500 Gym / Esneme Denge Tahtası

Ref.
8343000
YORUMLARINIZ
4.73 / 5 11 Yorumlar
Ürün avantajı
Propriosepsiyon duyularınızı tetiklemek mi istiyorsunuz? Denge tahtası alt gövde kaslarını %70 oranında çalıştırır. Kinesiyoloji uzmanlarımız bu ürünü önermektedir.
Çok işlevlilik
Tek ürünle dengenizi artırın, kendinizi güçlendirin ve antrenman yapın.

ÖZELLİKLERİ

Ağırlık:
1,25 kg.
Ürün boyutu:
39,5 x 7,5 cm.
BİLEŞENLER
Dış kaplama : 100.0% Polipropilen Şasi : 100.0% Sert Odun
Garanti
2 yıl

ÖNERİLER

Kullanım kısıtlamaları
Maks. kullanıcı ağırlığı: 110 kg. Sadece evde kullanım içindir.

DOMYOS ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLARINI NASIL KULLANACAĞINIZI VİDEOLARLA ÜCRETSİZ ÖĞRENİN

Domyos Denge Tahtası kaslarınızın ve tendonlarınızın aşırı efor göstermeden güçlenmesini sağlayacak. Domyos size, Domyos Club fitness merkezinde, diplomalı, profesyonel sportif koçlarımızın tasarlayıp gerçekleştirdiği egzersiz videolarını öneriyor. 
 

İLAVE BİLGİLER

PROPRİOSEPSİYON NEDİR?
Propriosepsiyon içinizdeki algılama duyusudur: Vücudun farkında olarak ya da olmadan uzayda algılanmasıdır. Beyninize ışık tutan birçok reseptör sayesinde vücudunuzun farklı bölgelerinin durumlarına etki eder. Dengenizi ve reflekslerinizi etkiler. Düzenli yapılan antrenmanlar ile propriosepsiyonunuzu artırır, daha hareketli olmanızı sağlar ve yaralanma risklerini azaltırsınız.
Denge tahtanız ile hangi tür antrenmanlar yapabilirsiniz?
Hangi antrenmanla başlayacağınızı ya da düzgün bir duruşa nasıl sahip olacağınızı bilmiyor musunuz? domyos.com.tr adresine göz atın.Tasarım ekibimiz deneyimli koçlar ile birlikte antrenmanlarınızda size eşlik edecek bir koçluk hizmeti geliştirdi.Denge tahtanız ile yapacağınız onlarca ücretsiz antrenman videoları sizleri bekliyor.
Neden dengeyi kontrol etmek gerekir?
Dengenizi kontrol edebilmenizi ve çevik olmanızı sağlamasının yanı sıra daha kaslı bir vücuda kavuşmanızı sağlar. Kayak gibi yoğun fiziksel aktiviteleri yaparken bu gerekli olabilir. Genel olarak, bir sporcu için iyi bir dengeye sahip olmak, daha etkili çalışmasını, yaralanma riskinin azalmasını ve verimli antrenman yapmasını sağlar. Ayrıca, dengenizi kontrol etmek düşmeleri, burkulmaları önleyebilir ve daha dengeli olmanıza yardımcı olabilir.
Boyut
Çap 9,5 cm Yükseklik 7,5 cm.

YORUMLARINIZ

 • Erkek
  30 Temmuz 2019
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Kullanışlı

  Dayanıklı ve kullanışlı ürün

 • Erkek
  30-39 yaş arası
  15 Şubat 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Denge ve stabilite

  Ben çocuklarım için almıştım fakat biz de sürekli kullanıyoruz. Hem ayakta durarak hem de farklı şınav vb hareketlerle egzersiz yapabilirsiniz. Tek sıkıntısı kaymayı engelleyen taban çorap varsa ayağınıza tabanı eritiyor.

 • Erkek
  20-29 yaş arası
  19 Haziran 2018
  Use since 2 ile 8 hafta arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Multi fonksiyonel bir ürün

  İsterseniz iki eliniz üstünde şınav, istersenz tek eliniz üstünde sırayla şınav deneyimi yaparak kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. Ayakarınızı üstüne koyarak elleriniz yerde şınav yapabilirsiniz. Bu şınavların amacı: kasları enine boyuna tamamen kasmaya yöneliktir, extrasan balance ve stamia çalışması yapmış olursunuz. Üstünde iken sabit bir yerden tutup sağa sola twister yaparak belinizi çalıştırabilirsiniz. Yine sabit bir yere tutunarak squat yapabilir, kaslarınızı enine boyuna çalıştırırken stamia ve balance çalışması yapmış olursunuz. Ayak bileklerinizi ileri geri yaparak kalflerinizi çalıştırmış olursunuz. İki elinizle kenarlarından tutup şınav şozisyonu alırsanız ve devamında sağa sola dönme hareketi yaparsanız karın ve üst postür çalışması yapmış olursunuz. Daha faydaları ve yapılacak hareketleri saymakla bitmez, kısacası güzel alet. Daha fazla bilgi için insta: rcpshn

SAYFA ÜST KISMI