900 Fermuarlı Fitness / Kardiyo Sporcu Sütyeni - Kadın - Alacalı Gri

Ref.
8393885
YORUMLARINIZ
4.83 / 5 29 Yorumlar
Ürün avantajı
Modaya uygun, yüksek kavrama sağlayan ve giyip çıkarma kolaylığı için önden fermuarlı sütyen Her seviyeden aktiviteye uygundur. Daha fazla rahatlık için: ayarlanabilir askılar ve entegre sünger

3 MEVCUT RENK(LER)

Başlangıç fiyatı
₺84,99₺59,99*
Göğüs desteği
YÜKSEK SEVİYE: YÜKSEK YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğüs hareketlerini %45 azaltır
Şekillendirici
Entegre süngerler göğsü toparlayarak ön plana çıkarır.
Havalandırma
Hava alabilen kumaşı terin daha iyi bir şekilde dışarı atılmasını sağlar.
Ayarlanabilir yapı
Ön kısımdan açılır, askıları vücut yapınıza uyum sağlaması için ayarlanır.
Teri dışarı atma özelliği
Teri etkili bir şekilde dışarı atan kumaşı sayesinde kuru kalırsınız.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 90.0% Polyester, Ana kumaş : 10.0% Elastan Astar : 76.0% Poliamit, Astar : 24.0% Elastan İkinci astar : 100.0% Poliamit Ped : 100.0% Polyester Elastik bant : 72.0% Poliamit, Elastik bant : 17.5% Elastodien, Elastik bant : 10.5% Polyester
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Atlama, atlama ipi vb ile yoğun olarak fitness kardiyo antrenmanı yapanlar için tasarlandı. Koşu ve raket sporları için uygundur.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

900 FERMUARLI sporcu sütyeni yüksek yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?
Bu 900 FERMUARLI, YÜKSEK KAVRAMA SEVİYESİNE* sahip sporcu sütyeni, yüksek yoğunluklu (step, trambolin, koşu bandı gibi) fitness antrenmanları için önerilmektedir. Ayarlanabilir askıları ve öndeki fermuarı sayesinde kolayca giyilir. Balensiz oluşu ve kalıplanmış ince süngerleri ile ideal kavrama sağlar. Hava alan teknik kumaşa sahip yüzücü kesim sırtı terin dışarı atılmasını sağlar. * Klasik sütyene göre oluşan darbeleri, YÜKSEK YOĞUNLUKLU aktivitelerde %45 azaltır.
Spor ekipmanınızın ayrılmaz parçası:
Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Zıplayıp hareket ettikleri için antrenman yoğunluğuna göre başlangıçtaki ağırlıklarının 5 kat üzerine çıkabilirlerFiziksel aktivite sırasında göğüslerinizin ihtiyacı olan rahatlığı ve desteği sağlayan bir sporcu sütyeni giyin.
Göğsünüzü koruyun:
Yaşınız veya kup ölçünüz ne olursa olsun, spor antrenmanı sırasında göğsünüz darbelere maruz kalır.Neredeyse sadece cilt ile tutulan hassas bu organ için özel ve uygun bir kavrama gereklidir. Klasik bir sütyen giymek, kısmen kavrama sağladığı için ağrı oluşumuna ve uzun vadede göğüs sarkmalarına neden olur.Sporcu sütyeni de kıyafet ve ayakkbılarınız kadar önemlidir. Göğsünüzü oluşacak darbelere karşı korur.
Spor antrenmanına göre üç kavrama seviyesi:
- Göğüs hareketinin hafif olduğu aktiviteler için düşük seviye kavrama (Yoga, esneme, kas geliştirme…) - Orta şiddetli ve tekrarlanmayan göğüs zıplamalarının olduğu aktiviteler için orta seviye kavrama (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri…)- Yoğun şekilde yapılan hareketlere bağlı aktiviteler için yüksek seviye kavrama (step, koşu bandı, trambolin…)
Doğru bedeni nasıl seçeceğim?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Sporcu sütyeninizin bedenini seçmek için "göğüs çevrenizi" ölçmelisiniz. * Sütyen giymeden göğüs çevrenizi ölçün. * Aynanın karşısına geçin. * Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün. * Mezurayı, göğüsleriniz bitimine kadar getirin. Daha sonra, sıkmadan mezurayı kaldırın. Bu ölçüm sayesinde beden tablosunu kullanarak beden ölçünüzü bulabilirsiniz.
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?
Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı:* balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı. Değerlendirildi ve sınıflandırıldı: 1: hafif kavrama 3: orta kavrama 5: yüksek kavrama *Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. minimum %10'dan (seviye 1) maksimum %50'ye (seviye 5) kadar.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • 07 Temmuz 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Harika

  Icinde pedler var toparlaması cok iyi ister kosun ister fitnessta kullanın hicbir sekilde pisman olmazsınız tesekkurler decathlon

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  03 Temmuz 2020
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kullanım rahatlıgı

  Kavraması süper, fermuar yeri dar tshirtte küçük iz yapıyor.

 • 30 Haziran 2020
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Rahat

  Memnun kaldım rahat ve estetik

SAYFA ÜST KISMI