500 Jimnastik Eşofman Altı - Çocuk - Baskılı Açık Gri

Ref.
8402753
YORUMLARINIZ
5 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
İç kısmı fırçalanmış, hafif dar kesimli, yanlarda iki cebi bulunan eşofman altı. Elastik bel ve sıkı paçalar. Sol bacakta baskı bulunur.
Isı yalıtımı
Pamuklu eşofman altı vücudunuzu sıcak tutar.
Yumuşaklık
Daha fazla rahatlık için kuş tüyü etkisi yaratan bileşen.
Esneklik
Giyme çıkarma kolaylığı için esneyebilen doğal bileşen.
Çevre dostu
C PUANI - Karşılaştırma: çocuk eşofman altı - teknik bilgiler

ÖZELLİKLERİ

Beden
5 - 14 yaş
Renk
Siyah, gri.
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 58.0% Polyester, Ana kumaş : 42.0% Pamuk Roba : 59.0% Pamuk, Roba : 37.0% Polyester, Roba : 4.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Için tasarlandı
Eğitici ve Sportif Jimnastik antrenmanlarının öncesinde, antrenman sırasında ve sonrasında sıcak kalmanız için tasarlandı.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

5 - 14 yaş arasındaki çocuklar için Eğitici ve Sportif Jimnastik kıyafet ürün gamımız:
Eğitici ve Sportif Jimnastik antrenmanları için hazırlanan çocuk kıyafetleri ürün gamımız okulda ya da Fitness salonlarında yapılan antrenmanlara uygundur Koleksiyonumuz trambolin, step, sıkılaşma, atlama ipi, germe gibi düşük yoğunluktan yüksek yoğunluğa kadar olan antrenmanlara uyar Çocuğunuzun sağlıklı olmasını ve formda kalmasını sağlayarak jimnastik parkurlarında kendisini geliştirmesine yardımcı olacak antrenmanlar: atlama, yuvarlanma, tırmanma, sıkılaşma, emekleme, denge kurma, vb.
Domyos'taki tasarım süreci:
Ekiplerimiz, tek bir amaç için çalışmaktadır: genç sportif kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına özen göstererek nefes alabilirlik ve yumuşaklık arasında ideal dengeyi sağlamak. Çocuğunuz Fitness ekipmanlarını (Tişört, sporcu atleti, tayt, eşofman altı, şort, sweatshirt ya da eşofman üstü) eksiksiz bir şekilde seçebilecektir.
Biliyor muydunuz?
Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  08 Ekim 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Gayet başarılı

  Kızıma aldım, çok rahat ve esnek olduğunu söyledi. Soğuk bir iki gün giydi ve ısı yalıtımı için de olumlu söz etti. Tavsiye ederim.

SAYFA ÜST KISMI