900 Fitness / Kardiyo Antrenmanı Sporcu Sütyeni - Kadın - Siyah

Ref.
8484555
YORUMLARINIZ
4.59 / 5 22 Yorumlar
Ürün avantajı
900 ürün gamının simgesel sütyeni! Maksimum kavrama, kavisli göğüsler ve görünümünüzü ortaya çıkaran korse etkisi. Fitness düşkünleri için ideal!
Göğüs desteği
YÜKSEK SEVİYE: YÜKSEK YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğüs hareketlerini %52 azaltır
Şekillendirici
Entegre push-up süngerler göğsü toparlayarak ön plana çıkarır.
Teri dışarı atma özelliği
Nefes alan ve kolayca kuruyan kumaş sayesinde kuru kalın.
Çevre dostu
B PUANI - Karşılaştırma: kadın sporcu sütyeni - teknik bilgiler

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 66.0% Poliamit, Ana kumaş : 34.0% Elastan Sırt kumaşı : 76.0% Poliamit, Sırt kumaşı : 24.0% Elastan Roba : 78.0% Poliamit, Roba : 22.0% Elastan Ped : 75.0% Poliamit, Ped : 25.0% Elastan Elastik bant : 87.0% Poliamit, Elastik bant : 13.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

900 sporcu sütyeni yüksek yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?
Bu 900 YÜKSEK KAVRAMA SEVİYESİNE* sahip sporcu sütyeni, yüksek yoğunluklu (step, trambolin, koşu bandı) fitness antrenmanları için önerilmektedir. Entegre süngerleri ve push-up etkisi maksimum kavrama sağlar ve göğüslerinizi ön plana çıkarır. Hava alan teknik kumaşa sahip sırtı terin dışarı atılmasını sağlar. * Klasik sütyene göre oluşan darbeleri, YÜKSEK YOĞUNLUKLU aktivitelerde %52 azaltır.
Spor ekipmanınızın ayrılmaz parçası:
Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Zıplayıp hareket ettikleri için antrenman yoğunluğuna göre başlangıçtaki ağırlıklarının 5 kat üzerine çıkabilirlerFiziksel aktivite sırasında göğüslerinizin ihtiyacı olan rahatlığı ve desteği sağlayan bir sporcu sütyeni giyin.
Göğsünüzü koruyun:
Yaşınız veya kup ölçünüz ne olursa olsun, spor antrenmanı sırasında göğsünüz darbelere maruz kalır.Neredeyse sadece cilt ile tutulan hassas bu organ için özel ve uygun bir kavrama gereklidir. Klasik bir sütyen giymek, kısmen kavrama sağladığı için ağrı oluşumuna ve uzun vadede göğüs sarkmalarına neden olur.Sporcu sütyeni de kıyafet ve ayakkbılarınız kadar önemlidir. Göğsünüzü oluşacak darbelere karşı korur.
Spor antrenmanına göre üç kavrama seviyesi:
- Göğüs hareketinin hafif olduğu aktiviteler için düşük seviye kavrama (Yoga, esneme, kas geliştirme…) - Orta şiddetli ve tekrarlanmayan göğüs zıplamalarının olduğu aktiviteler için orta seviye kavrama (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri…)- Yoğun şekilde yapılan hareketlere bağlı aktiviteler için yüksek seviye kavrama (step, koşu bandı, trambolin…)
Doğru bedeni nasıl seçeceğim?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Sporcu sütyeninizin bedenini seçmek için "göğüs çevrenizi" ölçmelisiniz. * Sütyen giymeden göğüs çevrenizi ölçün. * Aynanın karşısına geçin. * Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün. * Mezurayı, göğüsleriniz bitimine kadar getirin. Daha sonra, sıkmadan mezurayı kaldırın. Bu ölçüm sayesinde beden tablosunu kullanarak beden ölçünüzü bulabilirsiniz.
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?
Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı:* balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı. Değerlendirildi ve sınıflandırıldı: 1: hafif kavrama 3: orta kavrama 5: yüksek kavrama *Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. minimum %10'dan (seviye 1) maksimum %50'ye (seviye 5) kadar.
Ürünler satılmadan önce mi test edilir?
Tabii ki de!Memnuniyetiniz ve güvenliğiniz için kıyafetlerimizin %100'ü laboratuvarlarımızda yürütülen sıkı denetlemelerden geçmektedir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz. Sonra? Hepsi bu kadar mı? Hayır, henüz bitmedi. Kıyafetlerimizin hepsi sizin gibi sporcular tarafından test edilir.Görüşlerinizi dinler ve gerekli iyileştirmeleri yaparız. İşte, spor kıyafetiniz hazır!
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  40-49 yaş arası
  12 Şubat 2020
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  İdare eder

  Göğüsleri tutması konusunda sıkıntı yok ama ben koşularda kullanmak üzere aldım, terleyince sırılsıklam oluyor kurumuyor ve koku yapıyor. Tahminimce daha düşük zorlukta sporlarda kullanmak için tasarlanmış.

 • 27 Aralık 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Spor için aradığınız sütyen bence bu

  Normalde daha farklı bir sütyene bakmaya gitmiştim. Ancak denediğim bunun kat ve kat daha olduğunu gördüm. Normalde fitness için başlangıç veya orta seviye sütyenler önerilir ancak ben en üst seviye koşu için olanlardan aldım. Zira göğüslerim büyük ve Bazen en ufak bir moonwalk hareketi bile can yakıcı olabiliyor. Özellikle zumba vs yapacaksınuz vay halinize. Ancak bu sütyen sayesinde bu acıdan kurtuldum diyebilirim. Çok iyi sarıyor. Sadece maksimum 2-3 saatten fazla takmamanızı öneririm. Zira göğüsleriniz yüzünden göğüs kafesinize baskı yapıyor gibi bir hissiyatı da oluyor.

 • Kadın
  21 Ağustos 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  CARDİO VE KOŞU

  bu ürün için Çok aradım , her markaya baktım. kardio ve kross koşusu için muhteşem tek kelimeyle..

  harika bir kalıp. kesinlikle aramayın direkt alın..

SAYFA ÜST KISMI