900 Fitness / Kardiyo Antrenmanı Sporcu Sütyeni - Kadın - Siyah

Ref.
8484555
YORUMLARINIZ
4.65 / 5 20 Yorumlar
Ürün avantajı
900 ürün gamının simgesel sütyeni! Maksimum kavrama, kavisli göğüsler ve görünümünüzü ortaya çıkaran korse etkisi. Fitness düşkünleri için ideal!
Göğüs desteği
YÜKSEK SEVİYE: YÜKSEK YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğüs hareketlerini %52 azaltır
Şekillendirici
Entegre push-up süngerler göğsü toparlayarak ön plana çıkarır.
Teri dışarı atma özelliği
Nefes alan ve kolayca kuruyan kumaş sayesinde kuru kalın.
Havalandırma
Hava alabilen kumaşı terin daha iyi bir şekilde dışarı atılmasını sağlar.
Çevre dostu
B PUANI - Karşılaştırma: kadın kısa kollu tişört - teknik bilgiler

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 66.0% Poliamit, Ana kumaş : 34.0% Elastan Sırt kumaşı : 76.0% Poliamit, Sırt kumaşı : 24.0% Elastan Roba : 78.0% Poliamit, Roba : 22.0% Elastan Ped : 75.0% Poliamit, Ped : 25.0% Elastan Elastik bant : 87.0% Poliamit, Elastik bant : 13.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

900 sporcu sütyeni yüksek yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?
Bu 900 YÜKSEK KAVRAMA SEVİYESİNE* sahip sporcu sütyeni, yüksek yoğunluklu (step, trambolin, koşu bandı) fitness antrenmanları için önerilmektedir. Entegre süngerleri ve push-up etkisi maksimum kavrama sağlar ve göğüslerinizi ön plana çıkarır. Hava alan teknik kumaşa sahip sırtı terin dışarı atılmasını sağlar. * Klasik sütyene göre oluşan darbeleri, YÜKSEK YOĞUNLUKLU aktivitelerde %52 azaltır.
Spor ekipmanınızın ayrılmaz parçası:
Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Zıplayıp hareket ettikleri için antrenman yoğunluğuna göre başlangıçtaki ağırlıklarının 5 kat üzerine çıkabilirlerFiziksel aktivite sırasında göğüslerinizin ihtiyacı olan rahatlığı ve desteği sağlayan bir sporcu sütyeni giyin.
Göğsünüzü koruyun:
Yaşınız veya kup ölçünüz ne olursa olsun, spor antrenmanı sırasında göğsünüz darbelere maruz kalır.Neredeyse sadece cilt ile tutulan hassas bu organ için özel ve uygun bir kavrama gereklidir. Klasik bir sütyen giymek, kısmen kavrama sağladığı için ağrı oluşumuna ve uzun vadede göğüs sarkmalarına neden olur.Sporcu sütyeni de kıyafet ve ayakkbılarınız kadar önemlidir. Göğsünüzü oluşacak darbelere karşı korur.
Spor antrenmanına göre üç kavrama seviyesi:
- Göğüs hareketinin hafif olduğu aktiviteler için düşük seviye kavrama (Yoga, esneme, kas geliştirme…) - Orta şiddetli ve tekrarlanmayan göğüs zıplamalarının olduğu aktiviteler için orta seviye kavrama (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri…)- Yoğun şekilde yapılan hareketlere bağlı aktiviteler için yüksek seviye kavrama (step, koşu bandı, trambolin…)
Doğru bedeni nasıl seçeceğim?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Sporcu sütyeninizin bedenini seçmek için "göğüs çevrenizi" ölçmelisiniz. * Sütyen giymeden göğüs çevrenizi ölçün. * Aynanın karşısına geçin. * Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün. * Mezurayı, göğüsleriniz bitimine kadar getirin. Daha sonra, sıkmadan mezurayı kaldırın.
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?
Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı:* balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı. Değerlendirildi ve sınıflandırıldı: 1: hafif kavrama 3: orta kavrama 5: yüksek kavrama *Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. minimum %10'dan (seviye 1) maksimum %50'ye (seviye 5) kadar.
Ürünler satılmadan önce mi test edilir?
Tabii ki! Size memnuniyet ve güvenlik sağlamak için kumaşlarımızın %100'ü laboratuvarlarda sıkı testlerden geçirilmiştir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz. Sonra? Hepsi bu kadar mı? Hayır, henüz bitmedi. Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi test ediyor. Sizi dinleyip görüşlerinizi analiz ediyoruz ve olması gereken değişiklikleri yapıyoruz. İşte, spor kıyafetiniz hazır!
Ürünümden memnun kalmazsam ne olur?
Eğer beklentilerinizi karşılamazsa ürünü 30 gün içinde tüm DECATHLON mağazalarında iade edebilirsiniz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  21 Ağustos 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  CARDİO VE KOŞU

  bu ürün için Çok aradım , her markaya baktım. kardio ve kross koşusu için muhteşem tek kelimeyle..

  harika bir kalıp. kesinlikle aramayın direkt alın..

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  19 Ağustos 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  sadece sporda değil!!!

  bu ürünü bugüne kadar nasıl denemedim bilmiyorum.Şu an bulunduğum şehir 40 derece ve verdiği rahatsıızlık =0.daha konforlusunun olabileceğini düşünmüyorum.terletme yok, çok rahat,askılar klasik sütyenlerin yerinde değil boyna yakın ve omuzlar çok rahat.en önemlisi koşarken veya aktivite yaparken sallanma gibi bir görüntü çirkinliğini engelliyor.göğüs sabit duruyor harelket yok.müthiş bir üürn.şiddetle tavsiye ederim.keşke nude rengi de olsa

 • Erkek
  18 Temmuz 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Bencede decatlon

  Esime aldim gayet memnun herhangi problem yasamadik yaptigimiz alis verislerde basarili ve kaliteli urun

SAYFA ÜST KISMI