550 I Move Jimnastik Ayakkabısı - Pembe / Fuşya

Ref.
8380314
YORUMLARINIZ
4.64 / 5 14 Yorumlar
Ürün avantajı
Daha büyüklere göre uyarlanmıştır:topukta kavrama, burunda esneklik. Podolog tarafından onaylanmıştır, giymesi kolaydır. Çıkarılabilen iç tabanı sayesinde doğru numaranın seçilmesini sağlar.

3 MEVCUT RENK(LER)

Destek
Ayağın arkasını desteklemek için topuk bölgesinde sert topuk desteği.
Esneklik
Ayağın ön kısmında bulunan esneme çentikleri sayesinde esnek dış taban.
Kullanım kolaylığı
Çocukların ayakkabı numarasından emin olmak için ayakkabı astarını çıkarın!
Giyme / çıkarma kolaylığı
Elastik bağcıklar, cırt cırtlı bant, sağ / sol ayak işaretleri.
Kavrama
Kaymaz ve iz bırakmayan dış taban.

ÖZELLİKLERİ

Numaralar
25 - 30
BİLEŞENLER
Dış taban : 100.0% Kauçuk Üstü : 60.0% Polyester, Üstü : 40.0% Poliüretan Astar ve çorap : 100.0% Polyester
Approved by
Podologlar tarafından test edilmiştir. "Araştırma ve geliştirme" departmanımız ile bir podoloğun işbirliği sayesinde ayakkabılarımızın küçük yaştaki çocukların yürümesine olan etkilerini ölçebiliyoruz.
Tests
Tüm Domyos ayakkabılarımız kaymazlık veya ayakkabı ya da iç ayakkabıların dayanıklılığı gibi özelliklerinin onaylanması amacıyla laboratuvar testlerine tabi tutulmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz, Decathlon'un zehirli madde kullanımını da içeren şartnamesine uygun şekilde üretilmektedir. Tüm Domyos ayakkabılarımız bebek jimnastiği yapan minikler tarafından kullanım testine tabi tutulmuştur.
Için tasarlandı
Bebek Jimnastiği egzersizleri için tasarlanmıştır.
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Depolama İpuçları
Domyos jimnastik ayakkabılarınızı, nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanız önerilir.

İLAVE BİLGİLER

Küçük çocukların ayak yapılarına uygun ayakkabılar:
1 - 6 yaş arasında, ayaklar çocuğun kendini geliştirmesi ve büyümesi konusunda önemli bir role sahiptir. Ayakkabılarımız çocukların ayaklarının özel gereksinimlerine ve gelişimlerinin farklı süreçlerine uyum sağlamaktadır.
Çocuğum için hangi ayakkabıyı seçmeliyim?
1 - 2 yaş (20 - 24 numaralar): yürümeyi öğrenme ve yürümeye başlama. Ayaklar düz, yuvarlak ve tombuldur: I LEARN ayakkabılar doğal gelişimi desteklemek için oldukça yumuşak yapıdadır. 3 - 6 yaş (25 - 30 numaralar): yürümenin gelişmesi, koşmaya ve zıplamaya başlama. Ayakların kasları gelişmiş ve ayak yapısı incelmiştir, ayak tabanı kemeri oluşmaya başlar: I MOVE ayakkabılar esnektir ve topuğu kavrar
3 - 6 yaşlarındaki çocukların ayaklarının özellikleri
3 - 6 yaşlarında, koşan ve zıplayan çocuklar için ayağı korumasının yanı sıra mükemmel hareket özgürlüğü sağlayan ayakkabıların seçilmesi önemlidir; Domyos I MOVE ayakkabılar ayağın arka kısmında daha fazla kavrama sağlar. Ayrıca, bu yaştaki bir çocuk büyür (boyu uzar, kilo alır) ve fiziksel aktiviteleri artar (yoğunluğu ve süresi artar). Bu nedenle daha fazla kavrama ve korumaya ihtiyaç duyarlar.
Doğru numaranın seçilmesi
Ayak numarasını kolaylıkla öğrenebilirsiniz:ayakkabının astarını çıkarın, yere koyun, çocuğunuzun ayağını düz bir şekilde yerleştirin, topuk arka çizgiyle aynı hizada olmalıdır. ayak parmakları astarın üzerindeki taralı bölgeye denk geliyorsa bu çocuğunuz için doğru numaradır! 1 - 3 yaş arasında çocuğun ayak gelişimi çok önemli olduğu için düzenli olarak ayak numarasını kontrol etmeyi unutmayın. İnternet sitemizin "hangi numarayı seçmeliyim?" bölümünde bulunmaktadır.
Ayak tabanı kemeri olmalı mıdır?
Hayatımızın ilk döneminde ayaklarımızın doğal yapısı düzdür. Yürümeye başladığımızda, ayak tabanı kemerimiz oluşmaya, ayağımızın doğal kas yapısı gelişmeye başlar. Bu nedenle, çocuğun gelişim çağında, bir sağlık uzmanı aksini belirtmediği sürece ayakkabıda ayak tabanı kemerinin bulunmasına gerek yoktur.
Genç yaşlardan itibaren yapılan fiziksel aktivitelerin faydaları
Genç yaşlardan itibaren yapılan düzenli fiziksel aktiviteler, çocuğun fiziksel ve entelektüel gelişimine katkı sağlar. Bu öğreti, hayat boyunca karşılaşılacak sağlık problemlerini engelleyerek iyi ve sağlıklı bir yaşam sunar. Ayrıca, toplu şekilde yapılan fiziksel aktiviteler, çocuğun sosyal yaşama adapte olmasına ve kişisel gelişimine katkıda bulunur.
Fiziksel ve entelektüel faydaları
Fiziksel faydaları nelerdir? - Başlıca psikomotor ve fiziksel becerileri geliştirir - Gücün ve esnekliğin artırır - Gelişimi destekler - Obeziteye karşı savaşır - Entellektüel faydaları nelerdir? - Kendine olan güveni artırır - Bir gruba katılmaya teşvik eder - Okulda başarılı olmayı sağlar - Stres ve anksiyetenin önüne geçer
Antrenman
Bebek Jimnastiğini biliyor musunuz? 10 aylık bebeklerden 6 yaşındaki çocuklara kadar uygun olan, uyarlanmış ekipmanların desteğiyle yapılan kurslarıyla fiziksel ve eğlenceli aktivitelerdir. Bebek jimnastiği antrenmanları, çeşitli egzersiz ve hareketlerle çocukların hareket kapasitelerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini sağlar. Bu tüm sporlara başlangıç niteliğindedir.

YORUMLARINIZ

 • Kadın
  30-39 yaş arası
  18 Temmuz 2019
  Use since 7 ile 12 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  parkta bahçede

  her türlü koşulda giydik yırrtılmaı yok sağlam

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  26 Şubat 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Rahat bir ayakkabı

  Kullanımı çok rahat hafif bir ayakkabı fiyatına göre çok iyi

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  25 Şubat 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Yorumsuz

  Güzel urunler satıyorsunuz tesekkurler

SAYFA ÜST KISMI