560 7/8 Gym / Pilates Taytı - Kadın - Siyah / Bakır / Metalik

Ref.
8518632
YORUMLARINIZ
3.8 / 5 5 Yorumlar
Ürün avantajı
Toparlama özelliği bulunan ve çift taraflı esneyebilen yapısını çok seveceksiniz. Bileşeninin opaklık özelliği ile rahatça antrenman yapabilirsiniz. Yüksek beli ile doğru duruş sağlar.

2 MEVCUT RENK(LER)

Esneklik
Elastan bileşeni kumaşın çift taraflı esnemesini sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Kumaşı teri emer, bel bölgesinde ek file kumaş bulunur.
Opaklık
En zorlayıcı duruşlarınızda size mükemmel opaklık sunar.
Şekillendirici
Vücudu sarar, kalçalarınızın ve bacaklarınızın görünümünü ortaya çıkarır.

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 70.0% Pamuk, Ana kumaş : 30.0% Elastan Roba : 76.0% Poliamit, Roba : 24.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Bu ürün yoğun egzersizler için uygun değildir.

İLAVE BİLGİLER

Hafif yoğunluklu Gym / Pilates ürünlerinin tasarımı:
Tüm giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta düzenli Gym Esneme antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Domyos tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Kullanıcılarımızın rahatlığı bizim için önemli olduğundan tasarım ekiplerimiz yeni çözümler bulmaktadır.
Spor antrenmanlarınız sırasında sizi rahatsız edebilecek etiketini kesin. Etiketlerimiz artık doğrudan ürünün üzerine değil ek kumaşa dikilmektedir. Bu sayede ürününüze zarar vermeden etiketi kesebilir, rahatsız olmadan antrenman yapabilirsiniz.
Spor yapan kullanıcılarımız tarafından test edilen ve onaylanan toparlayıcı özellik:
Toparlayıcı özelliğe sahip alt giyim ürün gamımızı tasarlarken ürünlerimizin tamamı SportsLab'da ve Gym / Pilates antrenmanları yapan kullanıcılar tarafından gerçek kullanım şartlarında test edilir. Bu testler sayesinde ürünlerin kalça ve bacakları toparlama etkisi onaylanır. Opak ve toparlayıcı etkiye sahip olan bu ürün Gym / Pilates antrenmanlarınızın vazgeçilmezi olacak!
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
EN İYİ FİYATA KALİTELİ ÜRÜNLER, SİZE HER ŞEYİ AÇIKLIYORUZ!
Decathlon'da ürünlerimizi tüm dünya çapında tasarlıyor, üretiyor ve satıyoruz. Her şey burada başlar!Bu da ürünlerimizin yaşam döngüsünün; tasarım, ambalaj, nakliyat, iletim gibi aşamalardan geçerek bir taslaktan bir ürün haline getirilmesine kadar bütün aşamaları kontrol etmemizi sağlıyor.Amacımız oldukça basit: Hafif yoğunluklu pilates ve jimnastik antrenmanlarınız için her zaman size en kaliteli ürünleri en adil fiyattan sunmak ve birçok kişiye ulaşmaktır.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  16 Ağustos 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  kötü

  rengi açıldı ve inceldi

  Markanın cevabı :

  Esra Hanım Merhaba,


  Öncellikle değerli vaktinizi bize ayırdığınız için teşekkür ederiz


  Önceliğimiz, sizin ve sizin gibi sporseverlerin mağazamızdan mutlu ayrılmasıdır. Bu sebepten, her gün daha fazla çaba sarfediyor ve siz değerli misafirlerimizi mutlu etmek adına sporu daha fazla sporsevere ulaştırmaya çalışıyoruz.

  Almış olduğunuz ürünle ilgili yaşadığınız problemden kaynaklı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Sizi en yakın zamanda mağazamıza davet ediyoruz. Size, yardımcı olmak ve olumlu bir alışveriş deneyimi yaşamanızı isteriz.

  Yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, sizleri ailemizin içinde görmekten mutluluk duyarız.


  Sporla kalın.


  MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ


  Ayaz

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  08 Ağustos 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  ÇOK MEMNUN KALDIM

  Bu taytı yoğun kalça ve bacak antremanı yaptığım günlerde kullanıyorum. Kumaşı kalın olduğu için kesinlikle içinizi göstermiyor .Kalın kumaşı olması sizi yanıltmasın çok rahat dokusu yumuşak. Beli yüksek karın bölgesini çok güzel toparlıyor. Eğilip kalktığınızda beliniz vs açılmıyor. Tek dezavantajı kumaşı hemen kuruma özelliğine sahip olmadığı için terlediğiniz zaman ıslak bir görüntü oluşturuyor. Bunun dışında gerçekten çok severek kullandığım bir ürün. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  26 Mart 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Memnuniyet

  Taytan çok memnunum %100 pamuk bir ürün ve inanılmaz rahat herkese tavsiye ediyorum... Böyle güzel ürünler sunduğunuz için ben de decathlon mağazasına çok teşekkür ederim .

SAYFA ÜST KISMI