500 Jimnastik / Esneme Sweatshirtü - Erkek - Koyu Gri

Ref.
8489860
YORUMLARINIZ
4 / 5 1 Yorum
Ürün avantajı
Sade ve rahat sweat. Havlu iç yüzeyi ile Gym / Esneme antrenmanları öncesinde, sırasında ve sonrasında sizi orta derecede sıcak tutan sweatshirt.

2 MEVCUT RENK(LER)

Yumuşaklık
Yüksek oranlı pamuk fiberler yumuşaklık ve rahatlık sağlar.
Isı yalıtımı
Havlu kumaşı sayesinde vücudu orta derecede sıcak tutar.
Esneklik
Dokuma şekli sayesinde doğal olarak esnek kumaş
Çevre dostu
D PUANI - Karşılaştırma:erkek astarlı uzun kollu - teknik bilgiler

ÖZELLİKLERİ

Beden
S - 3XL
Renk
Mavi ve 2 farklı gri.
BİLEŞENLER
Ana kumaş : 57.0% Pamuk, Ana kumaş : 38.0% Polyester, Ana kumaş : 5.0% Elastan Roba : 58.0% Pamuk, Roba : 38.0% Polyester, Roba : 4.0% Elastan İç kumaş : 100.0% Pamuk
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır.Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır. Ayrıca kullanıcılardan oluşan bir panelde, mühendis ekibi tarafından kullanım koşullarının yansıtıldığı testler gerçekleştirilmiştir.Ürün mühendisi olarak memnun kalmanız adına tasarım ekibimizle teknik ürünler geliştiriyorum.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

Gym / Esneme ürünlerinin tasarımı:
Tüm giyim ürün gamı, düşük - yüksek yoğunlukta düzenli Gym Esneme antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur. Tasarım ekipleri, rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır Modellerimizi kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  40-49 yaş arası
  17 Ocak 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Severek kullanıyorum

  Teşekkür ederim.

SAYFA ÜST KISMI