560 MY LITTLE TOP GYM SPORCU ATLETİ - ÇOCUK - SİYAH

Ref.
8324719
Ürün avantajı
Nefes alan ve hafif bu sporcu atleti sayesinde, çocuğunuz kuru kalır! Vücuda oturan kesimi ile hareket özgürlüğü sağlar. Bileşeni son derece yumuşak ve esnektir.

3 MEVCUT RENK(LER)

16,99 TL*
Yumuşaklık
Yüzeyindeki hafif fırçalama işlemi sayesinde bileşeni oldukça yumuşaktır.
Teri dışarı atma özelliği
Teri etkili bir şekilde emer ve dışarı atar. Terin, vücutta soğumasını önler.
Esneklik
Vücuda oturan kesimi ve elastan bileşeni ile maksimum hareket özgürlüğü sağlar.
Çevre dostu
Karşılaştırma: kolsuz çocuk tişörtü - teknik detaylar

ÖZELLİKLERİ

Bedenler
5 - 14 yaş
Diğer renkler
Siyah, pembe
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 82.0% Polyester, Ana kumaş : 18.0% Elastan
Tests
Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Gym antrenmanı yapanlar için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Bakım İpuçları
Makinede 30°C'de yıkayın. Çamaşır suyu kullanmayın. Kurutma makinesinde kurutmayın. Ütülemeyin Kuru temizleme yapmayın.

İLAVE BİLGİLER

5 - 14 yaş arası çocuklar için Jimnastik kıyafet ürün gamımız:
Tekstil ürün gamımız, düşük - yüksek yoğunluklu antrenmanlar ile fiziksel ve jimnastik egzersizleri için tasarlanmıştır (trambolin, step, çalışma istasyonu, sıkılaşma, esneme, vb) Çocuğunuzun sağlıklı olmasını ve formda kalmasını sağlayarak jimnastik parkurlarında kendisini geliştirmesine yardımcı olacak ideal antrenmanlar: atlama, yuvarlanma, tırmanma, sıkılaşma, tırmanma, denge kurma, vb.
Domyos'taki tasarım süreci:
Ekiplerimiz, tek bir amaç için çalışmaktadır: genç sportif kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına özen göstererek nefes alabilirlik ve yumuşaklık arasında ideal dengeyi sağlamak. Biliyor muydunuz? Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
My Little Top Sporcu Atleti
Kadın modelleri de bulunan My Top sporcu atletleri ile aynı ürün gamına dahildir. Bu sporcu atleti, tüm Gym hareketleri için uygundur. Doğrudan vücudunuza giymeniz için uygun yumuşak dokulu kumaş yapısı. Yüzücü sırt, omuzları ön plana çıkarır ve özgürce hareket etmenizi sağlar.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır İnternet sitesi: Sustainability.decathlon.com Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
SAYFA ÜST KISMI