500 Fitness / Kardiyo Sporcu Sütyeni - Kadın - Siyah

Ref.
8393879
YORUMLARINIZ
4.41 / 5 29 Yorumlar
Ürün avantajı
Yüzücü sırt, esnek göğüs kısmı ve göğsü ön plana çıkaran entegre süngerler ile fitness kardiyo antrenmanının vazgeçilmez sütyeni.Sportif görünümünüzü tamamlayan baskılar.

5 MEVCUT RENK(LER)

Göğüs desteği
ORTA: ORTA YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğsün hareket etmesini %45 azaltır.
Şekillendirici
Entegre süngerler göğsü toparlayarak ön plana çıkarır.
Havalandırma
Hava alabilen kumaşı terin daha iyi bir şekilde dışarı atılmasını sağlar.
Teri dışarı atma özelliği
Hava alabilen kumaşı terin daha iyi bir şekilde dışarı atılmasını sağlar.
Çevre dostu
C PUANI - Karşılaştırma: kadın sporcu sütyeni - teknik bilgiler

ÖZELLİKLERİ

BİLEŞENLER
Ana kumaş : 90.0% Polyester, Ana kumaş : 10.0% Elastan Sırt kumaşı : 76.0% Poliamit, Sırt kumaşı : 24.0% Elastan İkinci astar : 100.0% Poliamit Ped : 60.0% Poliüretan, Ped : 40.0% Polyester Elastik bant : 80.0% Poliamit, Elastik bant : 20.0% Elastan
Tests
Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti
2 yıl

İLAVE BİLGİLER

500 sporcu sütyeni orta yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?
Bu 500 ORTA KAVRAMA SEVİYESİNE* sahip sporcu sütyeni, orta yoğunluklu (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri, cross training) fitness antrenmanları için önerilmektedir. Teknik tasarımı sayesinde tek başına giyilebilir, yumuşak ve rahat geniş elastik bandı bulunur. Yüzücü sırt kesimli, teri daha iyi dışarı atmak için hava alabilen yapıda sırt. Balensizdir, daha fazla rahatlık için pedleri çıkarılabilir * Klasik sütyene göre oluşan darbeleri, ORTA YOĞUNLUKLU aktivitelerde %45 azaltır.
Spor ekipmanınızın ayrılmaz parçası:
Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Zıplayıp hareket ettikleri için antrenman yoğunluğuna göre başlangıçtaki ağırlıklarının 5 kat üzerine çıkabilirlerFiziksel aktivite sırasında göğüslerinizin ihtiyacı olan rahatlığı ve desteği sağlayan bir sporcu sütyeni giyin.
Göğsünüzü koruyun:
Yaşınız veya kup ölçünüz ne olursa olsun, spor antrenmanı sırasında göğsünüz darbelere maruz kalır.Neredeyse sadece cilt ile tutulan hassas bu organ için özel ve uygun bir kavrama gereklidir. Klasik bir sütyen giymek, kısmen kavrama sağladığı için ağrı oluşumuna ve uzun vadede göğüs sarkmalarına neden olur.Sporcu sütyeni de kıyafet ve ayakkbılarınız kadar önemlidir. Göğsünüzü oluşacak darbelere karşı korur.
Spor antrenmanına göre üç kavrama seviyesi:
- Göğüs hareketinin hafif olduğu aktiviteler için düşük seviye kavrama (Yoga, esneme, kas geliştirme…) - Orta şiddetli ve tekrarlanmayan göğüs zıplamalarının olduğu aktiviteler için orta seviye kavrama (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri…)- Yoğun şekilde yapılan hareketlere bağlı aktiviteler için yüksek seviye kavrama (step, koşu bandı, trambolin…)
Doğru bedeni nasıl seçeceğim?
Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar. Sporcu sütyeninizin bedenini seçmek için "göğüs çevrenizi" ölçmelisiniz. * Sütyen giymeden göğüs çevrenizi ölçün. * Aynanın karşısına geçin. * Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün. * Mezurayı, göğüsleriniz bitimine kadar getirin. Daha sonra, sıkmadan mezurayı kaldırın. Bu ölçüm sayesinde beden tablosunu kullanarak beden ölçünüzü bulabilirsiniz.
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?
Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı:* balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski ) * meme başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski) * terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).
DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?
Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı. Değerlendirildi ve sınıflandırıldı: 1: hafif kavrama 3: orta kavrama 5: yüksek kavrama *Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. minimum %10'dan (seviye 1) maksimum %50'ye (seviye 5) kadar.
Ürünler satılmadan önce mi test edilir?
Tabii ki! Memnuniyetiniz ve güvenliğiniz için kıyafetlerimizin %100'ü laboratuvarlarımızda yürütülen sıkı denetlemelerden geçmektedir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz. Sonra? Hepsi bu kadar mı? Hayır, henüz bitmedi. Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi test ediyor. Sizi dinleyip görüşlerinizi analiz ediyoruz ve gereken değişiklikleri yapıyoruz. İşte, spor kıyafetiniz hazır!
Ürünümden memnun kalmazsam ne olur?
Eğer beklentilerinizi karşılamazsa ürünü 30 gün içinde tüm DÉCATHLON mağazalarında iade edebilirsiniz.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı
Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

YORUMLARINIZ

 • 26 Ağustos 2019
  Use since 3 ile 6 ay arası
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  Spor

  Spor yaparken kullanmak için aldım. Tek sorun giyip çıkartmada biraz zorlandım.

 • Kadın
  20-29 yaş arası
  23 Temmuz 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Mükemmel

  Büyük memelere sahipseniz eğer kesinlikle tavsiye ediyorum, aşırı toparlıyor ve oldukça rahat, fiiyatı da kalitesine göre oldukça iyi.

 • 24 Haziran 2019
  Use since 1 hafta ya da daha az
  That review has been deposited on this product version
  Alışveriş
  giymekte zorlandım ama iyi oturdu üstüme

  giymekte zorlandım ama iyi oturdu üstüme

SAYFA ÜST KISMI