AB 350 FITNESS MEKİK ALETİ

Ref.
3337788
YORUMLARINIZ
5 / 5 2 Yorumlar
Ürün avantajı
Gövde hareketlerini yönlendirir ve eşlik eder.
209,99 TL*
Rahatlık
Hareketlerinizi yönlendirir. Sırt paneli: Oturma yeri ve sırt kısmı kalın köpük
Ayarlanabilir yapi
2 farklı seviyeye ayarlanabilir.
Portatif tasarım
Boyut : U 165 X G 55 X Y 65 cm Katlanabilir Çıkarılabilir kollar. Tekerleklidir

ÖZELLİKLERİ

Koli boyutu
U 114 X G 15 X Y 37 cm.
BİLEŞENLER
Çerçeve : 100.0% Çelik Oturma Yeri : 100.0% Akrilonitril Butadiyen Stiren Köpük : 100.0% Poliüretan
Için tasarlandı
Üst karın kaslarını düzenli olarak çalıştırmak isteyenlere yönelik tasarlandı.
Garanti
5 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 110 kg SADECE EVDE KULLANIM İÇİNDİR.

İLAVE BİLGİLER

Antrenman
Düzenli olarak spor yapmıyorsanız, antrenmanlarınıza ilk 3 - 4 hafta başlangıç seviyesinde devam etmeniz önerilir. Hareketi yaparken nefes almanız, başlangıç pozisyonuna dönerken nefes vermeniz gerekir. Böylece, nefes alırken karın kaslarınızı rahat bırakır, nefes verirken sıkarsınız. Nefes nefese kalmamak için, nefesinizi egzersiz ritminize göre ayarlayın.
Daha iyi sonuç almak için
Yaptığınız egzersizleri düzenli olarak değiştirmeniz önerilir, böylece vücudunuz tek tip egzersize alışmamış olur.
Başlangıç Seviyesi
10 hareket yaparak ısınmaya başlayın. 30 saniye dinlenin. 12 hareket daha yapın. 30 saniye dinlenin. 15 hareket daha yapın. Başka bir egzersize geçmeden önce 30 saniye ya da 1 dakika kadar dinlenin. Aşağıda bulunan 3 egzersiz ile devam edin.
Orta seviye
12 hareket yaparak ısınmaya başlayın. 10-15 saniye dinlenin. 15 hareket daha yapın. 10 saniyeden daha az bir süre dinlenin. 15 hareket daha yapın. Son 5 hareketi yaparken, yavaşlayın ve karın kaslarınıza odaklanın. Bu son 5 seti, vücudunuz yukarı pozisyonda iken karın kaslarınızı 5 saniye sıkarak yapın. Diğer egzersize geçmeden önce 30 saniye dinlenin.
İleri Seviye
15 hareket yaparak ısınmaya başlayın. 10 saniye dinlenin. 15 hareket daha yapın. Son 5 hareketi vücudunuz yukarıdayken 5 saniye kalarak, ardından 5 saniyede başlangıç pozisyonuna dönerek yapın. 15 saniye dinlenin. 20 tekrardan oluşacak üçüncü seti, son 5 hareketi kendinizi maksimum derecede sıkarak yapın. Vücudunuz yukarı pozisyonda iken karın kaslarını sıkın ve başlangıç pozisyonuna yavaşça dönün. 15 saniye dinlenin.
Kendinize meydan okuyun!
En çok bu seviyede çaba sarf edeceksiniz. Hareketi en doğru şekilde yapmaya dikkat ederek karın kaslarınızı sıkın ve egzersizi yapabildiğiniz kadar tekrarlayın. 30 saniye dinlenin. Bir sonraki egzersize geçin.
Mekik Hareketi
Üst karın kaslarını çalıştırır. Öncelikle başınızı başlığın üzerine koyun ve sırt üstü uzanın. Bacaklarınızı hafifçe bükün ve mekik aletini tutun. Başınızı ve omuzlarınızı yavaşça yerden kaldırın ve omuzlarınız yere değmeyecek şekilde vücudunuzu bükün. Kürek kemiğinin iki ucu da yere değmeyecek pozisyona geldiğinizde durun. Bekleyin. Gövdenizi yukarı kaldırırken nefes alın ve kaslarınızı sıkın. Vücudunuzu aşağı indirirken nefes verin.
Bacak Kaldırma Hareketi
Alt karın kaslarınızı çalıştırır. VÜCUDU YUKARI KALDIRIRKEN yaptığınız hareketin aynısını yapın, aleti kasılmadan tutun. Bu egzersizde, dengeli ve sabit olmak için aletten faydalanın. Bacaklarınızı hafifçe bükün ve hareketi yaparken nefes verin. Dizleriniz göğsünüze gelecek şekilde basen bölgenizi ve bacaklarınızı hafifçe kaldırın. Bekleyin. Nefes alarak başlangıç pozisyonuna dönün. Tekrar başlayın.
Komple Mekik Hareketi
Hem alt hem üst karın kaslarını çalıştırır. Mekik ve bacak hareketlerini birleştirir. Aynı başlangıç pozisyonunu alarak, dizlerinizi BACAK KALDIRMA HAREKETİNDE olduğu gibi kırın. Bacaklarınızı nefes vererek göğsünüze kadar çekin. Aynı anda, mekik hareketinde olduğu gibi omuzlarınızı YERDEN KALDIRIN. Nefes alarak aynı anda başlangıç pozisyonuna geçin.

YORUMLARINIZ

5 / 5 2 Yorumlar
2 users recommended this product
 • Bay
  30-39 yaş arası
  23 Nisan 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Süper

  Ürün gerçekten çok faydalı oldu. Memnuniyetim üst seviyede

 • Bay
  40-49 yaş arası
  21 Mart 2017
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Harika...

  Mekik hareketi deki bel ve boyun zorlanmalarını neredeyse sıfıra i ndiriyor. Herkese tavsiye ederim.

SAYFA ÜST KISMI