900 Sparring Boks Eldiveni - Siyah

Ref.
8503441
YORUMLARINIZ
4.5 / 5 2 Yorumlar
Ürün avantajı
Yumruk yapınıza oldukça uygun boks eldivenini keşfedin. Üç yoğunluklu köpük bileşene ve yenilikçi bağlama sistemine sahip BG 900 eldiven, sizi ve idman arkadaşınızı destekler.
Darbe emici özellik
Üç yoğunluklu köpük sayesinde sparring antrenmanında daha fazla darbe emicilik.
Eklem desteği
Bileği çevreleyen çift sıkma bandı sayesinde ideal bilek kavraması.
Teri dışarı atma özelliği
Elin hava alması için eldivenin iç tarafında mikro delikli poliüretan bileşen.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık
PU elastik kaplama sayesinde dayanıklılık ve yumuşaklık sunar.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Dolgu malzemesi : 100.0% Poliüretan Ana kumaş : 100.0% Poliüretan Kol yeni : 100.0% Neopren Astar : 100.0% Poliamit
Tests
Bu ürün, kullanım koşullarına yakın zorlayıcı şartlar altında boksör ekibimiz tarafından test edildi ve onaylandı. Ürünlerimizi mağazamızda deneyin. Eldivenlerimizin çoğu mağazalarımızda mevcuttur. Boks deneyimini yaşayın!
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Eldivenlerinizin içindeki kötü koku oluşumunu önlemek için her kullanımdan sonra eldivenlerinizi hava alan ve kuru bir yerde kurutmanızı öneriyoruz.

İLAVE BİLGİLER

Elinizi mükemmel şekilde saran bir eldiven.
Bu eldiveni tasarlamak için DECATHLON SportsLab ile birlikte el anatomisi üzerine çalıştık. Bununla birlikte, elinizin doğal kıvrımlarına ve el yapınıza (başparmaktan serçe parmağa doğru) mükemmel şekilde uyum sağlayan ergonomik bir eldiven geliştirdik. Böylece, köpük bileşen parmak eklemlerinizle sürekli temas eder ve vuruşlar sırasında size ideal bir darbe emicilik sağlar.
Benzersiz bilek kavraması!
İdeal bir bilek kavraması sunmak için eldivenin giyilmesini kolaylaştıran bir manşet elde etmek amacıyla köpük bileşeni eldivenden bileğe kadar uzattık. Çift sıkma bandı, kolay bir bağlama sunar ve el yapınıza mükemmel şekilde uyum sağlar. Bu bantlar, profesyonel eldivenlerin bağcıklarını taklit eden ancak hızlı giyip çıkarmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Silikon aksesuar, eldivenlerinizi daha kolay şekilde bağlamanızı sağlar.
Üç yoğunluklu köpük bileşen (DX3)
BG 900 eldivenle sparring antrenmanları için özellikle yoğun boks antrenmanlarınıza uygun bir eldiven sunuyoruz. Sizin ve idman arkadaşınız için daha fazla rahatlık ve özellikle daha fazla darbe emicilik sunmak amacıyla DX3 üç yoğunluklu köpük bileşene ve daha yumuşak bir kaplamaya sahip bir eldiven tasarladık: - yumuşak iç köpük bileşen size daha fazla rahatlık sunar - daha sert ara köpük bileşen darbeleri emer - yumuşak dış köpük bileşen rakibinize atılan darbeleri azaltır
Sunmaktan gurur duyuyoruz...
başından beri tasarlanmış bir ürün. İlk istediğimiz şey daha fazla kavrama, rahatlık ve destek sağlayan bir eldivendi. Devamında ise 3 kişilik bir tasarım ekibi, SportsLab ile birlikte anatomik çalışmalar, çok sayıda prototip, tedarikçimizle iyi bir ilişki ve ileri seviyede 12 boksörle yapılan kullanım testleri yer aldı. Bu nedenle daha fazla destek için size ergonomik ve rahat bir ürün sunmaktan mutluyuz.
Neden bandaj ve iç eldiven giyilmelidir?
İdeal el ve eldiven desteği için kullanabileceğiniz ürün: - PARMAKSIZ İÇ ELDİVEN, giyip çıkarması kolaydır. Ellerinizin tahriş olmasını engeller ve teri emerek eldivenlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. VEYA - BOKS BANDAJLARI, her boksörün aksesuarı! Bu bandajlar, teri tamamen emerek vuruşlarda (bilekler ve el tarağı) destek sağlar
HANGİ BEDEN SEÇİLMELİDİR?
Boks eldivenlerinin bedeni, tüm dünyada boks eldivenlerinin ağırlığını ifade etmek için kullanılan İngiliz ölçü birimi "Ons"un kısaltması OZ ile ifade edilir. Boksörler yaptıkları antrenmana göre kendi vücut ağırlıklarını göz önünde bulundurarak boks eldivenlerini seçerler: Daha fazla bilgi için beden tablosuna göz atın.

YORUMLARINIZ

 • 09 Aralık 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Memnun kaldım.

  Boksta uzman değilim, ilk eldivenimi almış oldum. Tercih etme sebebim renginin ve tipinin güzel olması. Gayet güzel kullanıyorum, bir sorun yaşamadım.

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  12 Eylül 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Düzeltme

  Benimle ürün deneyimim hakkında iletişime geçen uzman arkadaşın tavsiyesine uyup, bandaj sarım şeklimi değiştirdim ve bu şekilde 1 aydan beri kullanıyorum. Artı ve eksi olarak sınıflamak gerekirse ;

  Artılar:
  - Eli ve bileği profesyonel bir biçimde saran yapısı.
  - Yoğun dolgu malzemesi.
  - Modern elastik bant
  - Üst düzey koruma

  Eksiler:
  - Delikli yapısına aldanmayın, uzun süren antrenmanlar sonrası eldivenin içi çok ıslandığı için balkonda kurutmak işe yaramayacak. (-1 puan sadece bu yüzden)
  - Baş parmak kısmı tam içeri bakmıyor.(Uzun süreli kullanımda baş parmağı sürekli içeri bükmeye çalışmak delinmesine neden olabilir veya içeri bükmeyip sunduğu kullanım şeklinde devam ederseniz bir sakatlık olabilir.)

  Kullanıcı deneyimi:
  Dolgu malzemesi kalitesini ve yoğunluğunu çok beğendim öyle hemen deforme olup orijinal yapısını kaybedecek bir eldiven gibi durmuyor . Bu yapısı sayesinde down parry veya side parry yaparken yada darbeyi kabul eden diğer defans şekillerinde, darbeyi kullandığım diğer eldivenlere göre daha iyi emiyor.Bilek kısımları gerçekten çok güzel daha güvende hissettiriyor.Ama eğer daha yayvan eldivenden geçiş yapacaksanız parmaklarınızın özellikle serçe ve yüzük parmağının, sol elde soldan sağa, sağ elde ise sağdan sola doğru serçe ve yüzük parmağına yaptığı baskıya hazırlıklı olun ama kullanmaya devam edince alışıyorsunuz ve vadettiği rahatlığı size sağlıyor.

SAYFA ÜST KISMI