzun sürede zararlı olabilir: ani etkilerin boyutuna ve yoğunluğuna uyumlu olması gerekmektedir. Amaç göğsün doğal hareketini bozmadan göğüsleri korumaktır.
DOMYOS iç çamaşırları nasıl tasarlanmaktadır?
Ürünlerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlanmıştır: * balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS iç çamaşırları nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuarlarımızda göğüsleri kavrama konusunda teste tabi tutulmuştur (göğüslerin spor antrenmanları sırasında hızlı hareket etmelerinin azaltılması). 1 ve 5 arasında değerlendirilmiş ve sınıflandırılmıştır. Sporcu sütyenlerimiz minimum %10 (seviye 1) maksimum %50 (seviye 5) oranında hız azaltmayı garantiler. 1. seviyede tasarlanmış ürünlerimiz düşük yoğunluklu antrenmanlar için tasarlanmıştır; 3. seviyede olanlar orta yoğunluk, 5. seviyede olanlar yüksek yoğunluğa uygundur.
Hangi kavrama yaptığım spora uygun?
Yaptığınız antrenmana uygun olarak size uygun olan kavramaya sahip ürünü bulabilirsiniz: düşük (yürüme , Yoga , Pilates , esneme...), orta (jimnastik, dans...) , ya da yüksek yoğunluklu (trambolin , step , kardiyo egzersizleri ...). Kavramanın yaptığınız antrenman ile uyumlu olması önerilir: örneğin, yüksek yoğunluklu antrenmanlarınız için normal bir sütyen giymeniz uygun değildir.(göğüslerinizin normal hareket şekillerini etkilemeden en yüksek şekilde korumanız önemlidir)
Doğru bedeni seçmek?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Kadınların %70'i kendilerine uygun olmayan sütyeni seçmektedirler: http://www.port.ac.uk/department-of-sport-and-exercise-science/research/breast-health/. Bu yüzden, mutlaka: * göğüslerinizin alt çevresini ölçmelisiniz * göğüslerinizin çevresini ölçmelisiniz DECATHLON beden rehberinde yer alan uygunluk tablosundan yararlanabilirsiniz: http://www.decathlon.fr/guide-des-tailles.html#femme

YORUMLARINIZ

4.3 / 5 38 Yorumlar
35 users recommended this product
 • Bayan
  20-29 yaş arası
  01 February 2017
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Fiyat Performans Harika
  Fiyat, Rahatlık, Şıklık Pembe rengi stoklarda bitmiş!

  Fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün. Hem şık bir görünümü var ve oldukça rahat. Teri dışarı atma özelliği de kesinlikle hissediliyor. Şu an ürünle ilgili tek sorunum pembe renginin bedeninin tükenmiş olması.

 • Bayan
  30-39 yaş arası
  25 January 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  gayet iyi
  rahat

  Spor yaparken terkedilmiş anlarda bile beni hiç rahatsız etmedi oldukça memnun kaldım

 • Bayan
  30-39 yaş arası
  21 January 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  purchase confirmed
  Çok başarılı

  Ürünü çok başarılı buldum ve öneriyorum tüm arkadaşlarıma.

SAYFA ÜST KISMI